Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Привет Колежке! Присъединявайки се към мнението на Фред искам да ти помогна с няколко съвета. Наблегни на езиците, сега му е времето и след време ще разбереш защо! Пазара на труда е доста , меко казано "ограничен", поради което трябва да проявиш доста гъвкави рефлекси, за да успееш да започнеш някъде! Не се отчайвай ако не успееш да намериш реализация по специалността си, сама знаеш, че целта на висшето образование е да се научиш да използваш справочна литература и да покажеш, че можеш да мислиш Погледни програмите за стаж в държавни учреждения и министерства, ниско е заплащането, но ти дава възможност за запознанства и поглед "отвътре", което би могло да ти отвори врати за последваща реализация. Въпроса е не на всяка цена да започнеш някаква работа точно по специалността, а да започнеш по-скоро след завършването, защото знаеш сама ..мозъка е като мускул- става ленив от неизползване. Не се отчайвай, ако не успееш в началото- живота е пред теб, имай самочувствие и запази самообладание, обратното е път към смазване на индивидуалността и примирение с измислените негласни "правила" на съвременния живот! Успех!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Първоначално публикуван от antoaneta5rova Преглед на мнение
      Здравейте,

      първо искам да се извиня, че навлизам така рязко в темата, без експерно мнение и опит....с едничка мисъл да ви попитам за съвет. Като предварително благодаря на всички, които се включат. Искам да се представя с няколко изречения. Казвам се Антоанета от Пазарджик на 24 год. и съм студентка в Софийски университет, завърших бакалавър - Геология, а в момента изучавам магистратура отново в СУ - Регионални геоенергийни ресурси и стратегии...като ми предстой дипломиране Февруари месец. Просто имам желание да се развивам в тази насока и да работя по специалността си. За да не съжалявам за вложеното време, пари и труд... през тези години, Много е трудно да си намеря работа по специлаността и за това прибягвам до мнението на хора, който са в час и работят в тази сфера изцяло или от части, искам да натрупам опит, да се науча на практика как мога да бъда полезна ... дай боже ако намеря фирма, или мина или каквото и да е звено свъзано със специалността ми. За работа ми трябва стаж и опит, а няма как да се сдобия с него и ме е жал.
      С интерес бих изкарала стаж или обучение някъде, където ще съм полезна.. а това би ми дало много голям плюс и кръгозор в това с което искам да се занимавам аз. Пак благодаря и пак се извинявам, ако не е тук мястото да попитам за мнение;

      имейла ми е - antoaneta.petrova2@abv.bg за все пак.
      Благодаря ! Тони

      Не е по темата, не е и във връзка с питането, но наистина това понякога дразни.Все пак учите в софийския, използвате компютър, а след като в един текст от двадесет изречения, два пъти се допуска тази грешка, значи не е по случайност в бързината, или е от грешни навици или е умишлено за майтап.Прощавайте, че и аз влязох остро в темата, но не се сдържах.Все пак млади висшисти са това, не е редно да допускат често такива грешки, както разбира се не е и редно аз да правя забележки.Така че, съжалявам ако съм създал допълнителна работа на модератора, но все пак...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Здравейте, пак се извинявам, че се включих наистина не на място И едно голямо благодаря за съветите. От голяма нужда ми е всяко мнение, което получавам от вас. Всичко хубаво.

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Много ви благодря за споделените съвети, всеки един от тях ще ми е от полза... радвам се, че отделихте малко време за да ми отговорите. Трудно е и човек наистина понякога стига до отчаяние, но борба си трябва Всичко най!

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Първоначално публикуван от sabaton Преглед на мнение
            Принцип и формули

            [ATTACH=CONFIG]629618[/ATTACH]
            Кратко и ясно !
            Веднага става ясно кое какво е ,и със какво се консумира.

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              На вас остава само да се извиня, щом съм предизвикала такова дразнение. Не съм искала да създавам по какъвто и да било начин дори малка конфликтна ситуация, а чисто и просто съвет.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                ЧНГ.Малко да раздвижим форума.От дълго време се боря с един недостатък на моята машина---принудителен натиск.Натиска от тръбите не мие достатъчен за някои пластове и скали.В много от случаите постигам резултати но става много бавно.Правих много опити но все неми допадаха.Сега съм се отдал на един---хидравличен натиск.Работата е много средствата също но мисля че ще се преборя с това предизвикателство.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131208_111528.jpg
Прегледи:1
Размер:157.3 КБ
ID:5550458Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131208_111537.jpg
Прегледи:1
Размер:164.6 КБ
ID:5550459Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131208_111617.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5550460Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131208_111630.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:5550461Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131212_084632.jpg
Прегледи:1
Размер:180.8 КБ
ID:5550462Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131212_084643.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:5550463Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131212_084745.jpg
Прегледи:1
Размер:152.6 КБ
ID:5550464Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131212_162415.jpg
Прегледи:1
Размер:146.3 КБ
ID:5550465Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131212_162529.jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5550466Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131212_162538.jpg
Прегледи:1
Размер:164.1 КБ
ID:5550467

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Дано се получи.
                  878161634

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Сглобих всичко дори и тествах и напрактика нещата се получават---шкодата тежи 17тона и я повдига.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131231_095256.jpg
Прегледи:1
Размер:159.7 КБ
ID:5554083Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131231_095303.jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5554084Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131231_095327.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5554085

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Ако правилно се усещам хидравличен тръбодържател само че действа надолу За челюсти разрязана на две тръба с малък конус по външният диаметър? Естествено лагерована спрямо корпуса.

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Натиска ще се поема от два щифта които влизат в дупки на външната тръба.Дупките са на разстояние от 80см колкото е хода на бутилките.Вътрешната втулка си е нормална--без конус.Тази машина е от1991г. и много сме го мислили този проблем.Няма как да се направи с движещ се редуктор както при пилотните машини.Няма начин да няма начин но всичко е свързано с много труд и средства затова избрах този.Смятам че ще върши работа стига и инструментите с които ще работим да са добри.Тези дни ще качим едно видео от работата на машината с новото въведение.

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Слави ! Във какъв филм се вкара ? За сметка на това имаме първата българска пилотарка. Почвай серийно производство ,ако стане успешна.

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Днеска чух виц: (няма връзка със предният ми пост)
                            Руснаците утишли на изложение за камиони в Германия .Спрели пред щанда на Скания и гледат новия модел.
                            Питат :
                            -Ета дизел ?
                            Отговарят от Скания :
                            -Дизел!
                            -Кабинка поднимается?
                            -Поднимается!
                            -А. . ета досущ как наший Маз!

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Да! Руснаците отишли във "Волво" да се похвалят със "Заз".Шведите го огледали (Заза) и казали: Съседи ако сами сте го правили добре!Но ако сте дали пари за него....
                              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                http://vbox7.com/play:c2d707d30a http://vbox7.com/play:30431a0131.Новото въведение---принудителен натиск.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X