Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    ИСКА ЛИ НЯКОЙ ДА УЧАСТВА , ЗА ДА ХОДЯ ДО БИЗНЕС ПАРКА(ФИРМЕНИЯ МАГАЗИН) И ДА ВЗИМАМ ???

    Коментар


    • #92
      До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

      Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
      ИСКА ЛИ НЯКОЙ ДА УЧАСТВА , ЗА ДА ХОДЯ ДО БИЗНЕС ПАРКА(ФИРМЕНИЯ МАГАЗИН) И ДА ВЗИМАМ ???
      Споменах нещо за Перматекс, ама който има излишни пари за харчене, нека си ги харчи.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #93
        До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Споменах нещо за Перматекс, ама който има излишни пари за харчене, нека си ги харчи.
        Е при теб има ли го това?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Е при теб има ли го това?
          Не, но мога да го осигуря. Спрей 290г. - 16лв. Кутия 453г. - 25лв.
          От днес за утре, по телефона, може и на ЛС, но е възможно на ЛС да не видя същия ден съпбщението.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #95
            До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

            Пичове, намерете някой добър познат който работи във Вюрт и го питайте за специалната цена, както се казва за свои хора. Говорим за 60 лева!

            Коментар


            • #96
              До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

              Колеги искам да попитам някой който е копува от софия във малка разфасовка от 100мл (примерно) от някой бояджийски магазин, а ако някой има останало да се разбереме нещо
              А до колегата SAVOV искам да го попитам каде от самоков се продава тъй като имам скоро път на там ?

              Коментар


              • #97
                До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                Първоначално публикуван от eskaliburg Преглед на мнение
                Колеги искам да попитам някой който е копува от софия във малка разфасовка от 100мл (примерно) от някой бояджийски магазин, а ако някой има останало да се разбереме нещо
                А до колегата SAVOV искам да го попитам каде от самоков се продава тъй като имам скоро път на там ?
                Опитах се да сваля карта, не успях. Най-просто обяснение - срещу входа на Топливо. Магазин за бои на Глазурит.
                По-подробно - след влизане в града от посока София, при първия пункт за смяна на масла, в дясно започва зле асфалтирана улица. Тръгваш по нея, след около 200 м тя завива на ляво. Караш докато видиш магазина, пак в ляво.

                Коментар


                • #98
                  До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                  Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                  Опитах се да сваля карта, не успях. Най-просто обяснение - срещу входа на Топливо. Магазин за бои на Глазурит.
                  По-подробно - след влизане в града от посока София, при първия пункт за смяна на масла, в дясно започва зле асфалтирана улица. Тръгваш по нея, след около 200 м тя завива на ляво. Караш докато видиш магазина, пак в ляво.
                  Колега мерси за бързия отговор утре имам път на там, че искам да оправя някой ръжди по колата преди да е станало студено пък каквото излезне . Вие доволен ли сте от препарата ?

                  Коментар


                  • #99
                    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                    Да, доволен съм. В края на лятото мазах някои малки повърхностни ръжди. Не остана време да ги боядисам, препарата още си стои и няма нова ръжда.

                    Коментар


                    • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Е при теб има ли го това?
                      Да - 453 гр. - 25лв.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                        Много добър и дълготраен ефект ,но напоследък имам чуството ,че нещо куца във ВЮРТ химията им /иключвам ръждопреобразователа/ куца явно е по ниско качество отпреди за разлика от цената,която си е всетака висока на МПР химията е супер и с малко по евтина всепак качеството струва пари има ги в повечето големи градове.

                        Коментар


                        • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                          Искам отново да благодаря на колега Savov, ходих до Самоков и си взех 100мл найстина излгежда по рядък ,но ще видиме ефекта ще намацам колата тия дни

                          Коментар


                          • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                            Колеги да попитам. Изгнил ми е долният ръб на задната врата на Фронтерата. Дядото ми даде ръждепреобразовател, не помня марката но на шишенцето пишеше че не трябва да се използва на поцинковани повърхности, и аз не посмях. Та въпроса ми е, този на ВЮРТ ставали за такива.
                            0898496264 -Пламен

                            Коментар


                            • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                              Мисля че става.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                                Първоначално публикуван от diuks Преглед на мнение
                                Колеги да попитам. Изгнил ми е долният ръб на задната врата на Фронтерата. Дядото ми даде ръждепреобразовател, не помня марката но на шишенцето пишеше че не трябва да се използва на поцинковани повърхности, и аз не посмях. Та въпроса ми е, този на ВЮРТ ставали за такива.
                                Поцинковани са били преди да ръждясат. Сега можеш да мацаш смело

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X