Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
    За малко да се засегна за третата класа, ама....приемам подаръци от всякакво естество...
    Не съм имал предвид нищо лично... ...нищо, че сме в Европа, все ни третират като за от третия свят.
    Надявам се да се получи добър БГ продукт на поносима за БГ цена!

    Ето ви едно доказателство, че няма невъзможни неща.
    Имам идея обаче да се подобри въпросната лодка, както и палатките да не отстъпват на оригиналите.
    Последно редактирано от GODzillata; 26-06-09, 07:42.
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

      Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
      Ето ви едно доказателство, че няма невъзможни неща.
      Имам идея обаче да се подобри въпросната лодка, както и палатките да не отстъпват на оригиналите.
      Впечатлен съм наистина. Дано да се получи и с палатките. Една нормална палатка струва максимум 350-400 лв, а като видях тея от 4-6000 лв, направо се изумих........ Тия хора или не печелят парите с работа и затова ги харчат с лека ръка, или....не живеят в България. По-скоро второто, защото някъде по света вземат нормални заплати и тези цени са пропорционални на нашия....стандарт.
      ПП. И, както казва Золтан....а всичко се започва от една лебедка.....

      Коментар


      • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        ПП. И, както казва Золтан....а всичко се започва от една лебедка.....
        А както се казва в риболова - всичко започва от една кукичка.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

          Колега, какво стана с проекта за покривна палатка ? До каде го докара ?

          Коментар


          • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

            Първоначално публикуван от stkiid Преглед на мнение
            Колега, какво стана с проекта за покривна палатка ? До каде го докара ?
            Как до къде? До където и Ванката с блокажа на витарата . Топлата вода е открита много отдавна. Поредното доказателство е тази тема.

            Коментар


            • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

              Единствения проблем да се създаде такова нещо е че ще трябва да си търсите плата в Турция а там не са съгласни да се взимат малки количества. И другия проблем е изработката на лепените шевове, която също е голям дефицит тук. Имам двама другари с такива коруби на таваните и не видях в тях нещо което ще се опре на всеки средностатистически човек който работи със стъкломат. Може би идеята не е лоша просто трябва да се намери човек със свободно време и въображение да я реализира...

              Коментар


              • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Как до къде? До където и Ванката с блокажа на витарата . Топлата вода е открита много отдавна. Поредното доказателство е тази тема.
                Ванката нямаше материалната база да се справи в срок,ама за Славин не може да се каже същото-блокажа му вече е на лице,действащ,саморъчно изготвен,а за палатките,доста добра екстра са,но и те не са достъпни за всеки,ей тая ми хареса
                Прикачени файлове
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                  Пак да напомня че спора беше не че не е възможно да се а колко ще струва. Та Славин ако направи разбивка на реалните машиночасове в цеха му и инженерните си умения ще се доближи или прехвърли цената на АRВ. Тук положението е същото, може да се направи такава палатка, но ако е със същите показатели като оригиналните цената и ще е по висока от тази на завода

                  Коментар


                  • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                    Върти ми се нещо подобно в главата, от такава палатка която е 20-30 лв. и изпитано издържа на буря и отдолу плоскости от водоустойчив шперплат. За да не се оскъпявя конструкцията, може би ще бъде поместена в сгънато състояние в калъф, а не кутия. Остава и свободно време да намеря
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                      Първоначално публикуван от stkiid Преглед на мнение
                      Върти ми се нещо подобно в главата, от такава палатка която е 20-30 лв. и изпитано издържа на буря и отдолу плоскости от водоустойчив шперплат. За да не се оскъпявя конструкцията, може би ще бъде поместена в сгънато състояние в калъф, а не кутия. Остава и свободно време да намеря
                      Само да уточня ,че в тази палатка не съм спал ... на покрива де ,а я поставих на багажника на джипа само ей тъй ... за снимка и да изсъхне от сутришната Родопска роса.Иначе смятам ,че не е невъзможно да се приспособи и такава?

                      Коментар


                      • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                        здравейте ,вече един сезон ползвам покривна палатка и само хубави неща мога да споделя . иначе в началото и аз бях навит да си направя . до извода че всяка жаба да си знае мястото и реда на квакане стигнах след ремонта един часовник .
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Пак да напомня че спора беше не че не е възможно да се а колко ще струва. Та Славин ако направи разбивка на реалните машиночасове в цеха му и инженерните си умения ще се доближи или прехвърли цената на АRВ. Тук положението е същото, може да се направи такава палатка, но ако е със същите показатели като оригиналните цената и ще е по висока от тази на завода
                          А какво стана с аналог на марковите палатки от...братски Китай...
                          Някакви отзиви има ли,....въпросните две които пътували към България трябва отдавна да са пристигнали...
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                            И без това никой не поръчва алуминиева или ПВЦ дограма,така че материал има а за проба пари нито искат ,нито дават. Може и да стане ,а ако заприлича на нещо обещавам всички да го видите.

                            Коментар


                            • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                              Ванката не го мислете, вече се оборудвах с такава палатка Westfalia и като се стопли, ще си я монтирам на Синхрото
                              Прикачени файлове
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                                Колеги какво стана с китaйските аналози...дайте инфо.....
                                Яворе....преди доста време писа че две бройки вече пътували към БГ...ама всичко спря до там.....
                                Какво е това информационно затъмнение бре...
                                Последно редактирано от lubashki777; 06-02-10, 13:30.
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X