От: Българските ВВС
Аз пък съм за закриване на парламента- всички простотии от там тръгват. Че и пари за самолети ще има!
Аз пък съм за закриване на парламента- всички простотии от там тръгват. Че и пари за самолети ще има!

Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар