Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отопление за задно стъкло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Отопление за задно стъкло

    Стефане, твой е. Как да ти го пратя с рестото?
    Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

    Коментар


    • #47
      До: Отопление за задно стъкло

      С наложен платеж по пощата?
      Па дано не ни бият.

      Коментар


      • #48
        До: Отопление за задно стъкло

        Относно проверката на реотана /задния/- не ми е ясно как би се получило с мултицет !? При мен от общо 7-8 лентички работят само две, останалите така и не можах да видя къде са прекъснати....обаче и с мултицета няма как да бъдат хванати, защото веригата се затваря през здравите нагревателчета !!! ..... тънък слой калай дали не бе помогнал ?
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #49
          До: Отопление за задно стъкло

          Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
          Относно проверката на реотана /задния/- не ми е ясно как би се получило с мултицет !? При мен от общо 7-8 лентички работят само две, останалите така и не можах да видя къде са прекъснати....обаче и с мултицета няма как да бъдат хванати, защото веригата се затваря през здравите нагревателчета !!! ..... тънък слой калай дали не бе помогнал ?
          При включен нагревател. лепиш едната сонда на единия кабел, а другата пързаляш по нагревателите и следиш дали се качва плавно напрежението. Където се качи със скок, там е прекъснало.
          Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

          Коментар


          • #50
            До: Отопление за задно стъкло

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            На една от джипките ми съм монтирал духаща електическа печка Hella, специално направена за това. Върши по-добра работа от нагревателя и по-бързо. Мисля, че струваше около 25 лв. и има реостат с който се регулира вентилатора, също так и термична защита. На шарнир е и може да се върти навсякъде. Много компактна и удобна е. Освен това помага за затоплянето на колата. Представлява нещо като тръба с диаметър около 40мм и дължина около 200мм и с процеп отстрани, през който духа.
            Колега, къде се намират такива печки?

            Коментар


            • #51
              До: Отопление за задно стъкло

              и аз имам подобна.включва се в запалката.има реотан и вентилатор.
              но черпи много ток.купих си я от магазин за авто аксесоари.

              Коментар


              • #52
                До: Отопление за задно стъкло

                )Да не мислиш че реотанът пие малко? И той е десетина ампера.

                Коментар


                • #53
                  До: Отопление за задно стъкло

                  Ще трябва да се гасят фаровете ........само препоръка

                  Коментар


                  • #54
                    До: Отопление за задно стъкло

                    Печката е 120W - на практика не създава проблеми с консумацията. Аз съм я монтирал на челното стъкло (на задното си имам добър нагревател) за да изчиства стъклото преди колата да е загряла. Определено върши работа и то значително по-бързо от конвенционалния нагревател.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X