Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Начи, сайт му трябва. Не е нужно да има кой знае какво на него.
    Ми той такъв сайт има и сега. Проблема не е в цената.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Да, не е необходимо да е онлайн-нагъзин.Да има информация за апаратурата и снимки.

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ми той такъв сайт има и сега. Проблема не е в цената.
        Това, което има в момента е едно голямо нищо.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Това, което има в момента е едно голямо нищо.
          Защото към момента толкова може да си позволи, не като пари. По-добре нищо, отколкото мърляво нещо с неактуална информация, каквито са сигурно 2/3 от сайтовете въобще.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Начи има вариант да изглежда добре и пак да съдържа същото количество информация.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Ще му подхвърля идеята, но той едва ли не знае че му трябва сайт различен от един прост HTML качен на хост.

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                Ще му подхвърля идеята, но той едва ли не знае че му трябва сайт различен от един прост HTML качен на хост.
                Подхвърлена му е вече. Просто му трябва още време докато стигне до това.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Може ли малко да разкажете ,за тези който не са от сектата, за какво става въпрос.
                  Що за чудо е , пудра, розови хапчета, железа , става ли за риболов или е някаква турбо пичеловка за студентски град.
                  Абе колко струва или да пиша на дядо коледа

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Никакво чудо няма, нито пък секта. Просто читави машини и точен човек, който си ги сервизира и доработва сам. Не е единствения, но и не се срещат под път и над път такива.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      Какво може, как се справя, какви функции има , как е спрямо големите в бизнеса и най-вече колко струва/
                      има функции за начинаещи или ли са орязани всички глупости и е само за майстори
                      А читави е много относително понятие.
                      99.9999% от заварчиците считат "винкело" за най-добрата ръкохватка.

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Я, аз попадам в група от 0.0001% заварчици...

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Хора, спрете се!
                          Обсъждате човек който въобще не влиза тук в този форум.
                          Мисля че всеки който има интерес е наясно как да се свърже с него. Всичко друго е чесане на клавиатурата.
                          Всеки има глава на раменете си и ако някой иска с нещо да помогне, едва ли драскането тук е начина!
                          Срам!!!!!!
                          Панайот Бърдарски
                          0887 60 77 22

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Някой има ли впечатление от заваръчните апарати на Deca? Естествено ме интересува конкретно MIG (по-точно този модел), но в крайна сметка аз се опасявам за качеството им като цяло, затова би ми било интересно да чуя за всеки техен продукт. Уж са италиански.

                            Цените им са по-високи от на китайците от типа на райдър, айнхел и т.н, бих казал, че са съпоставими с произведените в България нашенски марки. Да не казвам имена, че сигурно пак някой ще се подразни

                            В бранша, в който работя ниските модели на всички марки са съпоставими като характеристики и като цени, но нямам идея как стоят нещата при заваръчната техника. Да, мога да сравнявам разни цифри, но какво от това като не знам те в какво се трансформират след като почнеш да работиш...да не говорим, че досега не съм и заварявал.

                            P.S. Сетих се още един въпрос. Някои от БГ апаратите (пак да не казвам имена ) са комбинирани и могат да се използват и като инверторен електрожен. Да разбирам ли, че може да работи като пълноправен такъв, т.е. взимам електроди от магазина и заварявам без преправяне, без бутилки и т.н. Всички MIG апарати ли са така или само някои?

                            P.S.2 - По чужди сайтове мярнах, че със 150-160А може да се заваряват до 5мм дебела черна стомана. А с 200 до към 8мм. Това така ли е съвсем грубо казано (ясно, че сигурно зависи и от други фактори)?
                            Последно редактирано от ivokbg; 20-12-16, 12:32.

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Това дето си си харесал на DECA е трансформатор със силно скромни характеристики. Да, вероятно е малко по-добър от айнхел и райдър, ама пак е доста скромно. Не си струва в днешмно време да се купува друго освен инвертор.

                              По отношение на комбинираността - на инвертор не е проблем да се направи РЕДЗ+ВИГ+МИГ, и всичките да са пълноценни, тоест - да, ако си купиш инверотр с РЕДЗ функция ще си работиш с него и като с електрожен и като с телоподаващо. За РЕДЗ не ти трябва нито бутилка, нито макара - разнасяш само машината. Но това става само на инвертор. На трансформаторна машина е физически невъзможно.

                              Относно ниските модели - данък марка е голяма част от разликите в цените между марковите и китайски ниски модели.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                                P.S.2 - По чужди сайтове мярнах, че със 150-160А може да се заваряват до 5мм дебела черна стомана. А с 200 до към 8мм. Това така ли е съвсем грубо казано (ясно, че сигурно зависи и от други фактори)?
                                Не им вярвай много.
                                5мм дебелина на материала с телчарка на 150А, за мен не става.
                                Сигурно ще ме грабнат сега едни спецове, ама...това е истината.
                                Панайот Бърдарски
                                0887 60 77 22

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X