Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Голяма работа ! Просто по бързо ще сменим руските самолети с други с които няма да имаме политически проблеми при поддръжката им .
    Много си прав.

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Руснаците съвсем изперкаха и вече се чудят каква глупост да измислят.

    На мен щяха да са ми комични с тази неврастения, ако не ни засягаше толкова много.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      В момента РСК няма външни поръчки и ако действително са усетили ,че поляците "дават задна" натискат като за последно.Ама някой трябва да им напомни за алжирските им мушингии и какъв шамар получиха там.Но ако ако нещата се развият в лош за нас сценарий,ББ ако действително си държи на думите,че няма да закрива ВВС то незабавно трябва да направи следното:
      1.Моментално да уволни Перуката за тотално не справяне с задълженията си.
      2.Да съди поляците за компенсации за не спазеният договор.
      3.Да прати запитване за ремонт на нашите 29-ки в 551 Авиоремонтен Завод Барановичи(Беларус) и в Одеският Авиоремонтен Завод ,много ме съмнява,че руснаците и на Украйна ще въртят такива номера с лиценза и на кое място ще ги пратят украинците.Още повече,че гледам в последно време украинците масово си ремонтират своите МиГ-29 даже и тези които са консервирани и на съхранение.
      4.Да поиска от САЩ няколко самолета по програмата за чуждестранна военна помощ.Цял свят търмъчи по тази програма само ние се правим на честната Калуда.
      5.Да натисне рашките в международен съд за нарушаване на нашите патенти и интелектуална собственност-на първа ръка се сещам за цигарите на Булгартабак-Ту-134,Родопи,Стюардеса и за незаконното използване от Кримския Винзавод на наши марки като Кадарка,Меча кръв и т.д.Не че щи стане нещо ама нека малко и тях ги засърби задника.

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от komuso;2851338[/QUOTE
        ...
        3.Да прати запитване за ремонт на нашите 29-ки в 551 Авиоремонтен Завод Барановичи(Беларус) и в Одеският Авиоремонтен Завод ,много ме съмнява,че руснаците и на Украйна ще въртят такива номера с лиценза и на кое място ще ги пратят украинците.Още повече,че гледам в последно време украинците масово си ремонтират своите МиГ-29 даже и тези които са консервирани и на съхранение...
        Те, поляците понеже няма да ги пратят на едно място. В Украйна или Беларус има опасност от саботаж при ремонта и после да загине някой наш пилот. У нас със сигурност опасност ще има при експлоатацията, но да му мисли ВКР-то (или както сега се нарича).
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Някой прави ли си илюзии, че точно Ярослав Качински, чийто брат загина при неизяснени обстоятелства в новоремонтиран в Русия полски президентски самолет ще седне да "къса договора за ремонт" на МиГ-овете ? Руснаците съвсем изперкаха и вече се чудят каква глупост да измислят.
          Май само за теб останаха 'неизяснени обстоятелствата'....
          Ако е достоверна информацията за натиск от страна на работниците - навярно Каичнски просто ще сложи нещата на кантара и ще види какво му е по-изгодно...
          При всички случаи 'неговите хора' ще натежат доста...

          P.S. Дали парламента също вярва на Фрогнюз та затова:
          Комисията по отбрана ще препита военния министър Николай Ненчев прекратява ли Полша договора за ремонт на самолетите ни. Следващата седмица министърът ще отговаря на депутатските питания в рамките на блиц контрола в сряда.
          http://www.blitz.bg/news/article/371456
          Последно редактирано от slowtraveler; 29-10-15, 16:55.
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            РЕзко се отпускат милиард за отбрана,а сега да видим кой какво порьчва.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
              В момента РСК няма външни поръчки и ако действително са усетили ,че поляците "дават задна" натискат като за последно.Ама някой трябва да им напомни за алжирските им мушингии и какъв шамар получиха там.Но ако ако нещата се развият в лош за нас сценарий,ББ ако действително си държи на думите,че няма да закрива ВВС то незабавно трябва да направи следното:
              1.Моментално да уволни Перуката за тотално не справяне с задълженията си.
              2.Да съди поляците за компенсации за не спазеният договор.
              3.Да прати запитване за ремонт на нашите 29-ки в 551 Авиоремонтен Завод Барановичи(Беларус) и в Одеският Авиоремонтен Завод ,много ме съмнява,че руснаците и на Украйна ще въртят такива номера с лиценза и на кое място ще ги пратят украинците.Още повече,че гледам в последно време украинците масово си ремонтират своите МиГ-29 даже и тези които са консервирани и на съхранение.
              4.Да поиска от САЩ няколко самолета по програмата за чуждестранна военна помощ.Цял свят търмъчи по тази програма само ние се правим на честната Калуда.
              5.Да натисне рашките в международен съд за нарушаване на нашите патенти и интелектуална собственност-на първа ръка се сещам за цигарите на Булгартабак-Ту-134,Родопи,Стюардеса и за незаконното използване от Кримския Винзавод на наши марки като Кадарка,Меча кръв и т.д.Не че щи стане нещо ама нека малко и тях ги засърби задника.
              Аз съм сигурен че ако правилно поискаме американците просто ще ни подарят 1 - 2 ескадрили от някоя модификация примерно но Ф 16 . На времето германците ни бяха предложили танкове Леопард подарък от техните излишъци ама нашите не проявиха интерес щото при подаръка няма комисионна .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Май само за теб останаха 'неизяснени обстоятелствата'....
                Ако е достоверна информацията за натиск от страна на работниците - навярно Каичнски просто ще сложи нещата на кантара и ще види какво му е по-изгодно...
                При всички случаи 'неговите хора' ще натежат доста...

