Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Аз пък точно с Пиербург заместител го ядох
    Какво по-точно се е случило?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Какво по-точно се е случило?
      На диското ( бензин ) умря дебитомера - спря да върви тотално със закачен дебитомер толкова спря че ползвах бавни да се движа .
      Не ми се чакаше доставка от ибей за оригинален бош за 100 лири и купих по съвет на диагностика елемент Пиербург 120 лева от тук. Работи около месец после започна да мени оборотите диагностика ( друг ) каза ламбда сонди за смяна - този път поръчах оригинални сонди. След смяната им обаче спря да върви със закачен дебитомер отново.
      Поръчах оригинален Бош и колата не може да се познае в сравнение с преди
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #63
        От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

        Явно чистенето на дебитомера със спрея има ефект, защото колата литна и със закачена букса на дебитомера. Сякаш друга кола карам.
        Засега ще е така.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #64
          От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

          Забелязал съм че в някой случай има ефект чистенето, в други тотално не помага...
          Явно дебитомер спира поради две причина, или се прецаква електрониката вътре или се зацапва...
          Ако се е зацапал, едно чистене ще му се отрази добре, ако се е прецакал няма да помогне, няма и да навреди повече..
          А шанса е фифти фифти, ама нищо не пречи да се опита с чистене, знае ли човек..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #65
            От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

            Аз днес си мислех, че съм карал с изключен дебитомер до София, като се впечатлих от вървенето на колата. Преди да тръгна да се връщам, отворих капака, за да го включа. Учудих се да открия, че всъщност буксата е включена.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #66
              От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Явно чистенето на дебитомера със спрея има ефект, защото колата литна и със закачена букса на дебитомера. Сякаш друга кола карам.
              Засега ще е така.
              ...и пак не го снима. Калпазанин!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #67
                От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

                Е, нема, аз вчера го чистих.
                Днес сутринта се качих и газ на работа.
                Четвъртък или петък няма да работя и ще мога
                Щото се прибирам из темнина.
                То и чистенето не е като да е нещо кой знае какво да съм направил.
                С два винта се държи на капака на филтъра, от другия край е на скоба.
                Свалих го и обилно, ама доста обилно го изпръсках със спрея. После изчаках малко да засъхне и го монтирах обратно.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #68
                  От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

                  Спарки ще иска да снимаш самия дебитомер , без пластмасовия корпус.Пак с две шрафтчета е захванат.Като го измъкнеш от пластмасата и ще се видят някои надписи по него...
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Малко теория относно комън рейл дизелите с турбо.

                    Ще се опитам да го смимам така.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X