Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mнение за инверторен аргонов електрожен WSM 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Mнение за инверторен аргонов електрожен WSM 200

    Гого имам и 160 и 190амперовия китин,какво се мъчите,това са перфектни машини,или говориш за модела с LA накрая
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Здр нов съм във форума ,имам един въпрос от 3години имам ws250 с аргон ,днес го отворих да го почистя от пепелта, видях че има място на платката за по още един брой диод и още един кондензатор ако му се сложат ще му окаже ли положителен ефек или няма смисъл благодаря предварително.

      Коментар


      • 1. Няма нищо "250" в тая машина.
        2. Да се занимаваш с диоди няма смисъл.
        3. Ако искаш повече кондензатори, трабва да ги смениш всичките, за да са еднакви. Иначе големия бой ще го отнасят или новите сложени или старите както досега.
        4. И диоди и кондензатори да наслагаш колкото побира, надали ще доловиш съществена разлика.

        В тая електроника не вианги важи 2+2=4. Или разирай - ако машината си работи, не я пипай.

        Относно твърденията на Pansim по-горе (и преди 5 години) за трите трафа - точно това е най-честата разлика между качествена машина, и такава правена в някой гараж, дори отвътре да изглеждат еднакво. При едните подобни повреди са изключение, при другите рязко зачестяват при по-голямо натоварване.

        ...пък и, тая с многото трафове приключи. Сегашните са си с един, от 120 та чак до 500 амперови машини.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Благодаря за отговора , за сега работи без проблем и ми върши работа просто го почиствах и видях че китаеца е пропуснал да ги сложи та затова питах щом няма смисъл няма да се занимавам благодаря още веднъж за отговора

          Коментар


          • Аз бих сложил още един кондензатор, със сигурност няма да пречи. На малкото електроженче от аиг, като отвори дъгата се чуват 50хц , набутах му още един кондензато и почти изчезна .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • Аз затова питах ще имали проблем ако ги сложа да не би да го сасипя ,че за сега да чукна на дърво си работи безпроблемно

              Коментар


              • На моите машини съм сложил допълнително кондензатори и няма проблем, ако сложиш по бърз или с по-малък пад диод почти сигурно ще изгори, вероятно ще повлече и други елементи .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  ... На малкото електроженче от аиг, като отвори дъгата се чуват 50хц , набутах му още един кондензато и почти изчезна .

                  Понеже съм практик а не теоретик, да попитам - пречи ли това на работата на машината или не, а просто те дразни?
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • До някаква степен би се усетила разлика при по-ниско захранващо напрежение. Обичам да си подобрявам машините, а и ми бяха останали кондензатори от друг проект, също не ми пука да се откажа от гаранцията на машина, която мога да ремонтирам и сам в повечето случаи.
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X