Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вебасто термо топ бензин??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Вебасто термо топ бензин??

    Къде ги чете тези лоши отзиви за сервиза на Вебасто в София, или визираш някой гаражен спец в София ?


    Ако визираш официалния сервиз - ето, сега ще ти докажа, че не сме толкова смотани - смени си горелката, в кутията има набор от всички възможни гарнитури! Само горелка не се продава, продава се комплект със запалителния щифт, или така наречената "свещ". Преди да прибегнеш до тази смяна си провери за проходност ауспуха и тръбата за горивен въздух... За да не комерс всичко, ето ти линк какво ти трябва от ибей - http://www.ebay.de/itm/Webasto-Ersat...item1e81913c08
    ТКЗС за цял живот

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

    Коментар


    • #47
      От: Вебасто термо топ бензин??

      Отзивите ги намирах докато се рових по форумите.Никъде не съм казал че сте смотани,не мога да кажа мойто мнение понеже не съм използвал вашите услуги ,но като цяло това което се пише е некоректно отношение.

      Относно моят проблем вече е разрешен печката пали и работи.Оказа се че при една по-калничка разходка ауспуха се е напълнил с кал,която е засъхнала вътре и след почистване и продухване нещата си дойдоха на мястото .Докато разглобявах забелязах че има доста сажди (предполагам от опитите да се пали с запушен ауспух,така че дори при най-малките съмнения за неизправност е хубаво да се търси проблема да не се остава да работи така),но реших за сега да не я отварям да почиствам саждите а да следвам първото инженерно правило "Не пипай нещо което работи"

      Коментар


      • #48
        От: Вебасто термо топ бензин??

        Първоначално публикуван от killer_diler Преглед на мнение
        Отзивите ги намирах докато се рових по форумите.Никъде не съм казал че сте смотани,не мога да кажа мойто мнение понеже не съм използвал вашите услуги ,но като цяло това което се пише е некоректно отношение.

        Относно моят проблем вече е разрешен печката пали и работи.Оказа се че при една по-калничка разходка ауспуха се е напълнил с кал,която е засъхнала вътре и след почистване и продухване нещата си дойдоха на мястото .Докато разглобявах забелязах че има доста сажди (предполагам от опитите да се пали с запушен ауспух,така че дори при най-малките съмнения за неизправност е хубаво да се търси проблема да не се остава да работи така),но реших за сега да не я отварям да почиствам саждите а да следвам първото инженерно правило "Не пипай нещо което работи"
        Тук е мястото да постнеш отзивите за некоректност, просто копи-пейст, очаквам да ги видя съвсем скоро, благодаря предварително!
        ТКЗС за цял живот

        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

        Коментар


        • #49
          От: Вебасто термо топ бензин??

          Може малко да Ви разочаровам но в момента няма време да се ровя с часове по форумие и да търся тази информация.Щом имате толкова голям интерес влизате в www.google.bg и там ще намерите информацията както аз направих.В почти всички форуми има досра писано за тези печки.Нямам нищо против вашата фирма просто след като прочетох мнения по форумите на хора който са носили печки при вас иса искали да получат информация относно печките (как се връзват работят и тн. ) такава информация не е била дадена, друг случай с печка коята е свалена от автомобил при които се е палела автоматично с двигателя когато е по студено и човека е искал да се изведе да се пали с таймер,копче или дистанционно са му казали че това не може да стана а в друг сервиз са му наравили това нещо (не с оригинално дистанционно на Webasto а с обиковенно автомобилно за центално заключване,но всепак и цялото това удоволствие му е струвало двуцифрена сума).Това ме отказа да посетя този сервиз.

          Коментар


          • #50
            От: Вебасто термо топ бензин??

