Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Здравейте,
    Някой иска ли да се кооперираме в закупуването на шише от 1 литър на ръждопреобразувател на "вюрт" ? Като ръждопреобразувател е най-доброто на пазара, но за съжаление го продават само в опаковка от 1л. на цена 72 лв, а на мен ми трябват около 250 мл.

  • #2
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Делчо, брой ме и мен - аз не знам колко ми трябва, но съм замислила и аз да полекувам тук там ръждички. Мисля че около 250мл. и за мен (да се надявам да ми стигнат)

    Коментар


    • #3
      До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

      Има в Практикер-Люлин. По 100-ина грама.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

        Sparky благодаря! Още днес ще отида.

        Коментар


        • #5
          До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

          Първоначално публикуван от Delcho Преглед на мнение
          Sparky благодаря! Още днес ще отида.
          Някъде по железарските щандове бяха. Зад машинките. Като влезеш, вдясно. Като си с гръб към касите, тия бутилчици бяха наредени в десния край на шанда, до колкото помня. Имаче 5-6 вида неща, все в еднакви шишенца, на WURT. Това конкретно го бяха кръстили "Разредител на ръжда", или нещо такова.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

            Вюрт уж нямат малки разфасовки и не би трябвало да е в оригинална тяхна опаковка. Знам, че по магазините за автомобилни бои купуват и разливат. Оня ден имах такава дилема дали да си купя едно шише от вюрт или наливно. Наливно обаче мога да си купя и сапун та реших да ви взема едно шишенце. Ако беше във Варна да ти отлея 250 грама.
            Иначе май изглежда хубав продукт, нацапах една тръба и я оставих на двора, седи една такава синкава но колко време ще е така?

            Коментар


            • #7
              До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

              E, в оригинална беше. С лепенка, указания, и всичко както си му е реда. Имаше и 2-3 вида масла, едното съвсем прозрачно - като водичка, пак в същите бутилчици, както и още 1-2 неща. Всичко на WURT, в еднакви разфасовки от 100-ина грама, а може и по-малко да е било.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                Оригиналния ръждопреубразовател на вюрт е само в бутилка по 1 литар. Има едни мазила които също са за ражда /не си спомням как точно бяха описани в каталога им/ които се използват за обработка на резбови съединения и те са в по малки опаковки но не мисля че са търесния от нас продукт.
                Бива да си проверите щото може и да съм в тотална заблуда.

                Коментар


                • #9
                  До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                  Ето малко мнения на колегите от Опел и Шкода. Те ги разбират нещата с ръждата
                  http://www.opelclub-bg.com/forum/lofiversion/index.php?t44851.html
                  http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=7943

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    E, в оригинална беше. С лепенка, указания, и всичко както си му е реда. Имаше и 2-3 вида масла, едното съвсем прозрачно - като водичка, пак в същите бутилчици, както и още 1-2 неща. Всичко на WURT, в еднакви разфасовки от 100-ина грама, а може и по-малко да е било.
                    Ходих до Практикер и видях въпросните бутилчици. Не са на Вюрт и не е ръждопреобразувател, а разредител на ръжда - за раздвижване на панти и други заяли сглобки. Жалко! Продължават да се търсят още двама, за да си делним 1л от Ръждопреобразувателя на "вюрт"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                      Първоначално публикуван от Delcho Преглед на мнение
                      Ходих до Практикер и видях въпросните бутилчици. Не са на Вюрт и не е ръждопреобразувател, а разредител на ръжда - за раздвижване на панти и други заяли сглобки. Жалко! Продължават да се търсят още двама, за да си делним 1л от Ръждопреобразувателя на "вюрт"
                      Единия съм аз.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                        Взех 4 доста ръждиви джанти вчера и се чудя, ако мога да го използвам този ръждопреобразувател да премахна ръждата преди боядисване или нещо друго? Ако е така ме бройте и мене.
                        Honda XL600LM, 1987
                        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                          Може ли някой на кратко да каже как действа този продукт? Напълно ли премахва ръждата? На какви сплави действа? Аз имам малко ръжда по заднита барабани и мислех да действам с шкурка или четка и после боядисване, но може би това е начина от 20ти век, а тоя препарат от 21, а и има повърхности и места, където просто е трудно или не може да се ползва шкурка.
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                            Ръждопреобразувателя не я маха, а я преобразува до нещо си. А ако взаимодейства с голо желязо - него също преобразува до нещо си. И двете преобразувани "емулсии" действат като пасивиран слой. После се измива, подсушава и боядисва.

                            В основата си преобразувателя е ортофосфорна киселина. Тайната е в добавките, осигуряващи по-добро и по-дълготрайно взаимодействие с ръждата, за да може тя да се преобразува докрай.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                              Този на вюрт не се мие, така поне пише по каталозите им в магазина. Имам места намазани с него и още непокрити - така си стоят тъмно сини вече доста време.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X