Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трактор 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Трактор 4х4

    Първоначално публикуван от SJ410 Преглед на мнение

    ВОМ-а отзад е 6 зъба на 30мм външен диаметър при шлиците. Откъде да намеря такъв кардан?
    От всеки магазин за селскостопанска техника.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #62
      От: Трактор 4х4

      Колега продават се преходници за "стандартните" 0335/92018; 0888666000 пробвай тук мисля че имат.
      0878 847 325 Наско

      Коментар


      • #63
        От: Трактор 4х4

        Благодаря за телефона, ще звънна.

        Съботата пробвах ротора на импровизирана купчина сняг - малко смешно изглежда, ще видя идната събота в реален бой как ще се държи
        http://www.youtube.com/watch?v=a73Gh...mpNOMw&index=3
        и едни светодиодни модулчета му залепих - много съм доволен - лесен "монтаж", задоволителен резултат http://www.youtube.com/my_videos_edi...id=mJDkTxWhpgY

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка2243.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5433693

        Само да не се задръства тази "фуния"

        Коментар


        • #64
          От: Трактор 4х4

          Имам MITSUBISHI 4X4 И моля моля не обиждйте японските инжинери Когато достигнем тяхното ниво на техника Тогава можем да си позволяваме и коментари Иначе става дрън брън на некомпетентни личности Това го казвам на човека писъл на първа страница (Били заляли пазара с японски боклуци) Гроздето е кисело щото е високо
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #65
            От: Трактор 4х4

            Имам MITSUBISHI 4X4 И моля моля не обиждйте японските инжинери Когато достигнем тяхното ниво на техника Тогава можем да си позволяваме и коментари Иначе става дрън брън на некомпетентни личности Това го казвам на човека писъл на първа страница (Били заляли пазара с японски боклуци) Гроздето е кисело щото е високо

            Коментар


            • #66
              От: Трактор 4х4

              Колеги имал съм и верижен ТЛ45 той беше голяма работа на времето Но времето върви напред и не трябва да изоставаме Иначе казано дайте да не се връщаме към воловете с плугът Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01342.jpg
Прегледи:2
Размер:95.3 КБ
ID:5437098

              Коментар


              • #67
                От: Трактор 4х4

                Първоначално публикуван от BRO Преглед на мнение
                Имам MITSUBISHI 4X4 И моля моля не обиждйте японските инжинери Когато достигнем тяхното ниво на техника Тогава можем да си позволяваме и коментари Иначе става дрън брън на некомпетентни личности Това го казвам на човека писъл на първа страница (Били заляли пазара с японски боклуци) Гроздето е кисело щото е високо
                Като си много компетентен що не си снимал "Джон дайре" ??????? Или гроздето е кисело (ХАХАХАХААХ много смешно)!
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • #68
                  От: Трактор 4х4

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Като си много компетентен що не си снимал "Джон дайре" ??????? Или гроздето е кисело (ХАХАХАХААХ много смешно)!
                  Като ти кача една снимка на " JOHN DEERE" Да не стана по компетентен а (как да не е смешно}?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Трактор 4х4

                    Ако имаше "дееереето" щеше да си голяма работа но сега не си с това митцубишенце Така че не е тук мястото за хвалене!!!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #70
                      От: Трактор 4х4

                      Грешно си разбрал публикацията ми колега След като смяташ че се хваля. Еее колега ти си започнал сръвнението Като казваш че е по добър e твоят от много други като Кубота Сега нещо се отмяташ и ми говориш за чичо Джон Айде не се отмятай като фурнаджйска лопата Im very sorry

                      Коментар


                      • #71
                        От: Трактор 4х4

                        Нито съм се хвалил нито смятам да се хваля с каквото и да било! Ти си този който се изказа!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • #72
                          От: Трактор 4х4

                          Първоначално публикуван от mirovalkov Преглед на мнение
                          Здравейте колеги, по дискусията за трактора- аз имам такъв от поне 25 години, и толкова работа е свършила тази машина, просто не мога да ви опиша. Наистина уникална машина за планински терени.Трактора е 4х4 със скорости и на предният и задният мост с блокажи. Единственият проблем който има е, че трябва МНОГО да се внимава да се синхронизират скоростите на мостовете, че иначе се чупят.Диференциалите са червячни и от там идва голямата теглителна сила.Аз също сложих дизелов двигател АКМЕ защото по-малко гори, но е по-слаб от оригиналният бензинов.
                          Ако има някой проблеми по трактора може да пише за да му дам съвет.
                          Нещо повече - произхода на това ЧУДО е Швейцарски!!! - без майтап, на фирма РАПИД, и е произведен за първи път през 1961 година. Модела му е RAPID SPEZIAL( виж в google) . По късно ние го произвеждаме по лиценз.

                          За съжаление вече не се произвежда, но пък се зарибяваме с китайски и японски боклуци.
                          Ето какво е написъл колегата

                          Коментар


                          • #73
                            От: Трактор 4х4

                            Защо казвате че са буклуци китйски и японски Няма да спориме за ГЛУПОСТИ Не съм се засегнал Нито съм целял да засегна и колега Айде по добре да си помагаме с кой квото може Да не се мерим като Лапета ОК

                            Коментар


                            • #74
                              От: Трактор 4х4

                              Аз лично искам тая тема да я нямаше и никой д ане бе чувал за тоя модел, да си копуват китайските боклуци!
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • #75
                                От: Трактор 4х4

                                Приятелю Китай залива цял свят Не само България Хубаво е темата да е има за взаимопомощ на собственниците на такива машини

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X