Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отопление за задно стъкло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отопление за задно стъкло

    Някой има ли идея дали някъде се произвеждат отопления които могат да се монтират на произволен прозорец, или произвеждат стъкла с отопления.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

  • #2
    Такъв нагревател залепващ се от вътрешната страна продаваха някога за жигулитата по магазините за руски авточасти! Мисла даже, че и в момента продават ама тук в София каде немога да кажа
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      В София магази за Лада има на улица Сребърна! След кръстовището с Черни връх посока Южен парк ( в блока, където е магазина на BOSH)! Има много работи за Лада ( за една част, ти се предлагат около три варианта- евтин, среден и скъп )! Магазинът се държи от арменец
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #4
        Не бе братче, ние търсим не за Лада, а изобщо. Да си поръчаме. Или в краен случай да си залепим, макар че това е бошлаф работа(((

        Коментар


        • #5
          ами точно в тези магазини сигурно има! Проверете! ЗНам какво ви трябва ама незнам каде да намерите точно... а и това както казваш си е много бош лаф...
          4ао
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #6
            Три години търсих. Най-накрая намерих, 50 лева. Как го залепих - не питай, сигурно е по-лесно негър да стане човек. След два дена един любезно изтри стъклото с по-хубавия парцал, изпотило се било нощеска ... И пак си нямам. Голяма мъка е.

            Коментар


            • #7
              Лоша работа, това е от малкото неща дето нямам идея как да се направят. Мисленето продължава, проблема трябва да се реши, помагайте.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                Добре, а за кой джам ти трябва? Страничен, заден преден? По-скоро мисли в посока нещо с вентилатори..

                Коментар


                • #9
                  Трябва ми за заден прозорец. Преди малко ми казаха че съществувало накакво електро проводимо лепило. С подобно нещо реотаните могат да се нарисуват. Да сте чували нещо по въпроса.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    Чували сме. С него се възстановяват скъсани писти по готовите нагреватели...много ненадеждно нещо...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Готовите реотани които се лепят, се продават с транспортно фолио, така че залепването им е елементарно. Ако се почисти предварително стъклото с кореселин и се нагрее със сушоар - падане няма! Цената е около 20 лв. Ако искаш обади се - ще ти поръчам!

                      Коментар


                      • #12
                        Вентилатор

                        Аз имах Волга ГАЗ24- там задния прозорец се чистеше с вентилатор - а аз му сложих и реотан отгоре, да топли уж допълнително. Помагаше ама като се изпоти здраво, много вереме трябва да духа
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #13
                          Аз имах няколко Волги - направо се смята че не помага... Ама мисля че просто е неефективно.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от disem
                            Готовите реотани които се лепят, се продават с транспортно фолио, така че залепването им е елементарно. Ако се почисти предварително стъклото с кореселин и се нагрее със сушоар - падане няма! Цената е около 20 лв. Ако искаш обади се - ще ти поръчам!
                            Искам!!!!!!!
                            Това нещо на метър ли се продава или е в някакви готови конфигурации.
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #15
                              Ами реотаните са универсални т.е. идват малко по-дълги и ти си ги отрязваш в единия край колкото ти трябват. Звънни ми утре да ме подсетиш да ти поръчам!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X