Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честотен инвертор, препоръка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Инверторите имат куп параметри които могат да се настройват. Ако това не е направено, в някои режими може и да не работят адекватно.
    Например, един от параметрите е носещата честота на чопъра. Колкото е по-висока толкова по-тихо работи двигателя. Инверторът пък работи с повишени топлинни загуби.
    Горото пък зависи от индуктивността на двигателя. Ако е по-голяма, няма да работи добре с висока носеща честота. А може двигателя изобщо да не се завърти, а инверторът да даде грешка за липсващ товар.
    Затова внимателно трябва да се прочете TFM...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #77
      Колеги и аз пак опрях до материя която малко познавам . Навремето горе в ТУ имах един много хубав руски плосък шлайф 3Г711 . Машината е хубава но е пълна със съветска аналогова електроника . Като се скапа на напречното подаване един колега върза друг датчик и честотен инвертор на Електроинвент . Горе започнаха едни трансформации аз напуснах и шлайфа го пуснаха на търг след две години . Взехме го за един колега който междувременно остана без шлайф а се оказа че докато е седял на склад някой гъзорък педал е отмъкнал честотното инверторче да си го завре някъде . Та сега трябва да търся някакво което да управлява мотор около киловат . Чувам че Електоинвент били фалирали .
      Последно редактирано от sek.1; 18-12-22, 06:43.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Колеги и аз пак опрях до материя която малко познавам . Навремето горе в ТУ имах един много хубав руски плосък шлайф 3Г711 . Машината е хубава но е пълна със съветска аналогова електроника . Като се скапа на напречното подаване един колега върза друг датчик и честотен инвертор на Електроинвент . Горе започнаха едни трансформации аз напуснах и шлайфа го пуснаха на търг след две години . Взехме го за един колега който междувременно остана без шлайф а се оказа че докато е седял на склад някой гъзорък педал е отмъкнал честотното инверторче да си го завре някъде . Та сега трябва да търся някакво което да управлява мотор около киловат . Чувам че Електоинвент били фалирали .
        Станьо, погледни във Викиват.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


      • #79
        Като асортимент на инвертори във Викиват едва ли има нещо друго освен китайски отпадъци...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Първо ще пробвам в Електроинвент евентуално същия дето са го смотали .

        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Електроинвент правят едни от най калпавите инвертори.

      • #80
        Имам едно въпросче, някой да е попадал на инвертор с монофазен 220 вход и трифазен изход на 7.5 квт.? ...някъде видях подобно нещо из нета (не в алиекспрес), ама загубих линка...

        Коментар


        • #81
          Първоначално публикуван от xpp1969 Преглед на мнение
          Имам едно въпросче, някой да е попадал на инвертор с монофазен 220 вход и трифазен изход на 7.5 квт.? ...някъде видях подобно нещо из нета (не в алиекспрес), ама загубих линка...
          Здравейте,

          Ние предлагаме такива инвертори, но с максимална мощност 5,5кв
          https://animabg.com/store/electronic...x.php?cls=0418
          Имайте предвид обаче, че инверторите са трифазни, като всяка фаза е по 220V.

          Разгледайте всички тук:
          https://animabg.com/store/electronic...duli#gsc.tab=0

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X