            Първоначално публикуван от killer_diler Преглед на мнение
            Може малко да Ви разочаровам но в момента няма време да се ровя с часове по форумие и да търся тази информация.Щом имате толкова голям интерес влизате в www.google.bg и там ще намерите информацията както аз направих.В почти всички форуми има досра писано за тези печки.Нямам нищо против вашата фирма просто след като прочетох мнения по форумите на хора който са носили печки при вас иса искали да получат информация относно печките (как се връзват работят и тн. ) такава информация не е била дадена, друг случай с печка коята е свалена от автомобил при които се е палела автоматично с двигателя когато е по студено и човека е искал да се изведе да се пали с таймер,копче или дистанционно са му казали че това не може да стана а в друг сервиз са му наравили това нещо (не с оригинално дистанционно на Webasto а с обиковенно автомобилно за центално заключване,но всепак и цялото това удоволствие му е струвало двуцифрена сума).Това ме отказа да посетя този сервиз.
            Чакай малко да те попитам нещо тебе - КОЕ ОТ НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ ОЗНАЧАВА НЕКОРЕКТЕН СЕРВИЗ ??? КОЕ ??? Че продаваме ОРИГИНАЛНИ продукти, а не китайски дистанционни ??? Кое е некоректното - че не даваме инфо за монтаж на всеки срещнат ??? Че не искаме да правим нещо, което е против правилата и хомологациите за монтаж в автомобил ??? Това е сервиз по ISO, това не ти е гаража срещу вас! След няколко години, когато всички сервизи ЗАРАБОТЯТ както трябва ще се отсеят и такива като тебе, които ни заклеймяват като НЕКОРЕКТНИ! Нито сме взели на някой пари за несвършена работа, нито сме излъгали някой, нито караме някой насила да идва тук! Обратното, е такива тарикатчета насила се врат тука и после пишат безсрамно, че сме НЕКОРЕКТНИ! Ще му обясня на някой бай тука как се връзва печката, да му пламне колата и после така безсрамно като тебе да напише тук, че аз така съм му казал... Бил съм некоректен, че някой селяндур е искал да му сътворя цигания за без пари, пък аз съм отказал... Елементарно възпитание си трябва.... Най-лесно е да набедиш някой хей така, много сме добри в това отношение...


            И не на последно място да ти напомня, че твоите постове са чиста клевета без покритие! Нямам идея дали осъзнаваш това
            ТКЗС за цял живот

            http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

            Коментар


            • #51
              От: Вебасто термо топ бензин??

              Така да караме подред.
              Първо незнам дали сте прочели горният ми пост,но там с думите ".... в момента няма време ...." визирам че съм зает и в този ред на мисли едва ли ще имам време в момента да Ви чакам .Горепосочените случаи ги дадох просто за пример не са единствените,просто за тях се сетих на момента.Виждам че сте се захванали за тях нека ги обсъдим - примера с дистанционното никъде не съм визирал че е трябвало да се направи с дистанциооно за централно,човека е искал "..... да се изведе да се пали с таймер,копче или дистанционно ....." (какво ме учудва типично за български форум повече се пише по-малко се чете , но то тази работа "не става само с яденееее" ) можело е да му дадете варианти по ISO и да го направите с ориггиналните части , но вие сте казали че не може да стана а в така наречения от Вас "... гаража срещу вас!" са успяли.Относно втория пример не виждам нищо извън ISO на човек които иска да си заплати и да получи инфирмация да му бъде дадена такава.Ако му се даде вярна информация няма как да стане беля,а ако стане нещо по натам породено от неговото незнание няма да е по ваша вина вие не отговаряте за действията му по натам ,то по същата логика и като му монтирате печката и тои реши да пипне нещо и обърка пак може да се запали и да обвини Вас.


              И не на последно място да Ви помоля ,като работите по правилата ,хомологацийте и ISO стандартите да спазвате и европейски модел на поведение и да не ми говорите на Ти не сте ми никакъв, и да избягвате да конкретизирате хора които не познавате с обидни думи - "... селяндур ..." , ".... тарикатчета ...." .Не целя да се заяждам с Вас просто не е прилично , но то за това както сте се изказал по горе ".. Елементарно възпитание си трябва...."

              Желая ви всичко най-хубаво.И дано доживеем момента в който всички сервизи ще заработят наистина както трябва.

