Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ход на амортисьора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    брат ми тея конита са по дебели 4 пъти от на този дето е слагал, няма нищо общо с тиа кво продават в магазина за Г класа

    Коментар


    • #47
      А каталог с технически данни имаш ли?

      Коментар


      • #48
        знам точно за какво говориш, виждал съм ги пипал съм ги

        ти си знаеш най - добре, но според мен не си давай парите за глупости, иди в някой хубав магазини си купи 2.5'' фокс или билщайн или рейскънър, това са амортисьори, които могат да държат по един на колело, всичко друго са по два и с много въпросителни. аз минах по този път, похарчих куп пари за глупости, недей и ти да правиш същото
        drive alive

        Коментар


        • #49
          има, утре се чудя дали да ги купувам, жокер ще дам че не са от кола или джип, притеснява ме дебелината че е много голяма дали няма да опират в шасито , на най-хлабаво положение трудно ги разпъвам, на най- твърдо къса пружини

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Стефан
            А каталог с технически данни имаш ли?
            ако се интересуваш от данни утре мога да ти кажа каде е магазина да идеш и да разпитваш
            drive alive

            Коментар


            • #51
              лошото наистина е че са много здрави но не знам колко ще издържат така, говора за по 1 на гума, амовете са от камион

              Коментар


              • #52
                Първоначално публикуван от Kaishin
                има, утре се чудя дали да ги купувам, жокер ще дам че не са от кола или джип, притеснява ме дебелината че е много голяма дали няма да опират в шасито , на най-хлабаво положение трудно ги разпъвам, на най- твърдо къса пружини
                пак ти казвам знам за какво говориш, решението си е твое, според мен това са пари хвърлени в кенефа. ако искаш състезателна кола си вземи амортисьори за състезателна кола, не такива за камион, пикап, ... самолет ... совалка, просто за целите има средства.
                drive alive

                Коментар


                • #53
                  Преди време търсих вериги. Просто такелажни вериги. Никой идиот не знае кво продава. Само циганите на Женския пазар продаваха сертифицирани. Тая е убава, тая още пО, а те тая е верно здрава, тая и Мурджо не мое я скъса!
                  Дай да видим кво са писали бе, те тия са фирма за амове, де да ги знам кои кат крака на кого са дебели)
                  Ми ако са примерно двутръбни, и изобщо не щат да се охлаждат?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X