До: Маски за заваряване
За Super200P ли говориш, или за другите?
За Super200P ли говориш, или за другите?
и съм подавал въздух доста над нормата май. А не бях монтирал нейния си редуцир.



Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар