Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    До седмица ще помогна според максимума на възможностите си.
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #62
      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Пуснах линк към темата в един друг форум, в който имам известни права.
      При първа възможност и аз ще помогна!
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #63
        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        И аз съм пуснал още преди 10 дни, даже съм я закачил. Надявам се тия дни също и лично да помогна. Трябва да направим всичко възможно за да получи детето своя шанс!

        Коментар


        • #64
          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Действайте с документите,парите ще ги съберем! Много сме,а и за такива каузи се оказва че сме и задружни!Надямам се че много хора ще откликнат,и сумата ще е налице! На колко хора се събраха къде по-големи суми,та тази ли няма да я съберем!Желая ви успех!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #65
            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Пристигнаха още 50EUR при мен. Ще обявявам всички пристигнали преводи в моя PayPal анонимно. Така всеки ще познае своя си превод, а всички ще знаят колко общо пари са при мен.
            Sep 24, 2010 11:47:07 PDT

            Коментар


            • #66
              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              Разбира се, че всичко ще се оправи. Събирането на парите е техническа подробност, а тук сме все техници:-).
              Скоро Ники ще каже:"...мамо, къде ми е мухарския елек, че утре сме за риба с татко..."
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • #67
                От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Ясене, сложи интервалчета около @ знака.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • #68
                  От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                  Ясене, сложи интервалчета около @ знака.
                  Никаква полза - такива неща объркват повече своите, отколкото чуждите. Засега гугълския филтър се оправя.
                  ---------------------------------------------
                  Sep 24, 2010 14:47:02 PDT - пристигнаха $50

                  Коментар


                  • #69
                    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    С тъга прочетох за Вашата мъка и разпространих на няколко възможни за мен места Вашия зов. Искрено се надявам това да помогне и най-вече живея с надежда за положителния изход. Това е много важна настройка, която знам от собствен опит. Успех и бъдете силни, а аз ще се опитам да помогна с каквото мога!!!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Мерси за искрената ти съпричасност към съдбата на Ники!
                      Ти как се чувстваш Андрьо, успя ли да събереш необходимата ти сума?
                      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                      Коментар


                      • #71
                        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        Нека Бог е с вас ! Желая успех на цялото ви семейство и нека Ники да се оправи !


                        Хората, които правят добро днес, си осигуряват щастието утре!

                        Коментар


                        • #72
                          Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Много благодаря на всички Вас за подкрепата!

                          Иска ми се набързо да напиша как се получи при нас.

                          Никито се развиваше абсолютно нормално.
                          Обръщаше внимание на всичко, махаше за здравей и довиждане, казваше 2-3 думи.
                          Проблема започна след като направихме последната ваксина Pentaxim на годинка и 4-ри месеца.
                          Не отдавна е доказано, че аутизмът е проблем в следствие на отрявяне с живак по точно с неговите съединения -
                          етилживак и метилживак. Етилживакът/влизащ в състава на съвременните ваксини - консерванта - тимерозал/ е още по-токсичен от обикновения живак.
                          Преди използване на тимерозала във ваксините, аутизма не е съществувал!Попадайки в организма тези съединения или напълно се изхвърлят с урината, което е класичския вариант,
                          или се изхвърляй частично. В този случай той попада в кръвта, намествайки се в тъканите и костите, ако детето е и генетично предразположено,
                          слаба имунна ситема и т.н. проблема е на лице.
                          До пролетта всичко беше наопаки - спря да говори и да поздравява, стана много нервен, не спираше да плаче и да се тръшка.

                          Обръщали сме се за помощ към психолози и логопеди след като направи 2 годинки, като
                          сме им споделяли, че се опасяваме за аутизъм, но Ники позволяваше да го заиграят, поддържаше добър
                          очен контакт, чак на 3 годинки и 4-ри месеца ни поставиха диагнозата в Свети Никола.
                          Оттогава търсим информация за подобряване състоянието на Ники.Случайно открихме център за работа с деца - аутисти - Тацитус, където предлагаха някакво решение,
                          базирано на диети и хранителни добавки - вече е доказано, че при децата с аутизъм липсват някои минерали и е
                          открита връзката между гастроинтестиналната патология и специфичните поведенчески прояви при децата с аутизъм.

                          В момента пием 18 добавки, които са на цени между 20 и 60 долара.
                          За съжаление, тези добавки не трябва да съдържат глутен, казеин, генномодифицирани съставки, оцветители, ароматизатори и консерванти.
                          Естествено, в България ги няма.Има ги в САЩ /www.kirkmanlabs.com/, в Европа също има дистрибутори, които ги предлагат на 2-на цена.
                          Има 3 добавки, който се транспортират в сух лед и доставката от САЩ по стандартния ред е невъзможна.

                          Отделно спазваме диета без казеин и глутен, само 2 съставки са, но е много сложно.
                          Не ядем хляб от брашно с глутен, макарони, бисквити и каквото се сетите от брашно.
                          Казеинът е в млякото - тоест нищо в което има мляко.
                          Захарта, рафинираната сол, генномодифицирани храни, аромати и консерванти също са част от диетата.

                          В България има над 16 000 деца аутисти!
                          В Америка всяко 1 на 110 деца е аутист!
                          Преди 20 години цифрата е била 2-3 деца на 10 000!

                          Прикачам файла с добавките които взима Ники в момента.

                          Надяваме се на никой да не му се наложи да задълбава по темата.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #73
                            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Бих желал да потвърдя истинността на диетологичния метод за лечение в тези случаи.
                            Кураж и късмет
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #74
                              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Ох, сега като прочетох това за ваксината и... другата седмица ни предстои същата!
                              П.С. Пуснал съм в няколко форума линка към тази тема, за да се включат повече хора. Вярвам и искренно се надявам, че всичко ще се оправи скоро!
                              Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
                              Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

                              LZ1FLY

                              Коментар


                              • #75
                                От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Тези три хранителни добавки, които се транспортират в сух лед, за които говори мъжа ми в по-горният пост, имаме щастието Николай Александров /NIKSD/, колега от форума, да ни ги закупи за негова сметка и транспортира до София чрез баджанака - Кирето!
                                Ники , благодаря ти! Благодаря и за дарението, което направихте с брат ти!
                                Вие сте невероятни хора!
                                Целувки на Анжелика от цялото ни семейство!
                                Последно редактирано от Жулиета; 25-09-10, 20:40.
                                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X