Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се нарязват резби на струг

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се нарязват резби на струг

    Вече е късно за каквито и да е колебания за покупка! Купих го и сега започвам да си го блъскам в главата
    С11МВ 1972г Машстрой Троян 1500мм
    За тези зъбни колела ли казвате,че са "лирата"?
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от stypkata; 24-01-17, 15:07.

    Коментар


    • От: Как се нарязват резби на струг

      Тези, да. Всичко изглежда наред с тях.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Как се нарязват резби на струг

        Честито!
        Провери ли дали се търкалят зъбните на лирата!?
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Как се нарязват резби на струг

          Благодаря ! Но още не е ясно дали е за честитене или за оплакване ))))) Да не се окаже,че не съм купил струг ,а купчина желязо...
          Не съм проверявал колелата на лирата .Като отидохме с камиона днес продавача вече го беше откачил от захр. и го беше извадил от гаража .Като го включа при мен ще го гледаме повече,но като гледам прогнозата за -8/-10гр за идната седмица май няма да е скоро (имам бетон да лея).А между другото търсех из интернет ръководство за С11МВ,но не откривам (само хартиени носители за продажба).Дали няма да има някъде електронен вариант за теглене,че доста въпроси ми се въртят...
          Последно редактирано от stypkata; 24-01-17, 15:15.

          Коментар


          • От: Как се нарязват резби на струг

            Когато захраниш струга ,ремъчната шайба трябва да върти обратно на часовника .Смени маслото в трите кутии, смени и ремъците .Ако е работил без мазане ще имаш проблеми ,но това после .Ръководство и от С 11 МТ ще ти свърши работа.

            Коментар


            • От: Как се нарязват резби на струг

              Нали когато лоста на съединителя се двъпне на горе нормалната посока е тази:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08322.gif
Прегледи:1
Размер:64.3 КБ
ID:5740960

              Коментар


              • От: Как се нарязват резби на струг

                За мен е за честито работата! Ако не е каран с обратно въртене дълго време мисля че няма да има проблеми. По спомен май беше минал и ремонт във Враца. Талаша по паралелите подсказва че е работил като струг за дърво. мисля че трябва да е на обратно. Най добре е да видиш ремъчната шайба както ти каза някой.
                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                Коментар


                • От: Как се нарязват резби на струг

                  Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
                  Нали когато лоста на съединителя се дръпне на горе нормалната посока е тази:

                  [ATTACH=CONFIG]899297[/ATTACH]
                  Посоката ще тази ако натиснеш съединителя надолу.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Как се нарязват резби на струг

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Посоката ще тази ако натиснеш съединителя надолу.
                    Ей сега я сгафихме работата....Ще се окаже,че машината е била свързана правилно

                    Oбаче наистина ще ми трябва ръковосдство,защото не знам нито от къде се налива маслото,нито от къде се точи,нито коя е третата кутия.Четох във форума,че препоръчвате масло М10Д.Аз имам диференциално -червено масло голямо количество.Мога ли да го налея и ще навреди ли с нещо на струга?
                    Последно редактирано от stypkata; 24-01-17, 18:09.

                    Коментар


                    • От: Как се нарязват резби на струг

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Посоката ще тази ако натиснеш съединителя надолу.
                      Сега ме хвърли в тъча.На моя е тази,като вдигна нагоре.С 11МТ.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • От: Как се нарязват резби на струг

                        Посоката е обратна. Подобен проблем с Нортъна на друг струг, имах от разхлабен притягащ болт на вилка към оста.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Как се нарязват резби на струг

                          Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                          Сега ме хвърли в тъча.На моя е тази,като вдигна нагоре.С 11МТ.
                          На новия модел какъвто е твоя е така . На стария е обратно .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Как се нарязват резби на струг

                            На моя е обратно . Нагоре върти обратно на часовника. На маслоуказателното прозорче над бутоните се вижда че се плиска масло.
                            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                            Коментар


                            • От: Как се нарязват резби на струг

                              Масло ще плиска независимо от сфазирането на машината,със бутална помпа е задвижвана от ексцентрик.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Как се нарязват резби на струг

                                А ако върти на обратно,какво и защо би се случило,че ми стана любопитно?!
                                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X