Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
    Това е малко като приказката за опела и сестрата.Не всички японски коли са гниещи, но ако се внасяха масово през 90-те до 2005 примерно със сигурност щеше да им се носи славата на опел кадет.За мен кола от края на 90-те е срамно да гние.
    Сега не гният, но агрегатите им имат кратък, но вълнуващ програмиран живот.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

      Това е заради евро нормите, всички знаем, че стар и износен ДВГ отделя повече вредни емисии.Като ти се скапят n на брой контролни модула хич няма да го добуташ до износен двигател.

      Коментар


      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        Това е заради евро нормите, всички знаем, че стар и износен ДВГ отделя повече вредни емисии.Като ти се скапят n на брой контролни модула хич няма да го добуташ до износен двигател.
        Напоследък се сблъсквам предимно с механични сериозни проблеми, (съсани вериги, излезли през блока биели, скапани ГНП и т.н.)на относително нови автомобили. Повреди по-електрониката, ако не е пипано неграмотно, са по-слоро рядкост. Шампион по проблеми с електрониката при мен е еднозначно Волво v50/s40.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

          Е като излезе биелата агрегата пак е чао и нямаш шанс да навредиш на екологията, най-много да изръсиш малко масло.За електрониката си съвсем прав от както изчезнаха някои криви клонове в еволюцията от рода на оптични датчици за КВ и РВ, дебитомерите с клапа, саморазграждащите се кабели, и ЕКУта поставени в аквариум доста от проблемите изчезнаха.

          Коментар


          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

            Трети случай ми попада на излязла през блока биела на прехваления D4D на Тойота. Всичките са на около 300 000. Хонингът по цилиндрите стои а коляновият вал е минал самостоятелно 4-ти ремонт.
            Друго мегалайно е Хюндай I30 - малко след гаранция умира.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

              Ако всичкия инерционен момент на ГРМ и задвижването му се остави отпред, честотата на колебанията намалява и се приближава до работната честота на двигателя във висшите режими. Тогава никакъв демпфер не оправя нещата и това се явява ограничаващ фактор за по-нататъшното форсиране на двигателите.
              Не съм съгласен, но няма да навлизам в чисто теоретични спорове..
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                Пак се отплеснахте! Колко добре вървеше с Ладите!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Пак се отплеснахте! Колко добре вървеше с Ладите!
                  Ин тотал ги карат повече от HF дали пали
                  А на новите ходиме на бачкане и ни БК за твоето мнение
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Трети случай ми попада на излязла през блока биела на прехваления D4D на Тойота. Всичките са на около 300 000. Хонингът по цилиндрите стои а коляновият вал е минал самостоятелно 4-ти ремонт.
                    Друго мегалайно е Хюндай I30 - малко след гаранция умира.
                    Кой от всичките д4д?
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                      Дано да не е 150кс
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                        Не съм съгласен, но няма да навлизам в чисто теоретични спорове..
                        Много несериозно!“не знам как е,но не е така“,“нема да ви отварям очите“.На кое прилича повече?
                        Дизелов Jeep, не е Jeep.

                        Коментар


                        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                          Карах днес едно Фолксвагенче с найлончетата по него на няколко резервоара бензин.

                          Много кротка колица,като и набих втора и ми остана топката с кожуха на скоростния лост ръцете..... много новичка иначе,за снимки се е утепала.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Карах днес едно Фолксвагенче с найлончетата по него на няколко резервоара бензин.

                            Много кротка колица,като и набих втора и ми остана топката с кожуха на скоростния лост ръцете..... много новичка иначе,за снимки се е утепала.
                            Сега земи уточни, че си в Бразилия, и най вероятно тоя миксер е бразилска сглобка, да не вземат да си продават фолксвагените на евтиния в България.
                            И по кротко там, в тая джунгла, толкова. Пак като е имало новички вагини, добре е.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Кой от всичките д4д?
                              1CD-FTV 2.0 116к.с.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                                Те пък американската и европейската сглобка като са едни здрави и безпроблемни..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X