Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде произвеждат зъбни колела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Къде произвеждат зъбни колела

    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
    май и на мене ще ми трябват малко зъбчатки.днеска преди търново загубих на джипката сички скорости без 4 та
    Сега и аз ти съчувствам
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #62
      До: Къде произвеждат зъбни колела

      Като не слушате, ще се бавите и ще се разхождате. Човека в Плевен се казва Тодор Савов. Няма да пиша фирмата за да не излезе реклама, но човека си издава редовни документи за перфектно свършената работа. Аз гарантирам за него тъй като ползвам услугите му от 10 години. Телефона му е 0889613657. Цеха му е в един бивш завод за кожени изделия "Вега".

      ПП Не пие по време на работа. Изпълнява големи поръчки за машиностроителните заводи и не гарантирам, че по всяко време ще ви вземе дребната поръчка. Материалите си ги осигурява сам.
      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

      Коментар


      • #63
        До: Къде произвеждат зъбни колела

        Ето схемата за произвидство на зъбни колела.
        Първо си намираш материал.
        Второ си намираш стругар които да направи заготовката.
        Трето Бай Боре ти нарязва зъбите.
        Четвърто носи някъде колелото на щос да му направят шлиците.
        Пето колелото отива в Мездра за термообработка.
        И шесто колелото се загубва някъде по трасето, а аз пия една студена вода.
        Тогава взех остатъците от раздатката и ги занесах в завода в мездра тъй като там хората ми се сториха съвсем нормални.
        И така пак сме в изходна позиция на която бяхме и преди 40 дни. До дни трябва да има резултат. Ще съобщя какво е станало.
        Междувременно си сглабям втора раздатка за да намалеят сроковете в които джипа не е в движение.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #64
          До: Къде произвеждат зъбни колела


          вЕрно ли бре? неам думи...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #65
            До: Къде произвеждат зъбни колела

            Абе верно, Соти ми каза за колелото, ама как така ще изчезне бе, ти не ги ли вдигна във въздуха, така ли ще оставиш нещата ???
            LZ1PER

            Коментар


            • #66
              До: Къде произвеждат зъбни колела

              Сигурно бай Боре е пийнал повечко и е забравил къде е оставил колелото
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #67
                До: Къде произвеждат зъбни колела

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                Абе верно, Соти ми каза за колелото, ама как така ще изчезне бе, ти не ги ли вдигна във въздуха, така ли ще оставиш нещата ???
                Е кво да направя? Да го набия стареца ли?
                Карай, ще направим колела, а и нищо спешно няма.
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #68
                  До: Къде произвеждат зъбни колела

                  e... т'ва не е истина
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #69
                    До: Къде произвеждат зъбни колела

                    Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                    На мен изобщо не ми е весело
                    Аз на твое място бих си взел оригинална зъбчатка и не бих чакал да ми я правят

                    Коментар


                    • #70
                      До: Къде произвеждат зъбни колела

                      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                      Аз на твое място бих си взел оригинална зъбчатка и не бих чакал да ми я правят
                      TRAPERA, нали знаеш, че Йори е перфекционист и иска да стане, (а и ще стане) по-здраво от оригиналното,вервай ми ще стане.
                      Виж, че постоянно им търси слабите места на руснаците, нищо че само ги плюе, наполовина "Чудовището" е руснак.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #71
                        До: Къде произвеждат зъбни колела

                        Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                        Аз на твое място бих си взел оригинална зъбчатка и не бих чакал да ми я правят
                        От къде да я купя?
                        Последния път когато си купих "оригинална зъбчатка" я строших за 300 км.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #72
                          До: Къде произвеждат зъбни колела

                          Явно не успявате да прочетете всичко във форума .
                          Giorgio имаше много голям проблем зимата с изронени колела в скоростната кутия. Тогава единственото решение, което намери след дълго търсене, питане и чудене, беше да си ги начертае и да ги даде на един майстор да ги изработи. Той може да ви даде точна информация по въпроса.
                          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                          Omnia vincit amor !

                          Коментар


                          • #73
                            До: Къде произвеждат зъбни колела

                            Не казвай че не си мислил за друга (по яка) РК. С тоя двигател и с тия гумета ? Това май ти е най-слабата част.
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • #74
                              До: Къде произвеждат зъбни колела

                              Няма нищо слабо в раздатката. Сложих в нея преди два месеца ново зъбно колело (ей така за спорта) и то се строши почти веднага. С предишното което и сега си го имам цяла година опитвах да я строша и не стана. Последното е и затова се опитвам да го размножа. А друга подходяща кутия няма. Тази е най добрата.
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар


                              • #75
                                До: Къде произвеждат зъбни колела

                                несъм запазнат с руското изкуствоама от виетнамка би трябвало да е по здрава и между другото тоя майстор дет е загубил зъбното колело май тие направил мечешка услуга

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X