Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
    Нещо ме е страх от тези китайци.Не ми трябват ММА и TIG .Само ЦО искам да е,но да е средна хубост.Бях купил на майтап един китаец.За нищо не ставаше.Звука при заваряване беше все едно режа с електрода.Подарих го на един дядо да си играе .От втори сайт ми отказаха Varstroj-a .Заглеждам се по това сега:
    https://www.onlinemashini.bg/inverto...omig-180/66340
    Вдигнах малко бюджета.ДО около 1к
    Това като му гледам цената и ...... по-добре един селф контрол на ДЕЛ

    п.п. това което гледаш не е само телоподаващо.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #92
      Добре,поръчах го тоя инвертор на Дел.Да видим какво ще излезе.....
      https://www.onlinemashini.bg/inverto...ol-200-a/56866

      сега остава бутилка и манометър да взема.За телта нещо за препоръчате? Най-евтината върши ли работа?

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
        Добре,поръчах го тоя инвертор на Дел.Да видим какво ще излезе.....
        https://www.onlinemashini.bg/inverto...ol-200-a/56866

        сега остава бутилка и манометър да взема.За телта нещо за препоръчате? Най-евтината върши ли работа?
        От къде го поръча?
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #94
          onlinemashini

          Коментар


          • #95
            Храниш търговци вместо производителя...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Храниш търговци вместо производителя...
              И на всичкото отгоре загуби възможността да направи комплексна покупка на машина, вентил, тел и бутилка с намалението. А бе, всеки си знае защо го бият
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • KingofROAD
                KingofROAD коментира
                Редактиране на коментар
                Да ве, верно. Бий жена си всеки ден, ти и да не знаеш защо, тя знае !!! Право хортуваш братчед ...

            • #97
              Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
              ...За телта нещо за препоръчате? Най-евтината върши ли работа?
              Teл 0.8 за повечето случаи и тел 0.6 за тънките неща - например ламарина 0.5. Аз си пазарувам тел от Редко. Не знам дали е най-евтината, но ме устройва като качество.

              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #98
                Абе вие много заинтересовани за джоба на търговеца.Човек ще си помисли,че сте на процент при него. Една проста проверка показва че това ЦО в Китай струва макс 300лв .Демек вкарал съм в джоба на търговеца едни 300лв.Малко ли са? И не издребнявайте толкова.Празници са.Пристигна въпросния българо-китаец .Другата година ще го пробвам като се разработя.Весели празници на всички и наздраве!

                Прикачени файлове

                Коментар


                • #99
                  Тъкмо празнично и ти да научиш още нещо.
                  В чайника е пълно с еднакви на вънешен вид продукти който нямат нищо общо. Колие на колието на копието на ментето. Царството на чайниците. Пардон, грешка, на ментетата.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Ментетата се различават само по това - колко точно е мръднАло индигото на съотв. менте, по време на копирането.
                    -Чем занимаетесь по жизни?
                    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
                      Абе вие много заинтересовани за джоба на търговеца.Човек ще си помисли,че сте на процент при него. Една проста проверка показва че това ЦО в Китай струва макс 300лв .Демек вкарал съм в джоба на търговеца едни 300лв.Малко ли са? И не издребнявайте толкова.Празници са.Пристигна въпросния българо-китаец .Другата година ще го пробвам като се разработя.Весели празници на всички и наздраве!
                      Дел са българи. Имат акаунт във форума и пишат понякога. Корубата може да прилича на много от китайците ама вътре те си сглобяват каквото трябва да има. Това се опитват да ти кажат колегите.
                      Аиг заваряване
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение

                        Дел са българи. Имат акаунт във форума и пишат понякога. Корубата може да прилича на много от китайците ама вътре те си сглобяват каквото трябва да има. Това се опитват да ти кажат колегите.
                        Аиг заваряване
                        Привет и Честита Коледа на всички!

                        Конкретно този модел е китайско производство. Прави се по наша поръчка с желаните от нас параметри. После всичко се проверява на място по няколо начина, правят се прецизни настройки където е необходимо и чак след това машината стига до вас. Машина с такива параметри, качество, надеждност и най-вече цена не мисля, че е постижимо да се направи в България. В България правим телоподаващите от серията Self Control, до голяма степен на инат. Развиваме го непрекъснато и поддържаме нивото високо. Смея да твърдя, че е по-добро от китайските модели, но не и толкова по-добро колкото е разликата в цената, уви. Ще продължаваме да го правим докато има търсене.

                        На колегата, който видя как 300 лв. на бройка влизат в нашия джоб, в частен разговор мога да обясня как става ценообразуването. Де да беше така, както той го вижда! Няма лоши чувства.

                        Освен отстъпката, която даваме за форума, обръщаме колкото трябва и колкото пъти трябва внимание на всеки, който се обърне към нас с конкретен въпрос или молба за съвет. Не е за пренебрегване.

                        Весело посрещане на Новата Година, мир и здраве и наздраве!

                        Поздрави,
                        Георги





                        АИГ-Заваряване ООД
                        Производител на заваръчни апарати "DEL"
                        http://www.aigwelding.com
                        0889 522 036

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
                          ...Една проста проверка показва че това ЦО в Китай струва макс 300лв...
                          Поръчай едно, плати него, транспорта, мито и ДДС, калкулирай си и загубеното време под формата на пари, сложи в сметката и практически липсата на гаранция, и после ни съобщи каква е сметката.

                          Внасял съм машини и когато транспорта беше много по-евтин от сега, за мен лично и за съфорумници. Сметката трудно излизаше още тогава, когато инверторите бяха новост и разликите в цените много по-големи от сега, и то при положение че съм от хората, които могат да си поправят сами машината, независимо какъв проблем се случи.

                          И да, както ти казаха, има машини отвън и отвътре дори неразличними, ама купената по-скъпо от един китаец просто работи, а другата, купена йоФтинко, е по 3 пъти в годината на сервиз.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X