Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трактор 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Трактор 4х4

    Малко раздвижване. Ето до къде го докарахме. двигателя се оказа българско акме АД 1200 30 коня .А за разхода и с окопния култиватор не минава 1 литър . С фреза и плуг сигура ще ги мине но това не е най-важното. Той да слуша още дълго време.
    http://vbox7.com/play:cec31ce3bb
    http://vbox7.com/play:898e235bfc
    http://vbox7.com/play:46f49d65b6
    Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

    Коментар


    • #92
      От: Трактор 4х4

      Баща ми си взе Болгар 224 у с присаден двигател от Ифа едноцилиндров
      може ли някой да ми прати ръководството на email daniel_9804@abv.bg

      Коментар


      • #93
        От: Трактор 4х4

        Или нямаш акробат раидър като програма или си млад учасник.Ако е второто виж и прочети как да станеш утвърден участник и да имаш достъп
        Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

        Коментар


        • #94
          От: Трактор 4х4

          Първоначално публикуван от bobi8603 Преглед на мнение
          Или нямаш акробат раидър като програма или си млад учасник.Ако е второто виж и прочети как да станеш утвърден участник и да имаш достъп

          Ами второто е

          Коментар


          • #95
            От: Трактор 4х4

            ако някой може да ми прати каталога на email dg2@abv.bg

            Коментар


            • #96
              От: Трактор 4х4

              Здравейте. Преди месец попаднах в скрапа на подобен екземпляр. Беше обаче само предния мост и двигателя. Назаде е имало платформа самоделна. Задвижването е било само от предния мост. Ръкавите обаче са по-къси.
              Ако някой има техническа документация за да видим как е предния мост. Всички лостове са обрани, а така като гледам самия съединител трябва да е в моста.
              Мисля да направя това заден мост и да пусна от преде мост незадвижващ.

              Коментар


              • #97
                От: Трактор 4х4

                Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                Здравейте. Преди месец попаднах в скрапа на подобен екземпляр. Беше обаче само предния мост и двигателя. Назаде е имало платформа самоделна. Задвижването е било само от предния мост. Ръкавите обаче са по-къси.
                Ако някой има техническа документация за да видим как е предния мост. Всички лостове са обрани, а така като гледам самия съединител трябва да е в моста.
                Мисля да направя това заден мост и да пусна от преде мост незадвижващ.
                Не се занимавай дай да го купя!
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • #98
                  От: Трактор 4х4

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Не се занимавай дай да го купя!
                  Реално не съм аз собственика, но и аз работя по реставрацията. Двигателя е отремонтиран. Предполагам че самия двигател не е оригинален. Води се ИФА едно цилиндров. Предния мост се движи нормално на сухо въртене, но всички лостове са обрани. Нямаме идея как са скоростите и къде е съединителя. Предполагаме че самия съединител е в самия мост, но това ще го видим след отварянето.
                  Ако има някои някаква документация за да знаем къде какво правим, ще е чудесно.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Трактор 4х4

                    Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                    Реално не съм аз собственика, но и аз работя по реставрацията. Двигателя е отремонтиран. Предполагам че самия двигател не е оригинален. Води се ИФА едно цилиндров. Предния мост се движи нормално на сухо въртене, но всички лостове са обрани. Нямаме идея как са скоростите и къде е съединителя. Предполагаме че самия съединител е в самия мост, но това ще го видим след отварянето.
                    Ако има някои някаква документация за да знаем къде какво правим, ще е чудесно.
                    Скапана машина е не се занимавайте! Давай да го купувам това желязо!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • От: Трактор 4х4

                      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                      Скапана машина е не се занимавайте! Давай да го купувам това желязо!
                      Какви пари предлагаш. Двигателя е перфектен.

                      Коментар


                      • От: Трактор 4х4

                        направи една снимка да видим какво има останало. Принципно ме интересува моста.
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Трактор 4х4

                          Така като чета поста ти, не мися че си склонен да дадеш пари повече от тези за скрап, а ние от скрапа го вземахме всичкото по 1,50лв/кг. Мисля че беше около 300кг.
                          Моста е от тесните. Някъде около метър. Гледам че има и с дълъг ръкав между диференциала и крайната предавка.

                          Коментар


                          • От: Трактор 4х4

                            Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                            Така като чета поста ти, не мися че си склонен да дадеш пари повече от тези за скрап, а ние от скрапа го вземахме всичкото по 1,50лв/кг. Мисля че беше около 300кг.
                            Моста е от тесните. Някъде около метър. Гледам че има и с дълъг ръкав между диференциала и крайната предавка.
                            Много си прав!!! Тези удължители се махат
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • От: Трактор 4х4

                              Това е Болгар те са били из балканите (може би в Родопите) .

                              Коментар


                              • От: Трактор 4х4

                                Имам такъв ако някои има интерес да юи пише

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X