              Коментар


              • #52
                От: Вебасто термо топ бензин??

                Първоначално публикуван от killer_diler Преглед на мнение
                Така да караме подред.
                Първо незнам дали сте прочели горният ми пост,но там с думите ".... в момента няма време ...." визирам че съм зает и в този ред на мисли едва ли ще имам време в момента да Ви чакам .Горепосочените случаи ги дадох просто за пример не са единствените,просто за тях се сетих на момента.Виждам че сте се захванали за тях нека ги обсъдим - примера с дистанционното никъде не съм визирал че е трябвало да се направи с дистанциооно за централно,човека е искал "..... да се изведе да се пали с таймер,копче или дистанционно ....." (какво ме учудва типично за български форум повече се пише по-малко се чете , но то тази работа "не става само с яденееее" ) можело е да му дадете варианти по ISO и да го направите с ориггиналните части , но вие сте казали че не може да стана а в така наречения от Вас "... гаража срещу вас!" са успяли.Относно втория пример не виждам нищо извън ISO на човек които иска да си заплати и да получи инфирмация да му бъде дадена такава.Ако му се даде вярна информация няма как да стане беля,а ако стане нещо по натам породено от неговото незнание няма да е по ваша вина вие не отговаряте за действията му по натам ,то по същата логика и като му монтирате печката и тои реши да пипне нещо и обърка пак може да се запали и да обвини Вас.


                И не на последно място да Ви помоля ,като работите по правилата ,хомологацийте и ISO стандартите да спазвате и европейски модел на поведение и да не ми говорите на Ти не сте ми никакъв, и да избягвате да конкретизирате хора които не познавате с обидни думи - "... селяндур ..." , ".... тарикатчета ...." .Не целя да се заяждам с Вас просто не е прилично , но то за това както сте се изказал по горе ".. Елементарно възпитание си трябва...."

                Желая ви всичко най-хубаво.И дано доживеем момента в който всички сервизи ще заработят наистина както трябва.
                Ще ме ИЗВИНЯВАТЕ и двамата, защото на "вие" не заслужаваш и една буква да ти се напише Каквото почукало - такова се обадило, даже съм доста мек с тона, все още, нещо, което въобще не заслужаваш! Поредният ти мегаелементарен пост! Пак да се потретя къде видя нещо НЕКОРЕКТНО ??? И защо реши, че трябва да си давам хляба на някой като тебе, или пък да работя против принципите си ??? За последен път питам къде е некоректното ми отношение ??? Ако нямаш какво да напишеш, по-добре си стой зад монитора и не разрешавай на пръстенцата си да пишат поредната глупост, защото се излагаш доста елементарно, което говори и достатъчно красноречиво за скромната ти особа.

                И честно казано не ти отива да пишеш на "вие", не се прави на възпитан! Само като ти погледна правописа и ми се иска въобще да не бях те почвал! Пред "който, която, които" се пише запетая, запетаята се слага непосредствено след края на думата, не в средата на нищото, пред "или" се пише също запетая. Карай да е весело, неграмотниците са повече от доволно в тази държава...
                Последно редактирано от Л. Мечков; 05-12-13, 09:35.
                ТКЗС за цял живот

                http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

                Коментар


                • #53
                  От: Вебасто термо топ бензин??

                  Понеже от дълго комуникираме и виждам че начинът ми на общуване Ви напряга ще премина на разбираемият за Вас.

