Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си струг КАРТ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Купих си струг КАРТ!

    едва ли...около 125мм

    Коментар


    • #92
      От: Купих си струг КАРТ!

      Добър вечер!
      Закупихме си струг КАРТ E2N , но старият собственик е затрил таблиците за резбите незнайно защо. С какво ги е бърсал не ми е ясно, но се моля някой да ги има и ако може да ми ги снима, ще го черпим някоя бира

      Коментар


      • #93
        От: Купих си струг КАРТ!

        Първоначално публикуван от dynalias Преглед на мнение
        Добър вечер!
        Закупихме си струг КАРТ E2N , но старият собственик е затрил таблиците за резбите незнайно защо. С какво ги е бърсал не ми е ясно, но се моля някой да ги има и ако може да ми ги снима, ще го черпим някоя бира
        Здравейте!
        Мой приятел има същия проблем, поради това моля за помощ с таблиците от негово име. Май това е всеобща болест за тези машини.

        Коментар


        • #94
          От: Купих си струг КАРТ!

          Намерих таблици за КАРТ. Ако някой се интересува, да се обади.

          Коментар


          • #95
            От: Купих си струг КАРТ!

            И аз си купих Карт е2н. Интересна машинка като я поразгледа човек. Всичко и работи освен задното седло защото го НЯМА! Ако някой има задно седло за Карт е2н захвърлено под тезгяха и само се спъва в него да свирка!
            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

            Коментар


            • #96
              От: Купих си струг КАРТ!

              Здрвейте,колеги и аз имам Карт е2н,взех го без електродвигател и лирата.Като цяло стругчето е ново,изглежда е било закупено за подръжка на дърводелски цех,на шпиндела никога не е монтиран патронник.Някакви идеи за зъбните от лирата освен изработването им.

              Коментар


              • #97
                Здравейте,
                нов съм във форума, а като стругар нямам никакъв опит. По стечение на обстоятелствата се сдобих с КАРТ е2н. Липсват обаче някои основни части...
                Няма го универсала и задното седло е празно(корпусът си е там но нищо повече). Виждам,че между вас има хора с доста опит и познания, които може би биха помогнали с информация. Разбирам, че универсала няма как да се монтира директно на шпиндела, а трябва да има преходен фланец. Него обаче също го няма. Имам два универсала ф160, но са без фланци. Колко голям унивесал може да се монтира на този модел струг? ф200? Има ли стандарт за тези фланци или се правят? Или пък ако някои има резервни части за такава машина или да сподели къде се продават такива. Или пък чертеж за фланец....Ще се радвам на всеки съвет и помощ от ваша страна!
                Благодаря предварително!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X