Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв изпарител?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Какъв изпарител?

    За зверски студ повечето от вас си имат и бензин. Мойта има само газ. И печка!
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #62
      До: Какъв изпарител?

      Е, моя стария Вранглер се оказа че няма бензинова помпа тогава
      Всъщност тя помпата си беше там, ама маркучето в резервояра се прецакало и помпата си върти сама за себе си вътре...
      Мани, разводнихме темата.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #63
        До: Какъв изпарител?

        Вчера огледах какви съм ги натоврил с монража. Изпарителя се затопля 20-30 секунди след като запаля. Не замръзва. Огледах клапана за обогатителя, бях го навил много навътре и натискаше постоянно мембраната. Оправих го, снощи запали веднага, но не можах да го пробвам как върви - задна дясна гума се е запознала с пирон някъде по трасето...мъка - чисто новичка беше...Като я оправя ще пробвам.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #64
          До: Какъв изпарител?

          Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
          За зверски студ повечето от вас си имат и бензин. Мойта има само газ. И печка!
          И аз си имам само газ на исузуто, но никога не съм имал ядове с това.
          Ужаската е само на бензин и скоро ще бъде конвертирана
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #65
            До: Какъв изпарител?

            За колегата Иван Горчев
            Аз малко късно ама да подсетя ,че топлата вода влиза в долния отвор на изпарителя и излиза от горния-важно е за обезвъздушаването.
            Вакумния изпарител на Ловато е само с една пластмасова "врътка" която ти регулира ниските обороти.
            Моя съвет е завърти малко делкото в посока обратно на въртенето на "палеца" докато се вдигат оборотите най-добре някой разбиращ, нагласяш си карбуратора на бензин както ти харесва за ниските обороти и от там минаваш на газ като въртиш горе описаната пластмасова врътка си целиш ниските обороти на колкото искаш.После в движение си нагласяш вентила който е между изпарителя и плочката според това колко мощност искаш да има.При много намален приток на газ има опасност от гърмене и се натиска много педала да върви разхода е същия както и с по развартян вентил - все пак трябва нещо да движи буталата.А при много развартян гори повече от колкото върви.После пак оборотите и с карането ще си нагласиш системата.И въздушния филтър го потупвай по-често важно е да е чист.

            Коментар


            • #66
              До: Какъв изпарител?

              Сега съм нагласил някак системата, утре ще се разходя до Метро да видим какво ще излезе от цялата далавера. Сипал съм за 5 лева газ, доста поръчках на място, ходих веднъж до Метро, ако стигне и за утре ще е направо супер От нас до там са около 5км, 6 с обиколките по паркинга.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X