Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за пред кафето , Патрул Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

    И малко снимки от една нестандартна броня за Паджеро , вече е готова но нямам снимки в готов вид . Ако някой почерпи ще ида да го наснимам
    Прикачени файлове
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

      И малко идеи за Чероке и Патрул правени от Белата преди година . Не се стърпях и да пусна оригинална Тойотска .
      Прикачени файлове
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

        С това Паджеро... Ще ходя да ми леят куршум. Добре, че детето не гледаше в монитора - уплаха щеше да му е пожизнен
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

          Браво Грага. Мноо добри изпълнения. А от любопитство - премери ли случайно колко тежи оная от 2мм ламарина?
          А за клиента и, че нямал право - без коментар. Ако отида и им метна пачка на предния капак и "антикрило" ще ми направят по същия стереотип. Това последното го пиша, че ми стана леко неприятно от някой коментари по-напред .
          А иначе "кухи" ( просто развалени ) лебедки има из сайтовете за продажби. Или просто пусни, че купуваш развалена лебедка и сам си я "изкухари". И аз не ги разбирам някой неща, но щом човека си има пари и си иска това ти си длъжен да му го спретнеш... Па и за пържоли повече ше има така .
          висете отпуснато

          Коментар


          • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

            Я това бялото Чероке ,вече е в Габрово и караме заедно.Бронята му става и за извън пътя..........
            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

            0895шест29410 .

            Коментар


            • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

              Самурасляка готов и нов проект
              Прикачени файлове
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                И двете кефят, но най-вече Паджерото. Като изчакам тераното, току виж ти стана клиент.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                  На Паджерото е направо произведение на изкуството!. Възхитен съм! Гарга, сподели цена - може и на лични
                  Б. Бонев
                  0осем88две6шест71три

                  Коментар


                  • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                    На Паджеро... всичко му отива.

                    Дидко, кака, мисли за задна такава за моето, да ми отива на предната.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                      Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
                      На Паджерото е направо произведение на изкуството!. Възхитен съм! Гарга, сподели цена - може и на лични

                      Що на лични няма какво да крия , 650лв с боята и монтажа от 2.5мм
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        Що на лични няма какво да крия , 650лв с боята и монтажа от 2.5мм
                        650 предната и задната заедно или? Как е решен проблема с мигачите

                        Коментар


                        • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                          Първоначално публикуван от kobak Преглед на мнение
                          650 предната и задната заедно или? Как е решен проблема с мигачите
                          ИЛИ е отговора . Мигачи , габарити и всички лампички са горе на купето . Погледни пак снимките .
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                            Аз със същият модел стопове на моят,освен изработката на броните би ли прехвърлил и мигачите и лампите горе и да събирам парите за да сложиш и на моят такива брони супер е изработката и без това отдавна мисля за силови брони

                            Коментар


                            • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              И двете кефят, но най-вече Паджерото. Като изчакам тераното, току виж ти стана клиент.
                              След Великден го почвам и ще видим какво ще излезе .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                                ОК очаквам да видя резултата,и ме пиши като клиет за такива

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X