Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

    Колеги,
    С оглед на това, че тук сте се събрали най-вещите и кадърни хора в интернет пространството и препоръката и мнението ви ще са ми от голяма полза, реших да се допитам до вас.Налага ми се да си взема телоподаващо като основната ми цел е да го използвам за колата.Апарата няма да работи често и под големи натоварвания.Искаше ми се да взема нещо българско и здраво,но уви от повече от 2 месеца не излиза нищо на пазара втора употреба, а ново за съжаление не мога да си позволя.Чух смесени отзиви за марката Varstroj и ми се иска да чуя и вашите мнения-заслужава ли си да рискувам ? Загледал съм се в два модела:
    VARSTROJ VARMIG 1600
    www.dikarconsult.com/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82-varstroj-varmig-1600.html

    VARSTROJ Profimig 160
    www.dikarconsult.com/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82-varstroj-profimig-160.html


    По никакъв начин,не искам препратката към сайта да се счита за реклама, но ако наруша някое правило, моля да бъда извинен и коригиран.
    Какви са разликите освен в цената,защото други такива не виждам.Според вас кой е по-добрият вариант и изобщо моделите заслужават ли си ?
    Не съм професионалист,тепърва ще се уча и искам да знам, че имам машина на която мога да се доверя,а не нещо като Енхел-а, защото съм виждал колко е НЕкадърен.
    Благодаря ви за отделеното внимание.

  • #2
    От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

    Ей тук съм му показал възможностите: http://www.offroad-bulgaria.com/show...178114&page=12
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

      Един приятел си купи такова. http://olx.bg/telopodavasch-mig-mag-...150s-i63828560 Лично го пробвах, работи безупречно и заварява 5 мм винкел.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

        На работа го имам същото, честно казано не ми харесва как работи.Но го взехме втора употреба, и предишния собственик него е пазил достатъчно. Подаващата ролка преплъзва макар, че е натегната докрай.

        Коментар


        • #5
          От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

          До скоро имах същото като от първия линк.Ползвах го за кърпене на ламарини и заварки по изпускателната система.Върши добра работа.Лятото правих една порта от профили и ламарина и го понатоварих малко за моя изненада се представи добре дори при по дълги шевове.Но за по сериозни заварки на дебели железа идва слабо.

          Коментар


          • #6
            От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

            targa, гледам, че имат и малко по-силни апарати като например това: http://olx.bg/transformatoren-prenos...90rp-i63830064 дали ще се представи подобаващо ?
            Че тези неизвестни марки няма да са по 190 А ми е ясно,но поне да са реални 140-150,та да ми вършат работа.Затова съм резервиран към най-слабите,а и честно казано за 300лв. ново телоподаващо не ми звучи много качествено,та дано аз да греша.

            dido7, ако се абстрахираме от приплъзването,което е вероятно да е в следствие на лоша поддръжка и експлоатация,като качества по време на заваръчния процес как се държи ? Има ли сила,умаля ли като 130 Амперовия Ейнхел, който чак си мени звука като тръгнеш да заваряш някое гърне.

            Коментар


            • #7
              От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

              Кажи някакъв бюджет,имам излишна 250 Амперова струна.почти нова
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                На този етап бюджета ми е около 700лв. а такава Струна няма и да помириша за тези пари.

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                  Първоначално публикуван от belov15 Преглед на мнение
                  targa, гледам, че имат и малко по-силни апарати като например това: http://olx.bg/transformatoren-prenos...90rp-i63830064 дали ще се представи подобаващо ?
                  Че тези неизвестни марки няма да са по 190 А ми е ясно,но поне да са реални 140-150,та да ми вършат работа.Затова съм резервиран към най-слабите,а и честно казано за 300лв. ново телоподаващо не ми звучи много качествено,та дано аз да греша.

                  dido7, ако се абстрахираме от приплъзването,което е вероятно да е в следствие на лоша поддръжка и експлоатация,като качества по време на заваръчния процес как се държи ? Има ли сила,умаля ли като 130 Амперовия Ейнхел, който чак си мени звука като тръгнеш да заваряш някое гърне.
                  Когато ми се обади приятеля да го пробвам, че той не можеше да заварява, аз първи му казах, че съм против. Като го пробвах ми висна ченето. Естествено купихме точно това което пробвахме. Естествено Струната си е по добрия избор от където и да го погледнеш. Аз съм с точно такава и съм доволен, въпреки, че сигурно е най смотаната в цялата държава. Друг въпрос е, че смяташ да правиш само тънки ламарини. Все едно да си вземеш 400 коня Порше и да си джиткаш на първа само из махлата.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                    Варстроя за парите си не е лоша машина,прочети какво съм писъл ...
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                      Това което мене ме усъмнява е, че кутията, ключовете за управление на режима, шланга и кабел масата напомнят на евтините китайски трансформаторни машини.Естествено това само по себе може и нищо да не значи, но все пак...
                      Днеска имам път през софииския аметист, ако го има там, ще го погледна отблизо и ще пиша.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                        http://olx.bg/telopodavascho-viki-b-e160-i69778098
                        Много колеги в този форум ги хвалят.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                          Аз си купих инверторен електрожен от тях и съм доволен от начина му на работа.
                          Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                            Варстроя принципно не работи лошо.Но както писах проблема при мен е водещата ролка, иначе си е приличен.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моля за съвет за телоподаващо Varstroj

                              Днес звънях във фирмата,предлагаща http://olx.bg/telopodavasch-transfor...190n-i63826590 тези апарати. Имат 1 година гаранция и си признаха хората, че са китайски части,събирани в България.А иначе се плаша от инверторите,не чух един познат да ми ги похвали като издържливи машини,а и навсякъде описват минусите им и дефектирането при нестабилна ел.мрежа.Гаража ми е на такова място, че не знам кога могат да се появи спад в напрежението.А и за новобранец няма ли да е по-добре и по-дуракоустойчиво трансформаторното телоподаващо ? Не съм заварял досега но ме влече и освен потребността ми е интересно и искам да се науча,но да знам че като нещата не се получават, то проблема е в мен а не комплексен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X