Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    в русенския край

    Коментар


    • От: Компресор

      Колеги, дайте съвет относно това на колко оборота е най-удачно да се върти двуцилиндров компресор от шкода, с бутилка 60 л.

      Коментар


      • От: Компресор

        Е тия два компресора ги "набрах" от вторичните в петък . Като ги гледам са работили в комбайн двата бяха вързани на един разпределител даже и работещия пресостат си стои. Предполагам че са Ома или Абак като ги измия утре ще се види .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0002.jpg
Прегледи:1
Размер:250.0 КБ
ID:5320529Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0003.jpg
Прегледи:1
Размер:211.1 КБ
ID:5320530
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Компресор

          А,некое голямко шише имаше ли?
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • От: Компресор

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            А,некое голямко шише имаше ли?
            Не и аз се оглеждам за някое около 200+ литрово че имам един руски двустъпален 500 литра дебит .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Компресор

              Ето какво съм постигнал аз досега. Компресор от Шкода, бутилка 60 л., трифазен 2.2 кВ мотор на 1470 об./мин. с шайба 100мм и 215мм при компресора. Засега сетъпа е за въздушно охлаждане, но мисля до края на седмицата да си го направя с водно. Разбира се, материалите пак ще са от скрапа - водна помпа от пералня, радиатор за парно от бмв е30 (той си е като 2 от други коли ), разширителен съд от опел (за да махна тоя приспособен пожарогасител).

              Колега Sek1, ще споделиш ли къде са вторичните, от които намираш разни неща, понеже ходих на няколко места и не можах да намеря помпа от пералня. На мен всъщност ми трябва само турбинката, та ако някой има и продава или не му трябва, ще почерпя по една-две домашни за нея
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Компресор

                Здравейте, искам да Ви попитам този хладилен компресор може ли да ми върши някаква работа за домашни нужди . БлагодаряНатиснете снимката за да я уголемите

Име:PB040015.jpg
Прегледи:1
Размер:179.9 КБ
ID:5321151Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB040014.jpg
Прегледи:1
Размер:174.4 КБ
ID:5321152

                Коментар


                • От: Компресор

                  Колеги как да вържа ел. инсталацията на компресора (От климатик е).Мерси предварително.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_5092.jpg
Прегледи:1
Размер:59.1 КБ
ID:5321530Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_5093.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5321531
                  Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    За колегите, които търсят по-голяма бутилка. Попаднах на тази във вторичните. като я гледам е към 150-160 л.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00132.jpg
Прегледи:1
Размер:177.8 КБ
ID:5321999

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Здравейте колеги. Моля някой ако има излишен сифинен разширител да ми го даде / продаде. Знам че е просто устройство но аз не мога да заварявам а човека който ми заварява бутилката ми взе 120 за тази услуга и предпочитам да не се обръщам към него скоро. Този компресор ми излезе златен но съм на финалната права. Ще направя скоро снимки да ви се похваля.
                      Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Здравейте!Аз пък си търся поне 300 литров ресивер за компресора ми.Излишно е да споменавам че цената трябва да е поносима.Ако някой има нещо подобно и не му трябва-0895427294-Димитър.Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Здравейте и от мен колеги.
                          От известно време и аз стягам един зилов компресор,направих му пълна профилактика и стана като нов,но не мога да намеря комплект гарнитури за да ги подменя.Някои ако знае къде в София продават и колко струват,моля да не се срамува ,а да казва,ще му бъда много благодарен.

                          п.с. Ако има мераклии за зилови компресори,могат да отидат на Чепинско шосе след битака посока Чепинци , след около километър отдясно на самият път има нещо като морга за военни камиони.Аз моя от там го взех за 45 лева в много добро състояние.Имаше поне 20 компресора.

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Има магазин на ул. Цар Симеон, до реката, пада се от дясно ако вървиш посока центъра. Зил не фигурира на витрината, но има Камаз, компресорите са им еднакви, гарнитурите струваха 5-6 лв. Магазинът не е много евтин като цяло. Имало и магазин в Горна Баня обаче не знам къде се намира, някой ако знае нека сподели.

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Благодаря за бързият отговор ,но за съжаление там нямаше.Намерих комплект гарнитури клапани,пружинки и т.н в една фирма в хасковско за 10 лв и на другия ден бяха при мени вече са сменени.В момента почвам монтиране на чарковете върху бутилката и ако имам въпроси за нещо неясно ,ще си позволя да питам вече миналите по този път колеги.Поздрави

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Здравеите, прочетох почти цялата тема и реших да ви попитам и аз.Въпросът ми е.Дали мотор 1,1 монофазен ще върти компресор от ИФА , и ако да на какви обороти трябва да работи главата.На табелката мисля че пишеше максимум 1860об. Мисля да слагам две глави на един ресивар ,какъв мотор ще ги върти и двете монофазен,и дали ще има дебит за да може да се боядисва с него. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X