Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Първоначално публикуван от The_Machine Преглед на мнение
    ДДС-то си го дръпнах, телоподаващо си имам в сервиза, стругаря е силно мой човек, на когото върша много услуги
    Компресор с моите характеристики беше някъде около 1750-1800 лв, та мисля добре съм си направил сметка...

    Преди да ми подарят бутилката бях намислил да връзвам няколко 60 литрови АГУ бутилки, които ми седят из сервиза... между другото ако някой ги иска - добре е дошъл - не ги щат по скрападжийниците, че трябва да са срязани...
    Отнасям ги !
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • До: Компресор

      Как ме изпревари,ама викам не е прилично така,само аз да обера човека
      Ако искаш към средата на месеца да се носиме до гаража на колегата,и да делиме,

      Коментар


      • До: Компресор

        Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
        Колега ,чакай малко сега .Има стара приказка че "с трици маймуни не се ловят" Ако искаш хубав и с голям дебит компресор слагаш 2000лв. в джоба и право в магазина.Тук идеята е за комромисен вариянт ,цена-качество.
        Все още се намират главнишки компресори на сносна цена и вършят страхотна работа.Просто трябва човек да се поразтърси.
        ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

        Коментар


        • До: Компресор

          На какво викаш Главнижки компресори?

          Коментар


          • До: Компресор

            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
            Как ме изпревари,ама викам не е прилично така,само аз да обера човека
            Ако искаш към средата на месеца да се носиме до гаража на колегата,и да делиме,
            В обозримо бъдеще не виждам как разни приятели ще спрат да ме тормозят да им събирам компресори от подръчни матеряли така че тия бутилки са ми добре дошли да не обикалям като гламав по пунктовете за вторични.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • До: Компресор

              Нямате грижи, само да се пооправя, че съм с някъв остър бронхит вкъщи

              Три от бутилките са в кв. Абдовица, в сервиза (Красна Поляна) мисля имах още 3...
              ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

              Коментар


              • До: Компресор

                И аз търса бутилка ако има за продаване?

                Коментар


                • До: Компресор

                  Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                  На какво викаш Главнижки компресори?
                  На УК100 той е тип каре 100 мм бутала (от зил) 100мм ход на буталото. Имам такъв от 7-8 гд със задачата да прави въздух под налягане се справя отлично.
                  ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
                    На УК100 той е тип каре 100 мм бутала (от зил) 100мм ход на буталото. Имам такъв от 7-8 гд със задачата да прави въздух под налягане се справя отлично.
                    Късметлия си обикновенно тия дават доста ядове особено с пластинчатите клапанчета на главите докато в работата моите работеха постоянно си имаше по нещо да правене но тотално се скапа ЦВСто и единя (трицилиндров) не издържа на напъна и едната биела му изхвърча втория не насмогваше сам на течовете и го спряхме да не се батиса и той.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Добре де,я сега ми кажете каква е тая мания за големи бутилки.
                      Ако главата ти покрива разходите,защо ти е голяма бутилка?
                      Ако не ти ги покрива,печелиш само по-големи периоди на работа,и съответно чакане да напомпи.
                      На ум ми идва само за боядисване,там като почнеш,не трябва да спираш.
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        Имам един правен с бутилка 400л.,трифазен. Взех го за 300лв. да му ползвам само бутилката. Понеже си купих направо по- голям, ако някой го интересува да звънне.

                        0888543685 Валери...намира се в Банкя.
                        0888543685 Валери

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          Първоначално публикуван от vgrig Преглед на мнение
                          Имам един правен с бутилка 400л.,трифазен. Взех го за 300лв. да му ползвам само бутилката. Понеже си купих направо по- голям, ако някой го интересува да звънне.

                          0888543685 Валери...намира се в Банкя.
                          Тури някоя и друга снимка,да го видим .Офертата е определено примамлива.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            Я дай снимка.
                            Колега,ти ще може ли да снимаш твоя от бетонпомпата? Или скоро има ходене до София,ако искаш да се видиме?

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Късметлия си обикновенно тия дават доста ядове особено с пластинчатите клапанчета на главите докато в работата моите работеха постоянно си имаше по нещо да правене но тотално се скапа ЦВСто и единя (трицилиндров) не издържа на напъна и едната биела му изхвърча втория не насмогваше сам на течовете и го спряхме да не се батиса и той.
                              Не мисля че е късмет.Просто от време на време го наглеждам дали има масло[задължително синтетично]за перфектно смазване.Страда от прегряване ако не върти в правелната посока или главите и цилиндрите са много омаслени.На моя му сложих филтри със заглушители и сега работи като хладилник.
                              Прикачени файлове
                              ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                                Я дай снимка.
                                Колега,ти ще може ли да снимаш твоя от бетонпомпата? Или скоро има ходене до София,ако искаш да се видиме?
                                Днес,за малко да го снимам,но се оказа,че батерийте на фото апарата са паднали .Утре ще го снимам.
                                Колкото до виждането-добре си дошъл ,телефона ми е 0898 540 775-Илиян.ГПС координатите на гаража ми,са в профила.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X