Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правя си лодка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: До: Правя си лодка

    В момента и аз си търся котва за мойто корито 4,3м, но немога да разбера за какво ви е синджира и шамандурата.
    Спрял съм се на 2,5кг, която при цена от 25лв, не виждам смисъл да си играя да си я правя сам.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kotva.jpg
Прегледи:1
Размер:29.4 КБ
ID:5185483

    Коментар


    • #77
      От: До: Правя си лодка

      Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
      В момента и аз си търся котва за мойто корито 4,3м, но немога да разбера за какво ви е синджира и шамандурата.
      Спрял съм се на 2,5кг, която при цена от 25лв, не виждам смисъл да си играя да си я правя сам.
      [ATTACH=CONFIG]218977[/ATTACH]
      Ако прочетеш цялата тема ще разбереш - веригата е да държи котвата в легнало положение, а шамандурата с второто въже е за да си я изтеглиш ако се закачи за нещо!
      А твойто "корито" е важно колко тежи а не колко е дълго.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #78
        От: До: Правя си лодка

        Първоначално публикуван от spoko Преглед на мнение
        пуснах я на водааааа. плува коритото му с корито и дори не пропуска вода от никъде. За сега съм без мотор, но и с греблата не е трудно. Ето и снимки, макар още да несъм я завършил окончателно.
        Колега с това творение си готов да участваш тук:
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...%BE-2010%D0%B3.
        Наградите са по-скоро символични но важно е участието.Чувствай се поканен!

        Коментар


        • #79
          От: До: Правя си лодка

          Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
          Колега с това творение си готов да участваш тук:
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...%BE-2010%D0%B3.
          Наградите са по-скоро символични но важно е участието.Чувствай се поканен!
          Ми той,1-ви са е записал!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #80
            От: До: Правя си лодка

            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
            В момента и аз си търся котва за мойто корито 4,3м, но немога да разбера за какво ви е синджира и шамандурата.
            Спрял съм се на 2,5кг, която при цена от 25лв, не виждам смисъл да си играя да си я правя сам.
            [ATTACH=CONFIG]218977[/ATTACH]
            Утре ще ти снимам купена (не правена) котва която имам от 93г. Върши работа без синджир и плувка. Последните 6-7 год. на лодката от подписа ми. Котвата която си показал е с фиксиран повод и не е добра за нашите язовири. Предимството и е, че е компактна.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #81
              От: Правя си лодка

              Ето.
              Прикачени файлове
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #82
                От: До: Правя си лодка

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                Утре ще ти снимам купена (не правена) котва която имам от 93г. Върши работа без синджир и плувка. Последните 6-7 год. на лодката от подписа ми. Котвата която си показал е с фиксиран повод и не е добра за нашите язовири. Предимството и е, че е компактна.
                Благодаря колега за споделената информация, но на язовир не мисля да я пускам. Само по р.Дунав.
                Незнам колко тежи и ще ми е трудно да я тегля. Стандартна спортна лодчица от стъкломат с дължина 4.3 и 40к.с. мотор.

                Коментар


                • #83
                  От: Правя си лодка

                  Това което съм ти снимал тежи 3-5кг. Предимството е, че като отпуснеш въжето и тръгнеш да дърпаш в обратната посока се вади от корени и камъни в които е закачена.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #84
                    От: Правя си лодка

                    Тази която съм посочил също е с две въжета и като издърпаш тънкото прибира страничните и би трябвало да я откача от корени и др.
                    Даже се чудя дали да не са две, тъй като покрай брега често се променя течението. За сега ще е една ама 2,5 или 3,5кг,
                    Ето го коритцетоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:52.3 КБ
ID:5188048, мисля си за 2,5.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Правя си лодка

                      Търся чертежи за сгъваема лодка. Благодаря предварително!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X