Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    И аз се нареждам за апарата от 200 лева и не искам никакъв ъпгрейд.Досега съм използвал Ейнхел и тази ще е като космическо чудо

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Извинявам се ако съм обидил някой,но много нерви се изляха тук напоследък.

      Към хората от АИГ-правил съм си някаква сметка че при цена от 180 лв за шланг,въпросната машина се изравнява по цена с вашата Self Control 160.Но по качество на изработка и работа са различни.По тази моя логика излиза че в тази машина е спестен само шланга,а всичко друго трябва да е същото,ако гледаме цената .Стана ми ясно вече че е нов модел за който дори и Вие нямате представа как ще се докаже при работа и какви дефекти ще има. Ако не е така поправете ме.


      Машината ще ви я донеса при първа възможност за да видим какво ще направите с нея -ако все още важи предложението и разговора проведен по телефона с Георги.

      И все пак всеки си има гледна точка в заформилия се спор-вие вашата аз моята.

      За 400 лв я давам че не ми се трошат нерви да се занимавам.Имате добро предложение от АИГ за разлика от отправените към мен.
      И спокойно ,няма да я дам на друг човек ,който уж да я е купил от мен и така да се възползвам от безплатния ъпгрейд,та да му се наложи да доказва че няма връзка с мен.Плащам си за доработката на машината,но колко трябва да е пак оставям на Вас да прецените и помислите.
      " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Аз купувам дори и без шланг и кабели.Това въобще не ме бърка,имам налични.Дори и за резервна машина в гаража да я спретна,пак ще има полза от нея-да не пренасям друга от работилницата при нужда.

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Ако си от София ще ти я донеса лично ако искаш когато идвам.
          " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Вчера след около 2 часа работа с "аргона" ми светна 3-4 пъти err т.е грешка.Звъннах на Асен и в 19:00 машината му я занесох.Днес в 14:00ми я донесе на крак в работата,отремонтирана.Понеже един колега събори телоподавката от количката и счупи оста на телта,я дадох на Асен да я прави-така и така е дошъл.В 19:30 си взех машината от ремонтирана,профилактирана и ъпгрейдната(сложиха и у-е на вентилатора да включва по температура) срещу абсолютно смешна цена.Та за 24 часа две машини отремонтирани.Познайте като порасна за нова машина къде ще отида?
            За сравнение -смяна вентилатор в Редко-70лв и 15 работни дни.
            Смяна дисплей на Arc 200 в Агромаркет-гарнционно- 20 работни дни и след един месец се спомина.Сега електрожена е на мнение че е между 300 и 500А
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Ще вметна нещо по повод поста на Щайгата - взех чист комбиниран китаец от известни наши търговци, при това съвсем целенасочено, защото се ползва от дъжд на вятър. Още с първото пускане се установи, че не отваря клапана за газ. Хората пратиха кола, която ми докара нова, вече проверена машина и си прибра дефектната. Знам, че ако работата стигне до сервизиране ще стане страшно, но тогава ще мисля повече по въпроса. Та извода от гореказаното е - чиста проба мързел от най-българския. Нашите търговци ги мързи дори да прегледат и пробват машините преди да ги предадат на клиента.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                Ако си от София ще ти я донеса лично ако искаш когато идвам.
                Колега ако някой не ме е прередил,имам интерес,дай тел някакъв
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  Виждам, че си ядосан и те разбирам. Както каза Асен, няма човек който се е обърнал към нас и на когото да не сме помогнали. Още повече че в случая става дума за наша машина, нов модел, много неизвестни и т.н. С новия модел сме поели всички рискове свързани с евентуалното лошо качество и не прехвърляме евентуалните негативи на клиента. Предложих ти още февруари месец решение, но ти не направи нищо конкретно. Ако си го забравил надявам се картинката по-долу да ти опресни паметта.



                  [ATTACH=CONFIG]891729[/ATTACH]








                  Вчера ти предложих решение, но съдейки по твоите постове мисля, че не те удовлетворява. С удоволствие приемам ТВОЕТО предложение и приемам предизвикателството!


