Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за пред кафето , Патрул Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
    Да не се засегна от мен ,нали знаеш че аз винаги си те давя бунак .Ако пък си станал тънкообиден извинявай тогава ,повече няма да се повтори ..............
    На теб и да искам не мога да ти се обидя щото си куха лейка И ако спреш най-вероятно ще ти се разсърдя
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • #47
      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
      На теб и да искам не мога да ти се обидя щото си куха лейка И ако спреш най-вероятно ще ти се разсърдя
      Ти пък си много убаф .
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #48
        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

        Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
        и една камара народ се изсипе да ви казва колко е грозно,
        Ами като е грозна бронята какво да правим-да станем като бг мамите ли-да се захласаваме и венцеславим всяко нещо което ни се поднесе ли?

        А и никой не е казал лоша дума за работата на пернатия. То си е видно, че се е справил много добре. Явно освен плочките-и железата му идат отръки.

        Та няма място за сръдня. Ако някой трябва да се обижда-това е този който е измислил формата на бронята. Ама на него ще му е транспенис, та все тая.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #49
          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          На мен ми харесва много , отсечените форми и ъгли придават агресивен вид , а самата изработка е на много високо ниво. Има само един проблем , никой няма да смее да паркира пред него.
          Много ми харесва, прави го много заплашителен ... Браво колега!!! И отново харесва ми, много добра работа!

          Коментар


          • #50
            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

            Някои хора си мислят, че като е дебело и тежко е здраво! Аз съм се убедил само в това, че трябва да е "достатъчно" здрава(а не по-яка от шасито)! Моята се оказа също от 2мм. ламарина, но е оребрена(и на кутия) и не тежи повече от 30кг. Нямате си идея колко дървета и храсти е помляла! Също я правих от снимки (но нали съм си притенциозен,... си донахуярих изработката),,, не е за всеки тази работа!!! За дрънкачите ще препоръчам, снимка, картон, тиксо, и да пробват 3D - ориентация! А има и една друга категория участници( в дискусията) "чуждопоклонници", на които не може да се обясни, че 'вностните' надписи не правят продукта.... извънземен, подходящ за всеки и за всичко, да не говорим че те и за извънземно не биха дали пари.

            Ето я и моята броня;

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12050009.jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5637482

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12050008.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5637483
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #51
              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              ...
              Хмм - тази броня някакси му отива... Браво, поне на мен ми харесва
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #52
                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                Последни снимки в готов вид и по две китайски ,,ЛУНИЧКИ,, от двата края . Клиента доволен значи всички сме доволни
                Прикачени файлове
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • #53
                  От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Важното е КЛИЕНТА да е доволен.Имаше една приказка-Негово Величество Клиента.
                  В Нашата фирма пък , клиента има право само и единствено да плаща! И мога да си го позволя
                  Гарга, Куме, приятелю, Недей гледа кой какво пише тук. Вярно, че тук има много технически грамотни хора, но има и много, които не могат да различат болт от гайка не живо, а драскат смело.
                  За теб е важно да успееш да убедиш клиента, че ти си неговия човек, че няма кой да му обърне повече персонално внимание, че никой няма да му я направи по-качествено за тези пари.
                  Психология му е майката, българина обича да бъде лъган.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #54
                    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    .Ако пък си станал тънкообиден извинявай тогава ,повече няма да се повтори ..............
                    Нали го знаеш че е чувствителен, може да се е скрил да си пореве... Ама пък си го обичам, Гад Перната...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #55
                      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Нали го знаеш че е чувствителен, може да се е скрил да си пореве... Ама пък си го обичам, Гад Перната...
                      Като се чухме по тела като че ли подсмърчаше един такъв ,и си помислих че е настинал .............. а то къде бил ключа за бараката


                      пп Като е сложена по мяза ,ама ако се изрежат тези ,,бузи,, под фаровете ,ще изглежда по истинска .Инък погледнато автора на бронята е искал да изглежда хем по масивно хем да има и малко офродърски нотки. За това пред кафето, както е и заглавието на темата .

                      пп Абе гарга ,тази локва пред сервиза още ли не е изсъхнала ? Последния път като слизах от джипа си намокрих маратонките в нея .
                      Последно редактирано от jimito; 29-01-15, 13:17.
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                        Готина е бронята, браво на мйстора.
                        SUZUKI VITARA V6
                        HONDA CBR 919RR
                        MERCEDES ML
                        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                        Коментар


                        • #57
                          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                          ММ Евала ти за масторлъка ммм аз така и така не разбрах за ЛибедКътъъъъ Но в Събота ще ти покажа моЙтъъъ направо на скарата ще съм.. така че загрявай кебапите вино ще нося.
                          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                            Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
                            ММ Евала ти за масторлъка ммм аз така и така не разбрах за ЛибедКътъъъъ Но в Събота ще ти покажа моЙтъъъ направо на скарата ще съм.. така че загрявай кебапите вино ще нося.
                            Ще измислите някои нов модел броня, ма после кой ще ви носи. Отгоре на кораба ще ви кача.
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • #59
                              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                              Никви грижи за носенето аз вече мога да се кача и съмичък...
                              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                                Кораба Радетски от Ловеч Капитан Русанов Войвода Моя милост да си изгаря ръчиктите на скарата и кой ша прави брони после
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X