Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде произвеждат зъбни колела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Къде произвеждат зъбни колела

    радвам се че има хора дето имат възможност да правят и б бг такива колела..
    аз по горе пуснах една снимка на едно магическо колело дето са зделали братята японци
    няква тунинг фирма тяхна дето е номер едно в япония АPIO
    та това колелце или колелца ми струват 2000€ та се пита в задачата може ли да се направи и б бг ако успея да го копирам така като го препродам може да ми излезне на по ниска цена..
    иначе си заслужава парите само да ги имам де намалява с 60% на къси предавки..
    поздрави

    Коментар


    • #47
      До: Къде произвеждат зъбни колела

      Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
      А на колко шишета беше ?
      Ако можеш ела да ги броиш. Ебати купчината бяха. Нема страшно днес Дини ще го наглежда.
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #48
        До: Къде произвеждат зъбни колела

        Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
        радвам се че има хора дето имат възможност да правят и б бг такива колела..
        аз по горе пуснах една снимка на едно магическо колело дето са зделали братята японци
        няква тунинг фирма тяхна дето е номер едно в япония АPIO
        та това колелце или колелца ми струват 2000€ та се пита в задачата може ли да се направи и б бг ако успея да го копирам така като го препродам може да ми излезне на по ниска цена..
        иначе си заслужава парите само да ги имам де намалява с 60% на къси предавки..
        поздрави
        Не видях нищо сложно в това на снимката, мисля че ще могат да се направят.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #49
          До: Къде произвеждат зъбни колела

          Много са тънки. Това е проблемен за производство детайл.

          Коментар


          • #50
            До: Къде произвеждат зъбни колела

            може винаги да се упита аз така или иначе ще скъсявам раздатка нищо не пречи
            да ги донеса и ако стане стане ако не здраве да е..
            тук все още не са успяли а опити са правени но с други колела
            но там вече се скъсява само с 25% на къси и дълги предавки което аз го постигнах вече с късите дифове сега искам само на бавни както са го измислили японците..
            поздрави

            Коментар


            • #51
              До: Къде произвеждат зъбни колела

              Дали е станало може да разбереш само след като са направени и ги премериш добре и отвсякъде.

              Коментар


              • #52
                До: Къде произвеждат зъбни колела

                ами за джимни понижаващи зъбчатки до 25% на къси и дълги имат италианците и тук един тунинг майстор но това е нищо ако машината ще се вре между шамарите..
                за мен остава само вариант на японците 60% само а къси е добро решение като се има предвид че аз имам скъсени дифове ше стане добро зверче но пък и много пари хварлих и сега разбирам че тепърва се започва...
                идеята е да купия от японците тези зъбчатки и да се купират после ще иска и да се пробват не можеш да продадеш нещо на някой без де е пробвано аз разбирасе мога да се нагърбя с такава задача да се тества на бойното поле и ако държат да се продадат няколко бройки на определени хора без да става много шум..
                поздрави

                Коментар


                • #53
                  До: Къде произвеждат зъбни колела

                  Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                  ами за джимни понижаващи зъбчатки до 25% на къси и дълги имат италианците и тук един тунинг майстор но това е нищо ако машината ще се вре между шамарите..
                  за мен остава само вариант на японците 60% само а къси е добро решение като се има предвид че аз имам скъсени дифове ше стане добро зверче но пък и много пари хварлих и сега разбирам че тепърва се започва...
                  идеята е да купия от японците тези зъбчатки и да се купират после ще иска и да се пробват не можеш да продадеш нещо на някой без де е пробвано аз разбирасе мога да се нагърбя с такава задача да се тества на бойното поле и ако държат да се продадат няколко бройки на определени хора без да става много шум..
                  поздрави
                  Вземи една бройка. Сложи и тествай както трябва. Ако е здрава и върши работа ще ги размножим ако има пазар.
                  Лек ден
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Къде произвеждат зъбни колела

                    ок ще се тествам аз съм се захванал с тази машина и няма спиране.....
                    ако всичко е наред може да се упита размножаването пазар има много само да стане както при японците качестевено.....
                    тук поне от форума на сузуки могат да се продадат доста колела стига да са на приемлива цена щото тук като чуят цената на японците и бягат..
                    поздрави

                    Коментар


                    • #55
                      До: Къде произвеждат зъбни колела

                      В Шумен в "Мадара" АД се гордеят с производството си на всякакви зъбни колела. Имам познат, който работи май на точното място. Мога да попитам. За цени нищо не мога да кажа, но по принцип когато става въпрос за единични бройки цената е...(((
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Къде произвеждат зъбни колела

                        До Враца вече пътека направих а колела готови още няма. Ако почна и до Шумен да правя сигурно пътя ще се изтърка.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #57
                          До: Къде произвеждат зъбни колела

                          Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                          До Враца вече пътека направих а колела готови още няма. Ако почна и до Шумен да правя сигурно пътя ще се изтърка.
                          ти кво магазин за зъбни колела ли ще откриваш

                          Коментар


                          • #58
                            До: Къде произвеждат зъбни колела

                            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                            ти кво магазин за зъбни колела ли ще откриваш
                            На мен изобщо не ми е весело
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #59
                              До: Къде произвеждат зъбни колела

                              съчувствам ти.и аз кат нещо го няма немога да спя.даже мисля да се навирам в гаража след малко

                              Коментар


                              • #60
                                До: Къде произвеждат зъбни колела

                                май и на мене ще ми трябват малко зъбчатки.днеска преди търново загубих на джипката сички скорости без 4 та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X