Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Изглежда, съвсем хипотетично разбира се, че са достигнали заявените летателни характеристики и са работили в/у мерки по намаляване на забележимостта.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
      Не само е завъртян на 180 за пригледност.
      Да де! Завъртяна е снимката на 180* и в същност показва левия борд на машината. Ей го оригинала
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Като гледам това е първия борд с вградено оръдие, но може и да се лъжа.

        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
          Не само е завъртян на 180 за пригледност.
          Имах предвид, че в единия случай гледаме левия борд, а в другия десния - логично е да има разлики дори на една и съща машина...
          Т.е. трудно е да се съди дали дадената 'точка' е статичен порт и дали въобще даденото изделие го има на другия борд - може да няма нужда от него и на другия борд...

          Относно пушкалото - на снимката май не се вижда такова, но от друга страна поне доскоро руснаците твърдяха, че пушката въпреки архаизма и, е много важна и незаменима част от въоръжението...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            То и аз на снимката се опитах да видя такова, но не видях....

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Оръдието трябва да е където са трите правоъгълни отвора под номера.

              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                По схемата е лееко по напред. А и тия три отвора, които визираш няма как да е оръдието..

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Не знам, може и да бъркам!
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      На горната снимка над нулата и леко вляво е предвиденото място, но с половин уста казаха, че там може да се появи и нещо друго...
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Мм, на 50 сантима от гз на пилота, 30мм оръдие с 25 изстрела в секунда... Не вярвам да го сложат там.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          От друга страна не мисля, че има голяма разлика от гледна точка гз на пилота между 50 см и например 80 или 90.
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Въпросните отвори са вероятно за отвеждане на газовете от артилерийското въоръжение. Оръдието създава неудобство за пилотиращия само със звук, вибрации и отблясъци. То е опасно за силовата установка, а не за авиатора.
                            Лека.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                              То е опасно за силовата установка, а не за авиатора.
                              Това беше актуално в епохата на МиГ-17 с оръдие в средата на въздухозаборника и подобните нему, когато то беше близо до входните отвори и правеше помпаж. На сегашните оръдието най-често е разположено от другата страна на напливите пред крилото и неговите газове не стигат до двигателите.
                              Бил съм мноого близо до 20мм двустволно зенитно оръдие на Шабла и оттам съдя за вибрациите, не че има откъде да знам как е с 30мм самолетно

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                Това беше актуално в епохата на МиГ-17 с оръдие в средата на въздухозаборника и подобните нему, когато то беше близо до входните отвори и правеше помпаж. На сегашните оръдието най-често е разположено от другата страна на напливите пред крилото и неговите газове не стигат до двигателите.
                                Бил съм мноого близо до 20мм двустволно зенитно оръдие на Шабла и оттам съдя за вибрациите, не че има откъде да знам как е с 30мм самолетно
                                Самолетните оръдия нямат нищо общо като конструкция с наземните . Доста по сложни са .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X