Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилното въже.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Правилното въже.

    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    28 мм ??? това не е ли е адски много, ако няма да дърпаш кораб динамично
    Не е много,а и Стария го иска за камиони. Днеска ще премеря колко е дебело моето, ама е там някъде. Ако искаш със Самурай да извадиш Гранд-това е начина. Може би трябва да е 15 метра, за да е по-еластично, но и трябва да е сигурно, че няма да се скъса.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • До: Правилното въже.

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Не са лоши жив да си Тарга.Ама може ли да вземем 10 метра или искат количества.Ако искат повече метри трябва да сбираме чета
      Може и 10 метра. Според мен вземи 15. Ще прави повече ластик.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • До: Правилното въже.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ... а какво се прави с кораб, легнал на тинята? Изключвам размера, при който екипажа може да го вдигне на ръце и да го занесе на брега или във водата.
        Верно интересно. Моята лодка е 7м общо и малко като залепне става страшно па ако заседне добре не ми се мисли. Кво ли е с големите корита.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • До: Правилното въже.

          ми май си ги оставят на място то толкова голям трактор откъде
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • До: Правилното въже.

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Може и 10 метра. Според мен вземи 15. Ще прави повече ластик.

            Това въже вече влезе в употреба. Въпросната Тойота на Светльо вчера закъса в един гьол сред полето а най-близкото дърво е на растояние 50-60м. Въжето на лебедката и синьото въже свършиха отлична работа. Много е полезно да имаш въже с повечко дължина. Добре ,че взехме 30м въже от тези цветните.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Правилното въже.

              Това знаете ли го - http://www.okolchica.com/products.htm
              Хората са супер любезни и услужливи, само уточнявайте, че ви трябват 50 - 100 м., щото аз като отидох ме питаха колко километра ще взема Даже казаха, че ако съм бил казал по-отрано, можели да ми заплетат и ушите в краищата на въжето...
              Цените, смЕтам, са доста правилни...
              Взех 10-ина кг. Ф20, което се оказа към 60 м.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Правилното въже.

                Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                Това знаете ли го - http://www.okolchica.com/products.htm
                Хората са супер любезни и услужливи, само уточнявайте, че ви трябват 50 - 100 м., щото аз като отидох ме питаха колко километра ще взема Даже казаха, че ако съм бил казал по-отрано, можели да ми заплетат и ушите в краищата на въжето...
                Цените, смЕтам, са доста правилни...
                Взех 10-ина кг. Ф20, което се оказа към 60 м.
                Пробва ли го да теглиш? Ластично ли е?
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • До: Правилното въже.

                  Още не. Изглежда като това на снимките с тойотата, но е бяло.
                  Трябва да му заплета уши, за което много ще ми помогнат тези снимки (благодарности на колегите).

                  Коментар


                  • До: Правилното въже.

                    Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                    Още не. Изглежда като това на снимките с тойотата, но е бяло.
                    Трябва да му заплета уши, за което много ще ми помогнат тези снимки (благодарности на колегите).
                    Синьото въже от снимките е стоманено с капронова обвивка която придава динамичните качества. Заплитането на гашите на стоманеното въже и на това което сте купили е различно. Бих си предложил услугите за заплитане ама като гледам сме в двата края на България.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • До: Правилното въже.

                      Ахъм, значи съм се пообъркал леко относно модела на въжето.....
                      Колкото до сплитането на ушите, явно ще трябва да импровизирам нещо.
                      Ще гледам да правя снимки, поне ще имаме нагледен материал как се прави или как не се прави ухо на въже

                      Коментар


                      • До: Правилното въже.

                        Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                        Ахъм, значи съм се пообъркал леко относно модела на въжето.....
                        Колкото до сплитането на ушите, явно ще трябва да импровизирам нещо.
                        Ще гледам да правя снимки, поне ще имаме нагледен материал как се прави или как не се прави ухо на въже
                        Кога шЪ ги правиш тези експерименти,да дОДа,да гледам и да ти преча .
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • До: Правилното въже.

                          Хе хе, щом сам се буташ у шамарите, шЪ зема аз да дода при тебе

                          Коментар


                          • До: Правилното въже.

                            Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                            Хе хе, щом сам се буташ у шамарите, шЪ зема аз да дода при тебе
                            Мъъъ,добре си дошъл,сомжо дрънни една жица,да не съм фанал гората...
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • До: Правилното въже.

                              Такааааа, ето кво успях да сглобя:

                              1. Airbag, издумкан - кат лешояди върху чуждото нещастие


                              2. Малко ръкоделие - да е жива мама, че като малък не ми ходеше по гайдата да ми стеснява дънките кат' на Роб Халфорд и Брус Дикинсън, та знам от коя страна на шевната машина се сяда


                              И леко подсилване на ръка, с по-истински конец


                              Разказче в картинки:




                              После ми щукна да си пооцветявам


                              И да сплитам по цвят


                              И са получи това


                              За мащаб


                              За тая вечер - толкоз.
                              Остава да го поподръпна и ще разкажа как се е държало

                              Коментар


                              • До: Правилното въже.

                                1)Това въже не е надеждно не разчитай на него,че ще остане здраво при дърпане на автомобил.
                                2)Оплитането което си направил е за стоманено въже и не става.

                                От снимките по долу ще видиш какъв трябва да е материала на качественото въже и как се заплита. Снимките не са много ясни ама дано помогнат.Виждам че ти се отдава плетенето.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от banjo; 13-04-09, 23:09.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X