Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си редукторни мостове.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И тук и в Мобиле, все някой ще се обади.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      не вярвам

      Коментар


      • #18
        Даже тук в "купувам - продавам" май имаще някакви такива постове, ама като не са ми трябвали не съм чел внимателно пък може и да съм се заблудил по същата причина). В германското Мобиле има, въпроса е цената и транспорта.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          тези зауаза какви пари излизат горе долу а волво лапландер има ли в БГ

          Коментар


          • #20
            Лапландер? Там максималната скорост по шосе е 40 км/ч, що не мислите?
            В Лапландия живее тундрата. Не само Волво.

            Коментар


            • #21
              само ми дай мостовете от лапландера ако ще ги хвърляш

              Коментар


              • #22
                Нямам. И сигурно нямам да имам следващите 10 години, климатът не се е променил толкова. Освен това не знам дали ще трябват полярни, тропически или пустинни. Лапландеровите са полярни, никъде другаде не живеят, трошат се. И никой друг ландшафт няма нищо общо с тундрата. Освен коли за любовници, Волво произвежда и спецтехника. Например за сондьорите, това е по-близък случай

                Коментар


                • #23
                  мостовете от лапландер нестават за нашия офроуд много са тежки и бавни. няма амотрисьор който да издържи на това натоварване, ако ще да сложиш по 4 на колело.

                  то изобщо за нашия офроуд нищо с цели мостове май не е надеждно. аз съм решил след, като направя вранглера и видя че нестава, да се захвана със следващия проект

                  проекта е едно митсубиши пажеро еволюшън, което е на А рамена + окачване + интериор + хубави гуми, двигателя стандартно е V6 лесно се изкарват от него 300 к.с. ралиарт имат всичките тези неща, разработени за дакар и ралитата на ФИА. такава кола би могла да даде възможност за участие в някои по - интересни състезания. ако сега, с това което знам тръгвах да тунинговам 4х4 за състезания това нямаше да е вранглер със сигурност.
                  drive alive

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от goldy
                    Купих си редукторни мостове. Стахотен клиренс, стахотна височина, стахотна красота. За сега ще по-отлежат докато реша на какво купе да ги сложа. Една от идейте е да правя нещо подобно на невероятната машина на Yordan Kolev. Друга идея е да ги сложа на мичуринското стъкломатово купе . А защо не и на купе от "Самурай".
                    Поздравления! Сега си член на един много много малък клуб...
                    Освен гореизброените възможности успешно са слагани такива мостове на TOYOTA 70, но мен ако питаш най-добре използвай шаси от УАЗ - и без това няма по-здраво от него а и няма да се мъчиш с присаждане...

                    Първоначално публикуван от go go go
                    на вранглера не му трябват редуктурно мостове от УАЗ защото перфектно стават такива от додж рам, а такива доджове бракувани има мноооооого

                    голди, ти май си си купил копче около което ще шиеш палто
                    Тук става въпрос за редукторни мостове! А тяхното основно предимство е това че са редукторни с всичко произтичащо от този факт... В света има твърде малко производители на такива мостове в Щатите има само един - такива са мостовете на Хамър (само HAMMER 1 разбира се) Повече по въпроса тук: ТУК
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #25
                      Сложил съм ги в двора и само им се радвам колко високо стоят. Направо дървета да садиш от долу.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #26
                        хамъра нали не е с цели мостове, доколкото знам е на А рамена, като редуктора е в шенкела
                        drive alive

                        Коментар


                        • #27
                          Kато ти гледам аватара скоро и друго ще си купиш

                          Коментар


                          • #28
                            М.... да . Тъй се оформят нещата .
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #29
                              във връзка с редукторните мостове, отдавна се канех да питам - тези от какво са?
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #30
                                Митко, не се вижда ...
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X