Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсано ухо на въжето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Скъсано ухо на въжето

    В повечето случай неволята помага. Испадал съм в подобни случай не веднъж.Вслучая мога да помогна с следното поне с акъл.Според зависи от наклона на закъсалия и избор на еваколация колега изнамери лост с дължина поне метър и половина и го наби в земята с вария вържи джипа отпред и от зад с яки колани а крайщата за лоста така сеедно си престави стрелки на часовник.Почерпи го добре визирам дай газ до дупка няма начин да нема начин да излезе.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #47
      От: Скъсано ухо на въжето

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Там е рботата, че съм сам и няма кой да гледа. И като се намота и спре да ме вади, няма как да слизам и да гледам, щото трябва да съм вътре. А то се затегнало, аз го развивам, то се навива и става манджа с грозде. Гравитацията не помага съответно, защото въжето е затегнало и се развива не там, където трябва.
      Нали това ти викам-гадно е да си сам, и да няма кой поне да гледа какво става на барабана. Но и за това има чалъм. Естествено никой не казва, че е лесен.
      Та-развиваш малко, примерно две секунди, слизаш и издърпваш. Някъде към половин метър. После пак развиваш. Пак дърпаш. И така. Това при положение, че кабела на дистанционното не стига да работиш с него и в същото време да си отпред да дърпаш с едната ръка. Ако имаш дистанционно с радиовръзка-става доста по-лесно.
      Абе важното е да има кой(ако се наложи и ти самия) да издърпва развитото въже за да не стане на вълна вътре и да се заплете като гордиев възел. Че и това ми се е случвало-да разплитам въжето с помощта на чук и щанга. И голяма отвертка. Само веднъж беше, ама ще го помня, че така се беше оплело само в себе си...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: Скъсано ухо на въжето

        Добре де - шо си сам?
        Жената не мое ли да натиска копчелъка на дистанционното бе младеШ.
        Неам с ко да дода иначе идвам да те пляскам

        А проблема с реденето се решава като лебеда се постави в купето
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Скъсано ухо на въжето

          Коле дистанционното с кабела не го ползвам, карам на WiFi, което лови що годе от където стига въжето. Чалъмите се усвояват с времето, факта е обаче дето си е на принципа проба грешка... Вече се понаучих де.

          Петьо лебеда знаеш що не е в купето. И не ми казвай, че трябва да си зема Нисан /един определен даже / Жената ако и дам да работи с лебедката не знам къде ще свърши джипката, но не искам и да знам. Не я влече просто... А и това означава малкия да се навърта около въжето и прочее... опасно си е.

          ПП Същото като да е в купето се получава ако изнеса едно ухо за водач на 2 педи пред основния, само че как?

          ПП 2 Още на първите лебедки затегна яко, та търтьо добре, че ме светна да го дръпна с освободен барабан на задна и се извади, не ми се мисли ако се оплете... Гадно нещо са това лебедките, гаднооо... и много полезно, но тва е то, няма пълно щастие...

          Коментар


          • #50
            От: Скъсано ухо на въжето

            Колегата явно иска на всяка цена сам да се справи.Дано да стане номера
            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

            Коментар


            • #51
              От: Скъсано ухо на въжето

              Знам къде е лебеда много добре )
              Нисана и да го искаш замина вече
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #52
                От: Скъсано ухо на въжето

                Сам няма да е, утре идва помощ.

                Знам, че знаеш, но вътре нямаше как да стане сякаш. Пък и стана много добре, за сега по-прибрана и добре сложена лебедка на диско не съм виждал .
                A честито за нисана, що си траеш, трябва да черпиш . А аз се чудя що минаваш на геги...

                Коментар


                • #53
                  От: Скъсано ухо на въжето

                  Готово, изваден съм! Благодаря на Данчо и Пенчо, супер сте момчета! Сега остава да сменя и обувката на въжето, че новата дупка е почти скъсана и тя .

                  Коментар


                  • #54
                    От: Скъсано ухо на въжето

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Готово, изваден съм! Благодаря на Данчо и Пенчо, супер сте момчета! Сега остава да сменя и обувката на въжето, че новата дупка е почти скъсана и тя .
                    Снимки след малко.
                    Дерзай момко, ама да знаеш, че зимата още не е почнала.
                    Дано да не съм прав.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Скъсано ухо на въжето

                      Ами дано да си, то това зима ли е

                      Коментар


                      • #56
                        От: Скъсано ухо на въжето

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 003.jpg
Прегледи:2
Размер:227.8 КБ
ID:5444244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 004.jpg
Прегледи:2
Размер:218.3 КБ
ID:5444245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 005.jpg
Прегледи:2
Размер:196.2 КБ
ID:5444246Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 006.jpg
Прегледи:2
Размер:228.5 КБ
ID:5444247Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 007.jpg
Прегледи:2
Размер:148.8 КБ
ID:5444248Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 008.jpg
Прегледи:2
Размер:218.3 КБ
ID:5444249Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 009.jpg
Прегледи:2
Размер:193.5 КБ
ID:5444250Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 010.jpg
Прегледи:2
Размер:177.9 КБ
ID:5444251Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 011.jpg
Прегледи:2
Размер:268.5 КБ
ID:5444252Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 012.jpg
Прегледи:2
Размер:246.1 КБ
ID:5444253Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 013.jpg
Прегледи:2
Размер:310.4 КБ
ID:5444254Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 014.jpg
Прегледи:2
Размер:304.1 КБ
ID:5444255Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 015.jpg
Прегледи:2
Размер:275.7 КБ
ID:5444256Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 016.jpg
Прегледи:2
Размер:226.2 КБ
ID:5444257Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 017.jpg
Прегледи:2
Размер:226.4 КБ
ID:5444258Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nasov 018.jpg
Прегледи:2
Размер:237.1 КБ
ID:5444259

                        Коментар


                        • #57
                          От: Скъсано ухо на въжето

                          И както са казали хората всичко е добре когато свърши добре. п.п виждам на първата рисунка че над пътя по средата има стабилно дърво идялно да се върже джипа тип часовникови стрелки .
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #58
                            От: Скъсано ухо на въжето

                            Точно до лебедката е, та само полиспаст, който нямам... Инак хващахме за него колана, да не ида в дерето. Излагацията е пълна, пред нас да направя от нищо нещо, там съм минавал вече стотици пъти. Изобщо не съм и закъсвал никъде последните години... но да кажем, че бях и афектиран по време на случката... та освен дето се сипах борейки се да се измъкна счупих огледало, стоп и разни козметичности, но и се до окопах, пропадайки зад голям камик... щеше да е по-лесно ако не бях опитвал да излизам в началото...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Скъсано ухо на въжето

                              Радвам се че "ситуацията" е решена.. С жена ми не сме се смяли толкова отдавна (без лоши чувства!) Предполагам и въжето е оправено (аз карах година две без това ухо на края..)
                              Поздрави и безаварийни километри!
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • #60
                                От: Скъсано ухо на въжето

                                Я кажи, какво ви размя най-много

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X