Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Бай дъ уей - върши ли работа ?
    За момента е без забележка, което прави няколко години от първия път като ползвах от тая марка, Рали още работеше при теб, баси колко отдавна
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      За момента е без забележка, което прави няколко години от първия път като ползвах от тая марка, Рали още работеше при теб, баси колко отдавна
      Да разбирам ли, че като имам такъв ръждо-преобразовател, няма нужда да търкам с телената четка?!

      Коментар


      • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

        Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
        Да разбирам ли, че като имам такъв ръждо-преобразовател, няма нужда да търкам с телената четка?!
        Не. Чистиш докато ти писне и после мажеш. Тва си е химия, не може да проникне през дълбока ръжда. Ясен ще обясни по-добре.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

          Само да кажа че аз лично Вюрт не взимам нищо защото и нищо не произвеждат,те само сглобяват чужди производства и си слагат тяхната марка.ИЗПОЛЗВАМ МНОГО И РАЗЛИЧНИ МАРКИ И НАЙ СКЪПАТА Я ВЗИМАМ ЗА 18-20 Евро литъра в Гърция и си мислех че само тука ни бъркат в джобовете
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

            Не се разбрахте добре - чистиш грубата ръжда и прахоляка, щото ако остържеш до блясък, на ..й ти е преобразователя. Остави ръждица, че да има к'во да преобразува.

            Под секрет ще спомена, че Търтея ползва Перматекс а не Вюрт.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

              Аз никак не съм доволен от този на Вюрт. Ползвал съм го от две години и както е описано по правилата. Не върши повече работа от всеки друг ефтин преобразувател. За себе си открих че най-добрият преобразувател за ръжда е пясъкоструя.

              Но съм съгласен да опитам и тоя перматекс, нещо линкче....
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Аз никак не съм доволен от този на Вюрт. Ползвал съм го от две години и както е описано по правилата. Не върши повече работа от всеки друг ефтин преобразувател. За себе си открих че най-добрият преобразувател за ръжда е пясъкоструя.

                Но съм съгласен да опитам и тоя перматекс, нещо линкче....
                Недей да пробваш...... открил си истината , пясакоструй и епоксиден грунд....
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                  кой преобразувател действа по - добре Sabesto Rust Converter на Wurth или Rust Treatment на Permatex
                  също така има ли някакви по специални изисквания при използване на единия и другия
                  доколкото виждам Permatex пише че само се пръска и това е

                  Коментар


                  • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                    Другото - само мажеш, и толкова. НО само където има ръжда. Върху гол метал не хваща добре. Желателно е и да не остава на капчици. И задължително се спазва квото пише на етикета - след мазане - минимум 4 часа престой (по спомен), преди боядисване.


                    А ако питаш мен - телената четка, българския сив грунд (или еквивалент), и най-обикновената блажна боя, вероятно ще свършат по-добра работа.

                    А ако си максималист - горе са ти го казали - пясъкоструй + епоксиден грунд (ако ти е кеф има и други химии за помежду тях). Върху епоксидния грунд, ако иде реч за подкалници - полиуретаново покритие хваща яката. По здраво от всичко друго, дето съм виждал.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                      А трябва ли след като съм минал с Вюрт-а след това да изтържа образувалия се слой и оттам да продължавам дали с кит, дали с грунд

                      Коментар


                      • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Другото - само мажеш, и толкова. НО само където има ръжда. Върху гол метал не хваща добре. Желателно е и да не остава на капчици. И задължително се спазва квото пише на етикета - след мазане - минимум 4 часа престой (по спомен), преди боядисване.


                        А ако питаш мен - телената четка, българския сив грунд (или еквивалент), и най-обикновената блажна боя, вероятно ще свършат по-добра работа.

                        А ако си максималист - горе са ти го казали - пясъкоструй + епоксиден грунд (ако ти е кеф има и други химии за помежду тях). Върху епоксидния грунд, ако иде реч за подкалници - полиуретаново покритие хваща яката. По здраво от всичко друго, дето съм виждал.
                        Ахъм! Преобразувателите не вършат абсолютно никаква работа. Единственото смислено нещо е почистване, грундиране и механично устойчива боя. Простотиите на битумна или каучукова основа само влошават нещата.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Но съм съгласен да опитам и тоя перматекс, нещо линкче....
                          В подписа ми.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                            Махане на ръждата(до колкото може).Добре нанасяне на ръждопреобразувател(но един обикновен,около 6лв литъра).1 или 2 ръце грунд,и накрая с боя.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09859.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5307968п.с имам едни ножици за ламарина.бях ги забравил на дъжда и тотално ръждясъли.Потопих ги в този евтин ръждопреобразувател за 1-2дни,като ги извадих,бяха като нови.Нямаше и помен ни от ръжда и ни от боя.

                            Коментар


                            • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                              Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
                              Махане на ръждата(до колкото може).Добре нанасяне на ръждопреобразувател(но един обикновен,около 6лв литъра).1 или 2 ръце грунд,и накрая с боя.[ATTACH=CONFIG]369636[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]0[/ATTACH]
                              Реалния резултат - напролет.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                                Точно така.Но се чудя дали да не напълня гредите от вътре с масло.Все пак обработката при мен е само от вън.Тя ръждата продължава да си работи от вътре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X