Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотоделта с ETZ-251

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мотоделта с ETZ-251

    По-нагоре в темата се спомена за пръскане на ниви с мотоделта.
    Може ли някакъв линк за да прочете човек нещо за тази дейност.
    Занимавам се със земеделие(на дребно де), и пръскането ме заинтригува. Като пръскам с трактора отъпквам посевите, и ми се къса сърцето, и все си мечтая за въздушно пръскане.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #62
      От: Мотоделта с ETZ-251

      Напиши "агро мотоделта" в Гугъл и ще намериш инфо. Да не даваме линкове щото нали...
      При купуване това чудо ще ти струва колкото още един трактор с инвентар, а няма никаква универсалност.
      Има фирми, които предлагат пръскането като услуга.

      И аз обмислям купуването на мотоделта, но за кеф. Там всеки лев е оправдан

      Коментар


      • #63
        От: Мотоделта с ETZ-251

        Баа, то дали не си правя кефа докато летя пръскайки...

        Ама страха от летене ми е голям(засега), но се надявам да го преодолея, иначе няма оправия.
        Понеже плащането за услуги не ми е силната страна-ако не мога да си го изработя сам(или поне да намаля покупните детайли доколкото може)-явно ще продължа да си пръскам с трактора.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          От: Мотоделта с ETZ-251

          Пръскането е на бръснещ полет, с доста натоварена машина, прецизно управление. Нито е кеф, нито е за нормални делти, нито е за нормални пилоти това е мое мнение де. Ако те интересуват подробности - Ангел Кацарски, 0878180016 - пръскал е и професионално в Гърция, и разказите за тази работа ме втрещиха. И аз си мислех преди това, че е лесно - не че съм имал интерес към това, но не съм допускал че е толко тегаво

          Коментар


          • #65
            От: Мотоделта с ETZ-251

            Първоначално публикуван от vankata_fly Преглед на мнение
            Много добре колега,радвам се,че вече летиш и имаш възможността да се наслаждаваш на свободата при полет!Пожелавам ти много емоции и безаварийни полети а някой ден и да се видим на някое летище!
            Благодарско! Засега само летището на Сливница е готово да ме приюти А това сглабяне и разглабяне не е най-приятната част Все се надявах в Приморско да ме пуснат, ама не може още - чакаме нови наредби от ГВА.
            Всички ги е страх - вместо да се каже ясно, че отговорността е на пилота и да им премине страха, защото тя фактически е на пилота

            Коментар


            • #66
              От: Мотоделта с ETZ-251

              http://youtu.be/HghPzd9TVkw
              Тази събота 21.7.2012 летях доволно на Сапарева баня - вече трябва да си слагам вариото, за да ползувам термиките. На пистата се теглеха с леки коли, но ми оставиха предостатъчно място за излитане и кацане. Аз съответно ги заснех отгоре.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X