Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

    Първоначално публикуван от illmatic Преглед на мнение
    Ето един сайт с китайски палатки по 300-400 долара
    http://chinags.en.alibaba.com/
    В Гърция имах "щастието" да разгледам една китайска палатка отблизо...Повярвай ми, че няма много общо с аутохоум- а...Не, че китайците не могат да направят добро качество на ниска цена, но за момента палатките им са отврат.По добре за тези пари си вземи една стандартна качествена палатка, вместо тази жалка имитация.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

      Бабата на моята палатка :
      Прикачени файлове
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        Бабата на моята палатка :
        Всичко е добре, само не разбрах каква е функцията на рулото от шофьорската страна??? Предполагам не е да си държат тоалетната хартия на една ръка разстояние.
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

          Прилича на резервоар за вода, отгоре се налива а кранчето е отстрани.
          LZ1NBN

          Коментар


          • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

            Привет колеги, да знаете къде мога да намеря покривна палатка Sunset Tents. размера в отворен вид е 140 х 240 см. в сгънат вид размера е 140 х 120 см., на около 35-40 см. височина, стълбата е сгъваема и е към палатката. Има си и дунапренен дюшек. Един колега я продава но за малко съм я изпуснал и ме изпревариха, та знаете ли къде има магазин или бг линк откъдето да я поръчам, само да не е от ebay, изобщо не мога да се оправям с такива сайтове от чужбина. Максималната сума за такава нова палатка която мога да отделя е 1000лв или 1200лв пряко сили. ?

            Ето и снимката от колегата с въпросната палатка:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:28.5 КБ
ID:5700421


            Коментар


            • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

              Искаш ли китайска, мога да проверя колко ще излезе?

              Коментар


              • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                Пусни една снимка да ги видим как изглеждат китайките.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Искаш ли китайска, мога да проверя колко ще излезе?

                  Здрасти Яворе, ако не те затрудни да кажеш цена, модел или снимка на палатката, какво ще включва като комлект, колко тежи и размери в сгънато и разгънато положение? Мерси за предложението да провериш 

                  Коментар


                  • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                    На малката снимка която имам изглежда горе долу като тази която си публикувал.

                    Описанието е следното:

                    Oxford/(280g polyester-cotton)
                    (color : green and beige)
                    6cm thickness high quality cushion
                    Unfolding Size: 240x143x126CM
                    Packing Size: 150x125x30CM
                    Inner size:233x140x123cm ladder:2.3m

                    За жалост за по-малко от 1200 лева с ддс не мога да я доставя

                    Коментар


                    • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      На малката снимка която имам изглежда горе долу като тази която си публикувал.

                      Описанието е следното:

                      Oxford/(280g polyester-cotton)
                      (color : green and beige)
                      6cm thickness high quality cushion
                      Unfolding Size: 240x143x126CM
                      Packing Size: 150x125x30CM
                      Inner size:233x140x123cm ladder:2.3m

                      За жалост за по-малко от 1200 лева с ддс не мога да я доставя
                      Оценявам жеста, че си направи труда да провериш и да помогнеш , снощи имахме семеен разговор и на този етап се отказваме от покривна палатка изобщо, основната причина освен бюджета, е че само за 2- пъти годишно да ползваме палатката не ни е рентабилно, като се замисля, то много по-добре ще е да дойдем на твоя къмпинг юг якото място, с готово оборудвано бунгало с всички му екстри...

                      Коментар


                      • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                        Искам да попитам Явор (информативно за сега) воден стълб дават ли на тези палатки (за да направим сравнение с марковите), към комплекта идва ли тента за помещението под палатката или продава ли се отделно и евентуално при поръчка, колко време е доставката ? И евентуално снимка на една такава палатка възможно ли е да се качи ?
                        Ще съм благодарен за отговора !

                        Коментар


                        • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                          Може да погледнете темата ми за Дефендъра. Сам си внесох и палатката и тентата. Мога утре да проверя водния стълб но преживяхе две яки нощни бури и нямаше проблем. Ако искате мога да помогна
                          Land Rover Defender 110SW 300tdi

                          Коментар


                          • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                            Водният стълб на покривните палатки, дори и на фирмените не е никак впечатляващ в сравнение с такъв на хубава алпийска палатка. Това съвсем не значи, че не държат на серизни валежи. Просто двата вида палатки са за тотално различни цели и единственото общо между тях е в думата палатка.

                            Много по-важно е (за мен) покривната палатка да е от хубав, здрав, UV защитен и качествено промазан памучен плат. Памука прави възможно спането на пряко слънце, полиестера, не.

                            Коментар


                            • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Водният стълб на покривните палатки, дори и на фирмените не е никак впечатляващ в сравнение с такъв на хубава алпийска палатка. Това съвсем не значи, че не държат на серизни валежи. Просто двата вида палатки са за тотално различни цели и единственото общо между тях е в думата палатка.

                              Много по-важно е (за мен) покривната палатка да е от хубав, здрав, UV защитен и качествено промазан памучен плат. Памука прави възможно спането на пряко слънце, полиестера, не.
                              С моята Autohome Overland с чиста съвест си лягам следобяд на плажа без да се пРитиснЯвам .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: ПОКРИВНА ПАЛАТКА ЗА ДЖИП

                                Добре де, може би аз не си зададох правилно въпроса. Интересувах се за водният стълб, просто като някакъв критерии за сравнение между материалите. Чисто технически не ме интересува. Кажете ми тогава какви са Ви впечатленията от китайските разновидности на тези палатки ? Аз няма да тръгна в порой да къмпингувам, но на тези от Вас, на които им се е случвало, някога пропускала ли е тази палатка ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X