                P.S. Дали парламента също вярва на Фрогнюз та затова:

                http://www.blitz.bg/news/article/371456
                Парламентът едва ли. Михо Михов - естествено А за Лех Качински поддържам мнението на поляците, а и на брат му, дето спечели изборите, че руснаците са го у б и л и. И само майцепродавец като някой български петоколонник би уринирал върху паметтта на брат си "защото му е по-изгодно", както им се иска на фрогнюз, но не и полски държавник.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Боголюбе, явно професионалните изкривявания са ти в повече
                  Мнението на поляците е, че те са си виновни, но предлагат част от вината да е и за руския авиодиспечер, който не е забранил кацане (което диспечера не е могъл да направи и при което би възникнал пък друг проблем - 'защо не ни позволявате кацане')... А ако прочетеш доклада МОЖЕ да ти стане ясно, че пилотите са допуснали няколко грешки, довели пряко до гибелта им...
                  Това, че се е изказал за обидата - ами така си е... Понякога истината боли...
                  Но също така на такова ниво трябва да вземаш и решения, които не ти харесват, но си принуден да ги вземеш....
                  Абе другата седмица ще просветне малко - да, тогава естествено ще се извъртиш пак, ама ние сме свикнали
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Парламентът едва ли. Михо Михов - естествено А за Лех Качински поддържам мнението на поляците, а и на брат му, дето спечели изборите, че руснаците са го у б и л и. И само майцепродавец като някой български петоколонник би уринирал върху паметтта на брат си "защото му е по-изгодно", както им се иска на фрогнюз, но не и полски държавник.
                    Хайде стига глупости. Много си се засилил последните дни, почеши коня.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Абе другата седмица ще просветне малко - да, тогава естествено ще се извъртиш пак, ама ние сме свикнали
                      Бас, че поляките няма да се отметнат ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        От кое?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          От кое?
                          От договора, как от кое ? Нали "жабновини" твърдят, че новоспечелилата избори партия щяла да "скъса договора". Айде, миналия път загуби бас в полза на Веси Кирова, сега се Фащай в полза на Крум (Regulator) ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            От договора, как от кое ? Нали "жабновини" твърдят, че новоспечелилата избори партия щяла да "скъса договора". Айде, миналия път загуби бас в полза на Веси Кирова, сега се Фащай в полза на Крум (Regulator) ?
                            А да ми се отметнеш после,че не са СКЬСАЛИ договора ми само са го прекратили?Аз бьрзо уча и с ........ 2 пьти бас не ловя,че мноооого ме сьмнява,че ще си спазиш баса
                            Последно редактирано от Goblin; 29-10-15, 19:42.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              До утре 12 ч. на обяд, приемам предложения. Благотворителната цел е посочена по-горе. Що така нема желаещи ? А такъв плам гореше, такава убеденост... Ц-ц-ц...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Министър Ненчев по btv http://btvnovinite.bg/article/tazi-s...a-interes.html

                                Преди няколко месеца получих мандат за започване на разговори за нов изтребител, следващата година ще направим първата вноска”, каза Ненчев. Той допълни, че ще стреми да постигне изключителна порзрачност, за да се информира обществото.


                                По повод искането на премиера Бойко Борисов за нова ескадрила самолети, военният министър каза, че двамата водят много интензивни разговори по темата.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X