Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от naner Преглед на мнение
    Благодаря мисля да се насоча и при първа възможност да си го взема ще трябва да посъбера пари защото и бутилка ще ми трябва маска и клапан нали така ?
    Няма да сбъркаш, ако се обадиш и на Данчо - бившият конструктор на ДЕЛ. /0898525179/. Там цените май са по-тънки , а качеството едва ли ще е по - лошо. Пък за консумативите - да не ти разправям.

    Коментар


    • #92
      От: Избор на телеподаващо

      благодаря колега
      Витара не e просто кола,тя е една мечта !

      Коментар


      • #93
        От: Избор на телеподаващо

        Какво ще кажете за ей-тази машина?




        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #94
          От: Избор на телеподаващо

          Ми какво да кажем?
          Хубава машина с доста добри възможности, синергични режими,и предполагам качествена работа!
          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

          Коментар


          • #95
            От: Избор на телеподаващо

            Ще кажа че ми се иска да я пробвам

            Коментар


            • #96
              От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
              Привет,

              И двете словосъчетания са имена на серия от модели телоподаващи.

              Серията "EcoControl" е нова за нас, първите машини бяха готови за панаирите през есента на миналата година. Основния ни стремеж в тази серия е постигане на ниска цена, без да се излагаме (много). Оттам идва и името - "Eco" - "Economy" Control.
              Засега в серията "EcoControl" имаме само един модел, планираме добавянето на още. Освен забележките за неудобния шланг, с които съм съгласен, други засега няма. Машината работи гладко, прави добър шев, постига максималния ток от 160А и ПВ 60%, механиката е надеждна.

              Серията "SelfControl" са моделите телоподаващи които сме разработили за последните 6-7 години. Името "SelfControl" е произлиза от начина по който се управлява капкопренасянето, а именно използването на обратна връзка или с други думи "СамоКонтрол".
              Моделите от тази серия които предлагаме днес са максимално изчистени от грешки, недостатъци, несъвършенства и т.н. За тази серия имаме разработен начина за надграждане от електрожен (160А, 200А и 250А) до съответното телоподаващо и модулния принцип за добавяне на функция "аргонов апарат" към 200А телоподаващото (3-в-1), модул 12-волтово стартерно за автомобил и т.н. и т.н.
              Единственото с което не можем да се похвалим в тази серия това е цената. Закъсняхме с развитието в тази посока. Взели сме мерки и се надяваме до есента да имаме резулат.

              От няколко дни на сайта са новите цени на машини и фотосоларни маски. За участниците в Офф-Роуд форума от тези цени има 10% отстъпка. Същата отстъпка има и за всички други стоки които предлагаме.

              Поздрави,
              Георги
              Понеже не мога да разбера всичко от сайта Ви, искам да запитам за цени на следните машини: DEL 160 “Eco Control", модел 5 кг. ролка, DEL 160 “Self Control" модел 5 кг. ролка, DEL 200 “Self Control" модел 5 кг. ролка (телоподаващо без електрожен и телоподаващо с електрожен- за всичките посочени от мен модели ). Има ли други подобни модели или комбинации? Държа на 5кг. ролка.
              Може и на лични.
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • #97
                От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                Привет,

                И двете словосъчетания са имена на серия от модели телоподаващи.

                Серията "SelfControl" са моделите телоподаващи които сме разработили за последните 6-7 години. Името "SelfControl" е произлиза от начина по който се управлява капкопренасянето, а именно използването на обратна връзка или с други думи "СамоКонтрол".
                Моделите от тази серия които предлагаме днес са максимално изчистени от грешки, недостатъци, несъвършенства и т.н.

                Поздрави,
                Георги
                Моето телоподаващо е SelfControl 200А и има според мен един голям недостатък.
                Често ми се налага да точковам дребни елементи.Натискам спусъка...прикапвам...и тела залепва...и не мога да махна човката.
                Където мога да мина с шлайфа няма проблем но на повечето места е тясно и няма място.
                И това си го прави още като беше ново.
                Ако е решен този проблем да го пращам пак...
                ........................
                Иван Маринов
                CRF 250 X
                Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                Коментар


                • #98
                  От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                  Моето телоподаващо е SelfControl 200А и има според мен един голям недостатък.
                  Често ми се налага да точковам дребни елементи.Натискам спусъка...прикапвам...и тела залепва...и не мога да махна човката.
                  Където мога да мина с шлайфа няма проблем но на повечето места е тясно и няма място.
                  И това си го прави още като беше ново.
                  Ако е решен този проблем да го пращам пак...
                  Моето е същото, и досега не съм имал подобен проблем.
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • #99
                    От: Избор на телеподаващо

                    Благодаря на Асен за бързата реакция.
                    ........................
                    Иван Маринов
                    CRF 250 X
                    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      Ама дайте тука отговорите на тези въпроси, моля ви се!
                      И цените искат всички да научат, и решаването на залепването също.
                      Нали за това е "ФОРУМ", за да се обсъжда публично.
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                        Ама дайте тука отговорите на тези въпроси, моля ви се!
                        И цените искат всички да научат, и решаването на залепването също.
                        Нали за това е "ФОРУМ", за да се обсъжда публично.
                        Ще публикувам какво ми изпрати Георги от DEL- съвети и цени, че и аз не можех да се ориентирам от сайта им. Мен ме интересува само модели с 5кг. ролка.
                        Съвета му е, че ако има достатъчно бюджет да се избере Селф Контрол-а. Иначе и Еко Контрола е добър, много надежден, издържлив. На Селф Контрола може да се добавят модули - ВИГ и Spool Gun. По-компактен е и доста по-лек, шланга му е с 1м по-дълъг. Лесно се минава към работа с алуминий.
                        Цените за форума, за моделите с 5кг. ролка са както следва:

                        160 EcoControl - 630 лв.
                        160 SelfControl - 855 лв.
                        200 SelfControl - 1180 лв.

                        Всички телоподаващи са комбинирани с електрожен. Няма модел телоподаващо без електрожен.
                        Към моделите SelfControl може да се добави и ВИГ модул с контактно/безконтактно палене, 2-такта/4-такта, 1-ви/2-ри ток и затихване, т.е. машината става "3-в-1". Цената на ВИГ модула за форума е 570 лв.
                        В цените са включени всички присъщи кабели (2х3м) и шлангове (МИГ-3м и ВИГ-4м), 20% ДДС, 2 г. гаранция с транспорт на машината по ЕКОНТ по време на гаранционния период "до-" и "от-" сервиз за наша сметка.

                        П.П.
                        Ще го ползвам предимно за тенекеджийска работа. На мен ми харесва
                        160 EcoControl-и цената му и характеристиките му и съм сигурен, че ще е работи добре, дори бях готов да го поръчам, но след телефонния разговор разбрах, че шланга е без конектор(до тогава не бях обръщал внимание на снимката). Поради тази причина съм на кантар. И тук във форума се изказаха съмнения за удобството на шланга като цяло. За да го сменя сам шланга ще ми отпадне гаранцията или ще чакам 2г докато мине, или да ми го сменят те срещу заплащане, ама да плащам 2 пъти за едно и също нещо не ми се ще. Не знам.....следващия модел ми идва множко като пари.... ще мисля още

                        Последно редактирано от dido uzunov; 20-03-16, 22:33.
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          "...На мен ми харесва 160 EcoControl-и цената му и характеристиките му и съм сигурен, че ще е работи добре, дори бях готов да го поръчам, но след телефонния разговор разбрах, че шланга е без конектор(до тогава не бях обръчал внимание на снимката). Поради тази причина съм на кантар. И тук във форума се изказаха съмнения за удобството на шланга като цяло. За да го сменя сам шланга ще ми отпадне гаранцията или ще чакам 2г докато мине, или да ми го сменят те срещу заплащане, ама да плащам 2 пъти за едно и също нещо не ми се ще. Не знам.....следващия модел ми идва множко като пари.... ще мисля още..."

                          Докато си в размисъл, добре ще бъде да звъннеш и на Данчо / конструктора на ДЕЛ апаратите 08985225179/ да разабереш и той какво предлага, пък ако искаш може и с нас да споделиш. Ще ни бъде интересно!

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Ще го имам в предвид. Ще споделя разбира се. Нали за това сме в този форум.
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Звънях на Данчо. 200А инверторно телоподавщо+електрожен и изводи за Spool Gun-1000 лв.
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Снимки на 160 EcoControl и 160 SelfControl.

                                Прикачени файлове
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X