Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Поцинковани са били преди да ръждясат. Сега можеш да мацаш смело
    Да де, ама то трябва да се зачисти с телена четка, а това значи и малък участък около ръждата, а там цинка ще си седи.

    Ня помня какво пишеше на шишето на WURTH, но мисля че нямаше проблем.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

      Ня помня какво пишеше на шишето на WURTH, но мисля че нямаше проблем.[/QUOTE]

      Благодара. Дано е така.
      0898496264 -Пламен

      Коментар


      • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Е при теб има ли го това?
        Вече да .
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

          Някой от Варна не иска ли да направим комбина за ръждопреобразувател? Аз бих взел 500мл.

          Коментар


          • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

            Първоначално публикуван от Phantomaz Преглед на мнение
            Някой от Варна не иска ли да направим комбина за ръждопреобразувател? Аз бих взел 500мл.
            Давай да равим партия , че и на мен ми трябва .
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

              Миналата пролет откарах Витарата на майстор за смяна на праговете и веждите. Смени ги човека, намаза ги веднага с една ръка М-р Цинк и втора ръка български грунд за поцинковани метали. До края на лятото бяха цъфнали масово повърхностни ръжди. Почистих с телена четка, после обилно Вюрт, после Боди 930. Тази пролет имаше толкова ръжда, че не бях мил колата до вчера, за да не се вижда. Вчера отново с телената четка и две ръце Хамерит, отгоре пак Боди.
              Засега корозията води пред битовата химия.
              Успех във вашата битка.

              Коментар


              • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                Колеги,ако някой знае лек срещу ръждата ще стане милионер от това,засега от моята практика съм се убедил че няма такъв....сори
                Иначе сикенс имат един доста солен препарат който пасивира добре но и там си има срок на годност
                It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

                Коментар


                • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                  Четох много по темите, но не открих отговор. Имам следното питане към хората с повече опит. Ако сравнително голям участък от колата е почистен от боята до чист метал, но само тук-там има участътъци с ръжда, как трябва да се полагат ръждопреобразувател "Вюрт" и епоксиден грунд на "Новол"? Това което ме притеснява е, че и двете трябва да се нанасят направо върху метала. Как е правилно да се подходи - дали да се намажат с вюрт-а само участъците с ръжда или да го разхищавам навсякъде и дали има смисъл тогава върху него да се слага епоксиден грунд? Каква е адхезията на грунда върху вюрт-а? Благодаря предварително!
                  LZ1GYY
                  0898 436 956

                  Коментар


                  • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                    ... и аз да добавя същия тип въпросче,но за американския ръждопреобразувател PERMATEX, дали може върху него да се полагат различни покрития(грундове, защити и т.н.). Цената му е сравнително по-ниска НО е много добър според мен.

                    Коментар


                    • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                      Ръждопреобразувателят на Вюрт трябва да се нанася само върху местата, където има ръжда, защото той прави реакция с нея и образува тъмен защитен слой. Ако се нанесе върху почистени от ръжда повърхности, то може да образува ръжда.

                      Между другото в магазините на Вюрт вече се предлага и опаковка от 100 мл.

                      Коментар


                      • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                        Не се предоверявайте на този преобразувател.
                        Преди около 1 - 1,5 години си изчистих цялото окаване на W124 на пясъкоструй. Обработих го с въпросния елексир, след това го боядисах, като педантично съм следял да няма пропуски и вчера, когато ми се наложи да погледна отдолу, се хванах за главата. Ръждата е започнала да избива от цялата повърхност на детайлите.
                        Ще пусна снимки, за да е по-ясно за какво става въпрос, но в момента нямам за сегашното състояние. За сега ще покажа само какво беше... И си мислих, че още най-малко 100 години няма да има ръжда...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                          Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                          .......
                          Засега корозията води пред битовата химия.
                          Успех във вашата битка.
                          +1

                          Намазал съм едно нещо преди пет месеца /не е от джипката/.
                          Беше с лека ръжда, обработих една част от него с въпросното мляко на Вюрт
                          В лабораторни условия - сухо и проветриво място, вече е избила ръжда.
                          Сам се досещам в други условия какъв ще е резултата.
                          За мен тези химии са загуба на време и пари, освен ако не се цели ефект "плацебо".

                          Не е като да нямам опит - карал съм няколко Опела, даже и в момента си пазя един за извращения.

                          Коментар


                          • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                            Ръждо-преобразователите не са панацея, те преобразуват ръждата и я запечатват, но не са антикор грунд за преди боя. Почти всички могат да се боядисват, като някой трябва първо да се измият с вода преди това.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                              Преди около 2 години почистих тези детайли на пясъкоструй. Единият е намазан с Вюрт, а другият - с обикновен български преобразувател.
                              Резултатът:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00057.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5196905Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00054.jpg
Прегледи:1
Размер:128.6 КБ
ID:5196906Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00059.jpg
Прегледи:1
Размер:98.7 КБ
ID:5196907Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00055.jpg
Прегледи:1
Размер:132.1 КБ
ID:5196908Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00061.jpg
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5196909Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00053.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5196910Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00056.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5196911Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00058.jpg
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5196912Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00060.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5196913
                              И двата са седяли един до друг, на сухо и проветриво място.

                              Коментар


                              • От: До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                                Първоначално публикуван от PlamPet Преглед на мнение
                                Преди около 2 години почистих тези детайли на пясъкоструй. Единият е намазан с Вюрт, а другият - с обикновен български преобразувател.
                                Сега ако кажеш и кое на коя снимка е...
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X