                  Офертата на АИГ-Заваряване е който купи тази машина и докаже, че не е свързано лице с продавача, получава

                  БЕЗПЛАТЕН ЪПГРЕЙД НА ШЛАНГА ДО ЕВРО-КОНЕКТОР + ШЛАНГ АК15, 3 метра.



                  Поздрави и успех,
                  Георги
                  Във споол Гън може ли да се преправи
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                    Извинявам се ако съм обидил някой,но много нерви се изляха тук напоследък.

                    Към хората от АИГ-правил съм си някаква сметка че при цена от 180 лв за шланг,въпросната машина се изравнява по цена с вашата Self Control 160.Но по качество на изработка и работа са различни.По тази моя логика излиза че в тази машина е спестен само шланга,а всичко друго трябва да е същото,ако гледаме цената .Стана ми ясно вече че е нов модел за който дори и Вие нямате представа как ще се докаже при работа и какви дефекти ще има. Ако не е така поправете ме.


                    Машината ще ви я донеса при първа възможност за да видим какво ще направите с нея -ако все още важи предложението и разговора проведен по телефона с Георги.

                    И все пак всеки си има гледна точка в заформилия се спор-вие вашата аз моята.

                    За 400 лв я давам че не ми се трошат нерви да се занимавам.Имате добро предложение от АИГ за разлика от отправените към мен.
                    И спокойно ,няма да я дам на друг човек ,който уж да я е купил от мен и така да се възползвам от безплатния ъпгрейд,та да му се наложи да доказва че няма връзка с мен.Плащам си за доработката на машината,но колко трябва да е пак оставям на Вас да прецените и помислите.
                    Сори,ама вчера си изпреварил моя пост.400лв ми е високо за ненужна,резервна техника.Имам вече две телоподаващи.По-нагоре започнахме с доста по-примамливи предложения,ще чакам още да премислиш и евентуално да подобриш офертата.Сега все още е далече от "кой колкото даде".Успех! Пожелавам ти да си харесаш машината в крайна сметка и да вземеш по-интелигентно решение!
                    Последно редактирано от KOVESLAV; 24-11-16, 09:29.

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      И аз нямам интерес на тази цена...

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                        Да казал го е тук ,ама след като друг от форума му го подметна.И какви са тези минимални промени които са направили тук?Смяна на щипката на масата,щото е била трагедия като шланга.
                        А аз съм го закупил апарата през 2015 г. ,отговора в темата е от март 2016 г.
                        И познай кой е този колега от форума дето е попитал за подмяната на шланга и защо??

                        Нищо лично ама не се изказвайте неподготвени.

                        Ако има толко фенове на апарата и марката-продавам го на цена по договаряне или кой колко даде

                        Давам 300лв. добре ли е? Долу-горе на половина на цената му от нов.
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Вчера след обяд с комбо 160 Селф контрол изразходих над 2кг тел.Бях тръгнал с идеята че ще парна нещо на електрод,ама на чорбаджията му дойдоха и други идеи и я подкарахме яко. Понеже не си бях взел паста и спрей и работех без тези защити,а и материала не беше много чист,направи ми впечатление че за цялото време само два или три пъти съм чистил газовата дюза с клещите.С чист въглероден двуокис съм,но въпреки това пръска сравнително малко.

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Шланга вече е сменен срещу съответното доплащане и машината е доста по приятна за работа.Има голяма разлика между двата шланга и се работи по-удобно с този с който е в момента.И при работа в режим електрожен е доста по-удобно когато се откачи шланга.
                            " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Здравейте! В търсенето на добра телоподаваща машинка за гаражно ползване и четеейки из форума видях, че доста от вас препоръчват за контакт с Данчо. Та днес му звъннах и човека ми предложи (до колкото се сетих по телефона) ето този апарат
                              .........#$&*)()^%$&**(

                              някой запознат ли е с тоя ЗВЯР :Д ако ли не да тичам при Вики-Б.... Благодаря

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Кажи какво да търсим в google за да видим машината. Търговски линкове и снимки с лого и друга търговска информация - също.

                                ...но дори и да не я видя, съм 99.9% сигурен че е по-дибър вариант от Вики-Б.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X