Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    До сега каквото съм организирал е работило. Работило е добре и устойчиво във времето. А ти?
    Колега това ти готова идея бе ,някои залагат и на това ,не хвърчила ,а въоръжени радиоуправлявани летящи единици стават за патрул и наблюдение все е нещо ,е не е изтребителна авиация,но ще е някакво производство дето може да има пазар!Имаме бая специалисти в бранша+някой оръжеен и можеме да си правиме бойни"хвърчила",пък самолети така или иначе ще има!С големите "хвърчила"коалиционните стрелят сума ти бази с гадове в Афганистан,е нашите няма да са толкова технологични с лазерно насочване ,топло и инфрачервено скениране и спътникова връзка ,но българския технически гении съм сигурен ,че ще свърши добра работа!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      "Ето ти и руския съвсем новичък отговор на F22: http://en.wikipedia.org/wiki/Sukhoi_PAK_FA"

      Обаче, руското е само самолет, а американското част от глобална бойна система... най-общо казано.
      Су-то си е само 4++ поколение с цветни монитори и подобрена РЛС.

      А ето и американският отговор:

      "С января 2011 года американские ВВС и ВМС ведут совместную разработку требований к истребителю поколения "6", который планируется принять на вооружение в 2025-2030 годах. В ВМС США эта программа называется F/A-XX, а в ВВС - F-X.
      http://lenta.ru/articles/2012/10/24/japfighter/"

      В същото време при руснаците :
      Серийное производство истребителя ПАК ФА отложили на пять лет

      "Серийное производство российского перспективного истребителя пятого поколения Т-50 (ПАК ФА) начнется к 2020 году. Об этом, как сообщает РИА Новости, в среду, 10 октября, заявил министр обороны России Анатолий Сердюков.
      http://lenta.ru/news/2012/10/10/pakfa/ "

      В резюме вече подготвят шесто поколение, докато братушките се зациклят отново и отново на 20-30 годишна концепция.

      Само, че не е това темата.
      Съвременният самолет трябва да е многоцелеви. МИГ 29 не е. Радарът му Н019 лампов и е предвиден изключително за работа по въздушни цели и има почти никакви възможности за удари по суша и море.
      За това използва ОЛС - оптико-локационна станция с лазерен далекомер.

      Докато "Ф"-ката е с коренно различни показатели.
      Последно редактирано от nitro; 26-10-12, 08:15.

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Ми на едните им трябва,другите имат време.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          От теб лично сега и веднага искам да ми покажеш Берданите на оградата на Военна Академия.... Рязането от мен- за теб бонус една напълно окомплектована Бердана 2 без дървения. На ограданта има само турски Маузери и Мосинки.
          Ха, не съм толкова сигурен, но още днес ще ходя подробно да разгледам. Това, което знам е, че сме накичили там унищожени според изискванията на Ньойския договор пушки. Като при това сме намерили начин да не "утилизираме" нито един Манлихер, а само "десетнайстите" резерви от непотребни Бердани. Има някаква логика да има и трофейни турски Маузери и Нагани (от кампанията на Шопската дивизия - примерно) наистина.
          А предложението ти, ако е сериозно - много ме вълнува. И да няма Бердани по оградата - давай да измислим някаква друга джаста. Примерно, ако имаш още една без дървения, аз ще направя и за теб ("новодел" едно към едно).
          Всъщност, ако има и една дори (Бердана) - става ли ?

          пп
          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
          ...Радарът му Н019 лампов...
          Ей с`я ще дойде тук един специалистор и ще ти обясни, че това е съвсем умишлено и целенасочено - превенция на ЕМИ ...
          Последно редактирано от davc; 26-10-12, 10:42. Причина: послепис
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            И понеже темата отдавна е във веселата част, та и аз да предложа:
            тайно, без да разбира НАТО, да се помолим на братушките да ни предоставят техния перспективен от 5-то поколение/нищо, че изоставал от ф-ката/ и Миро Найденов да се напъне в близките 100 години да им ги изплатим с консерви домати и кисели краставички.Тогава по-защитени ниви от наще - здраве му кажи.
            Пък може и с тикви - при нас явно добре растат и са доста, бе имат си почва у нас.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              От теб лично сега и веднага искам да ми покажеш Берданите на оградата на Военна Академия.... Рязането от мен- за теб бонус една напълно окомплектована Бердана 2 без дървения. На ограданта има само турски Маузери и Мосинки.
              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Ха, не съм толкова сигурен, но още днес ще ходя подробно да разгледам...
              Куче с големи топки ,
              С огромна радост и много държа да те уведомя, че ми: Дължиш една Бердан II без приклад !

              Понеже съм наясно, че работата няма да стане: "Хоп - троп" - Съм съгласен на всякакви условия и проверки!
              Взаимна проверка на място; водене на секунданти и "сформиране на комисия"; Справки във НВИМ, НИМ, на място във Военната академия и прочие.
              Ходих до там, направих и снимки, но подозирам, че ще по-лесно да се спуснеш от "Ракова болница" до "канала", отколкото аз да ги кача във форума .

              Искрени поздрави!
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Куче с големи топки ,
                С огромна радост и много държа да те уведомя, че ми: Дължиш една Бердан II без приклад !

                Понеже съм наясно, че работата няма да стане: "Хоп - троп" - Съм съгласен на всякакви условия и проверки!
                Взаимна проверка на място; водене на секунданти и "сформиране на комисия"; Справки във НВИМ, НИМ, на място във Военната академия и прочие.
                Ходих до там, направих и снимки, но подозирам, че ще по-лесно да се спуснеш от "Ракова болница" до "канала", отколкото аз да ги кача във форума .

                Искрени поздрави!
                Искам снимки- че много хора бъркат Мосин Наганките с шестостенните цевни кутии с Бердани Отворена ли е отдолу цевната кутия - Мосинка е - Берди отдолу е плътна
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Снимки - глупости - тинтири - минтири. Хайде да ходим на място, ако искаш със каталози и лаптопи.
                  Ще кача и снимка (не се изсулвам), ма като се мерне секлецарката.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Снимки - глупости - тинтири - минтири. Хайде да ходим на място, ако искаш със каталози и лаптопи.
                    Ще кача и снимка (не се изсулвам), ма като се мерне секлецарката.
                    Имаш лично
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      На втория клип или самолета е някакъв супер, или пилота е супер, или и двете.

                      ...
                      ЦЪ ! Не е.
                      Просто духа много силен вятър срещу самолета.
                      LZ5ZI qth HASKOVO
                      Pajero II GLS 3000 V6

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        С уважение към кучето с големи топки!
                        Той не е лапацало...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Една дълга и предълга разработка по темата, въпреки че я съкратих наполовина http://offnews.bg/index.php/119416/p...ri-iztrebiteli
                          www.offnews.bg

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                            Радарът му Н019 лампов
                            И какво значение има елементната база след като работи перфектно ? Тези радио лампи нямат нищо общо с класическата радио лампа която си представят 99% от хората.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Екстрите които подържа дигиталния,това е голямата разлика.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                И какво значение има елементната база след като работи перфектно ? Тези радио лампи нямат нищо общо с класическата радио лампа която си представят 99% от хората.
                                Лампов радар ,ще тръгне да работи и след ядерен взрив ,дигиталния- умира завинаги след такъв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X