                  ЗдрасТИ
                  Първо недей така да "скромничиш" и да прехвърляш отговорността на другите.Човек като ти погледне постовете само от началото на тази страница се вижда че не аз не заслужавам ами на теб този начин на общуване ти е чужд ("Пич,..."; "Човек... ") .
                  Относно "Каквото почукало - такова се обадило" не съм много съглаен с това, но нека не задълбаваме тук (по натам има къде къде по-интересни неща за обсъждане ).
                  Виждам че си редактирал съобщенито си "Последно редактиран от Л. Мечков ; Днес в 10:35",НО въпреки това не съм съгласен с отправените забележки към мен за правопис и некоректност.Отправената забележка " Пред "който, която, които" се пише запетая, запетаята се слага непосредствено след края на думата, не в средата на нищото, пред "или" се пише също запетая." е за пунктоационна грешка а не за "... правописа.....", също така думата "мегаелементарен" не се пише слято, и не на последно място нека разгледаме случая с съюза "или" и в кои случай той се употребява:
                  "1.3. Запетая се пише пред изяснителния съюз или – когато той се употребява в смисъл на "тоест, сиреч, с други думи, иначе казано" и поставя в синонимна връзка две названия на един и същ предмет или признак, при което втората от двете еднородни части е обособено приложение и се огражда със запетаи (или се поставя в скоби), например:
                  "Българският Великден, или страстите български." (Т. Жечев)
                  Първият език, който човек научава, е неговият майчин, или роден, език.
                  Изреченските структури, или структурите на изреченията, в българския език са изключително разнообразни."

                  Това е извадка от "http://zapetaia-teoriia.ezikova-kultura.tutmanik.com/"
                  Сега да погледнем мненията ти само от тази страница (по назад ме е страх да погледна ) "...Това с тия кечета, дето си снимал е за ДБВ46, или ББВ46,...." ; "... Дано ме разбереш, не е от нежелание, или незнание,..." ; "...сервиза на Вебасто в София, или визираш някой гаражен спец..." ще те оставя сам да си правиш изводите, но на мен ми се струва че забележките, които правиш са без покритие и защо така се делиш от неграмотниците ("...Карай да е весело, неграмотниците са повече от доволно в тази държава...").Вместо "са" е трябвало да напишеш "сме" .Относно "... И защо реши, че трябва да си давам хляба на някой като тебе, или пък да работя против принципите си ???..." това трябваше да го напишеш в миналия ти пост, вместо да се хвалиш "... Това е сервиз по ISO... ", защото двете неща са коренно различни.
                  Нека разгледаме и значението на думата "некоректно"- http://www.onlinerechnik.com/duma/%D...82%D0%B5%D0%BD (абе човек след като прочетох това и постовете ти до тук, тя тази дума от теб е произлезла )

                  Аз за последен път ти отговарям!!!И ти предлагам да спрем да спамим излишно в темата.Всеки който се интересува си търси чете и си прави изводите.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Вебасто термо топ бензин??

                    Въобще не смятам и да ти чета поредната простотия, писана по часовете, в които нормалните хора спят, бегъл поглед ми подсказва, че си прочел това-онова из гуггъл, е, аз на един по-ранен етап от живота си съм го научил още в училище! Редактирах си мнението, защото нямаше да ти се вярва какво ще прочетеш! Иначе имаш и доста правописни грешки. Другото е без коментар. Постът ти прилича на нескопосана драсканица!

                    С чиста съвест мога да те нарека просто поредният клавиатурен клеветник без никакво покритие! Дано никога нямам допирни точки с такива среднощни клавиатурни майстори на късия разказ. Интернет и в частност форумите дадоха широко поле за изява на хора, които не трябва да си показват носа навън...

                    П.С. - Когато обвиниш някой без причина вече "спам" ли му се вика ?
                    ТКЗС за цял живот

                    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

                    Коментар


                    • #55
                      От: Вебасто термо топ бензин??

                      Първоначално публикуван от killer_diler Преглед на мнение
                      ...................Не съм я носил на диагностика понеже не прочетох много добри мнения за сервиза на Webasto в София...............????
                      От позицията на клиент и човек, който знае хората в сервиза на Webasto, ти казвам ,че тук много грешиш,съответно и нататък в постовете ти.Вместо да се дърляш излишно, просто отиди до Враждебна , и разбери какъв ти е проблема. С Любо съм сигурен , че ще се разберете.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Вебасто термо топ бензин??

                        Аз пък съм доволен от сервиза и в частност Любо. Вместно да се чудя 3 дена и 3 нощи къде ми е проблема на печката. Отидох във Враждебна направиха диагностикана печката и локализираха проблемите. Коректни и точни хора са.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X