Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

    С тях имаше редовни линии Сф-Варна, +1100ден
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

      Хората си карат стабилно и работа на 100 км. от дома не е нещо странно.

      Коментар


      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

        Много народ върти по 200 км. на ден, вкл. таксита, куриери, доставчици, разни търговци, тъй модерната дума мърчандайзъри и т.н. Ама тая много наточена и натоварена Е-класа не ми се вписва в оръдие на тези категории труд. А и 200 км/ден са 50 хил. на година...

        Бусовете, които въртят Сф-Варна-Сф всеки ден не са един и два, щото и аз знам за такива, ама са си бусове.

        Коментар


        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Много народ върти по 200 км. на ден, вкл. таксита, куриери, доставчици, разни търговци, тъй модерната дума мърчандайзъри и т.н. Ама тая много наточена и натоварена Е-класа не ми се вписва в оръдие на тези категории труд. А и 200 км/ден са 50 хил. на година...
          Всичките ми последни коли са въртяли по 50-60 хиляди на година. Само последната 30 хиляди, минах на самолети и рентакар!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

            Скорпионе, ти си просто изключение за България.
            Хората съвсем ясно трябва да осъзнаят, че 30-40к годишно си е нормален западноевропейски навъртян километраж за средно семейство.
            5 годишен автомобил е много подозрително ако е под 200к.
            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
            0887/осемпет 66 4осем

            Коментар


            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

              Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
              Скорпионе, ти си просто изключение за България.
              .
              Сигурно! Но в Европа както ти написа си е нормално. И 30 хиляди между обслужванията са си норма.
              П.С. Представям си немец купил нова кола и при заявени 30 хиляди за смяна на на масло, по собственно желание го сменява на 10 хиляди. На кола в гаранция!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Представям си немец купил нова кола и при заявени 30 хиляди за смяна на на масло, по собственно желание го сменява на 10 хиляди. На кола в гаранция!
                Като нищо ще му отпадне гаранцията.

                Коментар


                • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Като нищо ще му отпадне гаранцията.
                  Въобще няма такава вероятност! В смисъл да си сменява маслото както си реши!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                    Няма да му отпадне гаранцията, но ако смените са за сметка на дилърът ще го изгонят от сервиза

                    Коментар


                    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                      Аз не разбирам, защо българите все се правим на най-умните и при предписаните от производителя км, искаме да го сменяваме на 1/3 по-къс интервал.
                      Дайте да го сменяме на 1000км за по-сигурно. Ебаси споровете...

                      Синтетиката си я карам на 15К, даже последния път на 17. Колата ми е на близо 340К. Но драма.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                        .....
                        Хората съвсем ясно трябва да осъзнаят, че 30-40к годишно си е нормален западноевропейски навъртян километраж за средно семейство.
                        ....
                        За двата автомобила в семейството.
                        Дизелов Jeep, не е Jeep.

                        Коментар


                        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Аз не разбирам, защо българите все се правим на най-умните ...
                          ... щото сме много лъгани, а сме много лъгани щото сме най-умните, а сме най-умните щото сме много лъгани, а сме най-умните щото ...

                          И така до stackoverflow.

                          Коментар


                          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Аз не разбирам, защо българите все се правим на най-умните .
                            Ами при предписание от Щил(дета са ебати тъпаците и не разбират от двутактови двигатели) да се слага по 50 грама масло на литър бензин, бай Ганю слага по 60, че и по 70. Щото да е по-добро мазането, та да изкара двигателя поне до 3028 година.
                            Или при предписани нютони за стягане на главата на двигателя 250, нашия стяга с 280, да е по-сигурно, че няма да се развият болтовете.

                            Числата са съвсем примерни.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ами при предписание от Щил(дета са ебати тъпаците и не разбират от двутактови двигатели) да се слага по 50 грама масло на литър бензин, бай Ганю слага по 60, че и по 70. Щото да е по-добро мазането, та да изкара двигателя поне до 3028 година.
                              ...
                              Ама слага двутактово за трабант щото тия мошеници пробутват прескъпо боядисано масло. А едно време какви щилки имаше, еееех.

                              Коментар


                              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Аз не разбирам, защо българите все се правим на най-умните и при предписаните от производителя км, искаме да го сменяваме на 1/3 по-къс интервал.
                                Дайте да го сменяме на 1000км за по-сигурно. Ебаси споровете...

                                Синтетиката си я карам на 15К, даже последния път на 17. Колата ми е на близо 340К. Но драма.
                                Би трябвало да си разбрал от тази тема:“Производителите,дилърите,сервизите и вся остальная сволоч искат да ни прецакат“.А Българина най-мрази да го “цакат с топла бира“.Че се е стоплила по друга причина,не го интересува.
                                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X