Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ксенонови светлини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    За производителя разбрах, за гаранцията -ясно, цената и монтажа -също. Никой не каза обаче колко е предполагаемия живот на тези крушки ( до колкото знам измерва се в часове работа). Специално за офроуд как издържат на силните вибрации??? До колкото знам някои по реномирани фирми правят специални халогенки за офруд машинки с повишена устойчивост към сътресения и тн. Питам за живота им щото все пак 600лв. си е цена и не би било приятно крушка или модул да изгори след няколко месеца, че дори и година. Иначе съм навит, щот карам доста често по нощите и ми изтекоха очите( не съм бракониер ) Колко би струвала резервна крушка примерно? А модулите за високо напрежение?
    Ne igrae6 -ne pi4eli6, igrae6 -pak ne pi4eli6!

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Ladafen
      За производителя разбрах, за гаранцията -ясно, цената и монтажа -също. Никой не каза обаче колко е предполагаемия живот на тези крушки ( до колкото знам измерва се в часове работа). Специално за офроуд как издържат на силните вибрации??? До колкото знам някои по реномирани фирми правят специални халогенки за офруд машинки с повишена устойчивост към сътресения и тн. Питам за живота им щото все пак 600лв. си е цена и не би било приятно крушка или модул да изгори след няколко месеца, че дори и година. Иначе съм навит, щот карам доста често по нощите и ми изтекоха очите( не съм бракониер ) Колко би струвала резервна крушка примерно? А модулите за високо напрежение?
      живота на крушките е съизмерим с живота на джип 2-ра ръка... 3000часа светене...
      комплект резервни крушки е 200лв, модула би могъл да се ремонтира...
      по принцип, не би трябвало вибрациите да пречат - за разлика от халогенките, тук няма нажежаема жичка, която да се къса от вибрациите...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #48
        До: Ксенонови светлини

        и ксеноните като всяка електроника поевтиняват, когато навлезат в по-масово производство...

        приемам заявки на нова цена - 350лв за комплект...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #49
          До: Ксенонови светлини

          имаш ли нещо за Н4, може и не биксенон, дай цена и да идвам да слагаме!
          Disco II td5
          2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
          planed: air locker, rear D44bumper

          Коментар


          • #50
            До: Ксенонови светлини

            имам и единични Н4 /само къси или само дълги според фара/...
            цената е пак 350лв

            иначе би-ксенона /двойна крушка/ всеоще е скъп...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #51
              До: Ксенонови светлини

              Имам проблем.Патрола го купих със сменени биксенонови фарове.Когато пускам фаровете не всеки път светват и двата фара.Налага се да включвам и изключвам по няколко пъти фаровете,за да светнат и двата.на какво се дължи това и поправимо ли е ?Предварително благодаря.Поздрави.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #52
                До: Ксенонови светлини

                Двете лампи от един блок ли се захранват?

                Коментар


                • #53
                  До: Ксенонови светлини

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Имам проблем.Патрола го купих със сменени биксенонови фарове.Когато пускам фаровете не всеки път светват и двата фара.Налага се да включвам и изключвам по няколко пъти фаровете,за да светнат и двата.на какво се дължи това и поправимо ли е ?Предварително благодаря.Поздрави.
                  На какво се дължи е трудно да се каже, но е срещан проблем при някои от китайските китове, най-вероятно така си работят. Един познат твърди че при него проблемът почти не се появява ако пали фаровете при работещ двигател, форсиран до 2500 - 3000 оборота. За последното нямам лични наблюдения, препредавам каквото съм чул.
                  Да добавя, за тези които не са се интересували, за да няма неприятно изненадани. В Европа, тези китове са "street illegal". Тук полицаите все още на почнали да се заяждат (дали?), но и това време ще дойде.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #54
                    До: Ксенонови светлини

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Двете лампи от един блок ли се захранват?
                    Не захранват се от два отделни блока ...ама...
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Ксенонови светлини

                      Значи ядовете са в захранващите кабели между блоковете и акумулатора. Най вероятно минават през някое хилаво копче на таблото, или през контактния ключ. Там са и нагорели клемите и халтавят. Като се загреят от искренето хваща. Може да е плюса, а по-вероятно - масата. Най-вероятно става дума за неграмотен монтаж.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Ксенонови светлини

                        да, най-вероятно Стефан е прав - при лош контакт недостига тока за запалване /около 20А за 1сек, след това свети с около 3А/ и крушката не може да светне... на един клиент му пращах 2 резервни комплекта - въртя, сменя и т.н. накрая си дублира кабелите и релетата с нови и проблема се оправи...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #57
                          До: Ксенонови светлини

                          уточнине за ксеноновите комплекти - в момента разполагаме с:
                          Н1 8000К /синьо/ - Цена 290лв с ДДС
                          Н7 8000К /синьо/ - Цена 290лв с ДДС
                          Н7 6000К /светло-синьо/ - Цена 290лв с ДДС
                          Н4-къси/дълги с подвижна крушка "двоен фокус" 8000К /синьо/ - Цена 360лв с ДДС
                          Н4-къси/дълги с подвижна крушка "двоен фокус" 6000К /светло-синьо/ - Цена 360лв с ДДС

                          Всички цени са за пълен комплект с всичко необходимо за да работят фаровете!
                          Не се правят никакви промени по ел. инсталацията на колата!
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #58
                            До: Ксенонови светлини

                            както писах и по-горе, цените на ксеноните падат уверено надолу, а аз отдавна не бях влизал в тази тема...
                            актуалната цена /в момента имаме само Н7 6000К светло-синьо/ е 240лв с ДДС
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #59
                              До: Ксенонови светлини

                              Ето едно интересно клипче, което дава информация защо ксенона може да бъде нелегален, когато фаровете не са предвидени за него.

                              http://www.youtube.com/watch?v=yVuSS...related&search=

                              По друг начин казано, би следвало да замените и фаровете, с такива предвидени за ксенон. За леките коли знам, че се продават такива, но за офроуд машините не мога да кажа.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Ксенонови светлини

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                както писах и по-горе, цените на ксеноните падат уверено надолу, а аз отдавна не бях влизал в тази тема...
                                актуалната цена /в момента имаме само Н7 6000К светло-синьо/ е 240лв с ДДС
                                това за 2бр. цена ли е?Ако комплектите са поевтинели колко е цената за 2 бр. крушки?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X