Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Броня за пред кафето , Патрул Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    За пред кафето е добра.
    Така монтирани халогените, ще ги спраскам на втория ден, където ходя с Феро.
    А и каква файда има, ако няма отвори за хай джек?
    Халогените са екстра. Има вариант и без:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1201_1.jpg
Прегледи:1
Размер:38.4 КБ
ID:5647220

    А имаш цяла плоча за лебедка зад нея. Дупки и пети можеш да си слагаш всякакви.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

      С халогените ми харесва повече, но са монтирани наравно с ламарината.
      Това имах предвид.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #93
        От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Айде сега, оправдания:
        [ATTACH=CONFIG]784650[/ATTACH]

        Една чупка в повече в средата. Истинския проблем на тераното е че е обло и ръбата броня стои кофти. Ня Любашки обаче е докарана съвсем прилично. Значи може.
        Туй има ли лебедка или куката е заварена на водача за красота ?
        Интересно ми е как се работи с лебедката с тоя много скрит монтаж
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #94
          От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

          Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
          Туй има ли лебедка или куката е заварена на водача за красота ?
          Интересно ми е как се работи с лебедката с тоя много скрит монтаж
          Такова изпълнение го гледах наскоро на Паджеро 2,вдигаш капака и от там работиш с лебедката.
          При условие,че едва ли ще се използва някога,не е проблем.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #95
            От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

            Ако ти трябват отвори и прочие, плазмените резаци и прочие пособия никой не ги е забранил. Гледах снимки из нета на такива изпълнения. Франсетата, с които си имам работа чат-пат с теранови неща са си наслагали съвсем истински лебедки.

            Тераното откъм предна лебедка по принцип не е много дашно, с тия радиатори и вентилатори отпред.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

              А иначе, ей ви визия за пред кафето:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:98a44cea90218b4d74f6ebf77a918b77_orig.jpg
Прегледи:2
Размер:63.9 КБ
ID:5647228
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #97
                От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                В нормалната част на ЕС лебедката не може много да стърчи отпред
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #98
                  От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  С халогените ми харесва повече, но са монтирани наравно с ламарината.
                  Това имах предвид.
                  И на мен това ми направи впечатление. До колкото съм обърнал внимание на подобни брони, самите халогени са 5-6 см. навътре, предполагам с цел да не се счупят, а и светят директно напред. А като гледам халогените на тази броня, като че ли светят с лек ъгъл навън.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    А иначе, ей ви визия за пред кафето:
                    [ATTACH=CONFIG]784685[/ATTACH]


                    Много е хубава и лесно изпълнима , че и ще си върши работата в гората но калобраните ще струват повече от бронята .
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                      Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                      И на мен това ми направи впечатление. До колкото съм обърнал внимание на подобни брони, самите халогени са 5-6 см. навътре, предполагам с цел да не се счупят, а и светят директно напред. А като гледам халогените на тази броня, като че ли светят с лек ъгъл навън.
                      Лампичките си светят точно напред като направиш точния ъгъл на тръбата спрямо бронята в която са монтирани . Халогените са отживелица . Лед бар на тавана свети като 20 лампички в бронята .
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                        Такова изпълнение го гледах наскоро на Паджеро 2,вдигаш капака и от там работиш с лебедката.
                        При условие,че едва ли ще се използва някога,не е проблем.
                        На Тераното става ако решетката е на панти ..за Паджеро не съм сигурен как стоят нещата.
                        За мен броня ,на която нямаш пряк достъп до лебедката за да може да виждаш как се навива въжето,обслужване ,миене след разходка .... , си е за кафето !
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                          Както казах - има начин да си изрежеш всякакви дупки. Може и цялата горна централна част да се направи като капак например. Ей го на по-старото терано:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:terranoafndupka.jpeg
Прегледи:1
Размер:10.2 КБ
ID:5647278
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Terranoafndupka2.JPG
Прегледи:1
Размер:46.1 КБ
ID:5647279

                          Това даже май е на един от въпросните франсета, каращи с мои носачи.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Както казах - има начин да си изрежеш всякакви дупки. Може и цялата горна централна част да се направи като капак например. Ей го на по-старото терано:
                            [ATTACH=CONFIG]784749[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]784750[/ATTACH]

                            Това даже май е на един от въпросните франсета, каращи с мои носачи.
                            За тази съм съгласен , но за горната както е прибрана и да има отвор се пада под маската .
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                              Ма то се реже според условиата бре. Тя бронята е същата, само тераното е различно. Като не ти уйдисва отгоре заради маската на новото терано (всъщност, май само част от новите са с такава маска, конкретно трилитровите, макар да не съм на 100% сигурен), можеш да изрежеш въпросните дупки по ръба, където в случая е сложен номера. Може и номера със все парчето ламарина от бронята, където е закачен, да е махаем. И за лостчето на лебедката има начини да се преправи. Че е разправия - разправия е, но няма нищо кой-знае колко невъзможно.

                              Конкретно, такава маска имам предвид, а и не съм пробвал дали маска от старото (1996-2000) е съвместима с новото (след2000г, конкретното на снимката). Че щипките на основата са еднави е почти сигурно. Единствения въпросителен е как ще си пасне с фаровете.:
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Броня за пред кафето , Патрул Y61

                                Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                                На Тераното става ако решетката е на панти ..за Паджеро не съм сигурен как стоят нещата.
                                Бърка се между радиатора и маската,за да освободиш или блокираш барабана на лебедката,абе сложно е,ама за пред "Джеронимо" (реномирано кафе в В.Търново) е супер.
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X