Обява

Свий
Няма добавени обяви.

T-40 мнения за и против

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • T-40 мнения за и против

    Здравейте колеги, купих т-40 преди два дни. Повечето познати постоянно ме критикуват за моя избор, лично на мен ми харесва този трактор заради предното предаване и въздушното охлаждане. Моля дайте съвет да ли си заслужава машината. Освен нея имам трактор Юмз от старите с малката кабина. Но Юмз-то на наклон при оран ми прави проблеми, не стои в браздата и след мене остават недоизорани места.

  • #2
    От: T-40 мнения за и против

    Покарай го и тогава ше говоримеМного икономичен и вършещ работа за силите си трактор та и преко сили
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      От: T-40 мнения за и против

      Първоначално публикуван от Дон Нуцо Преглед на мнение
      Здравейте колеги, купих т-40 преди два дни. Повечето познати постоянно ме критикуват за моя избор, лично на мен ми харесва този трактор заради предното предаване и въздушното охлаждане. Моля дайте съвет да ли си заслужава машината. Освен нея имам трактор Юмз от старите с малката кабина. Но Юмз-то на наклон при оран ми прави проблеми, не стои в браздата и след мене остават недоизорани места.
      Недей да плащаш данък обществено мнение. Щом на тебе ти харесва - ползвай го с кеф и толкова!
      Що не се е"е жена на площад? - Щото който откъдето и да мине ще си даде мнението, че трябва да е по-така.
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • #4
        От: T-40 мнения за и против

        Лично аз имам такъв трактор,икономични,доста пъргави за силите си,въздушно охлаждане,няма да наливаш антифриз през 1 ден,че ти спукан радиатора!Да ти е честит,дай ако може некоя снимка или видео
        П.П помпата ти болгарова ли е или е оригиналната роторна?
        Последно редактирано от Driftacha; 19-09-12, 20:10. Причина: Сменени думи!
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • #5
          От: T-40 мнения за и против

          Аз също имам Т-40 от три месеца и съм много доволен.Мястото където го ползвам е планинско и ми върши перфектна работа.Имах ЮМЗ от старите при оран на наклон се свлича също и при браздене при Т-40 тези проблеми ги нямам.Направил си правилния избор.

          Коментар


          • #6
            От: T-40 мнения за и против

            Eто и малко информация за т-40 което купих.Първият собственик го е купил нов, ползвал го е и не е подържан в продължение на 2 години. Тече масло от разпределителя, цилиндъра за навеса, хидравликата е заяла. Започвам с ремонтите по него и ще качвам снимки .Моля, ако имате препоръки ще се радвам да ги споделите. Благодаря Ви!

            Коментар


            • #7
              От: T-40 мнения за и против

              За цилиндъра на навеса,си вземи един комплект,уплътнения,струва 5-6лв,моя на владимиречето,все течеше,смених уплътненията и нема грам масло!Сега,обаче,като почнах оранта,знаете,пускане сваляне,то се запекло,аз натискам ръчката надолу,да се вкопае в земята,та от толкоз напън,взе че и на Т40-ката ми протече цилиндъра!Иначе,успех!
              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

              Коментар


              • #8
                От: T-40 мнения за и против

                За машина от този клас не може да се желае по-вече.Доста издръжлива и не е капризна.Най-често страдат от ГНП и от хидравликата на кормилното управление,но щом една машина се експлоатира без аварии не може е за предпочитане е да са по-дребни.
                Няма лоша машина има лоши машинисти.
                Грижи се редовно за тракторчето и то ще ти се отблагодари.

                Коментар


                • #9
                  От: T-40 мнения за и против

                  Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                  За машина от този клас не може да се желае по-вече.Доста издръжлива и не е капризна.Най-често страдат от ГНП и от хидравликата на кормилното управление,но щом една машина се експлоатира без аварии не може е за предпочитане е да са по-дребни.
                  Няма лоша машина има лоши машинисти.
                  Грижи се редовно за тракторчето и то ще ти се отблагодари.
                  С оригиналното ГНП,не могат да изкарат повече от 2000моточась,без ремонт или смяна!Аз го купих с болгарова помпа,но със счупен вал на компресора,следователно,менеше центровката и неработеше хич добре!Заварих вала,сега мърка като котенце!С хидравликата,да имат проблеми,моя на ляво завива много лесно,надясно,хич я няма хидравликата!Другото което е,че страдат от незавиване,но ако не работиш на малка площ,това не е проблем!Като цяло,си е що годе читава машинка,която си върши работата!Поне задоволява,моите селскостопански нужди!
                  Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                  Коментар


                  • #10
                    От: T-40 мнения за и против

                    И аз те поздравявам за избора , за парите на които вървят т-40 и за пресечен терен не виждам какво по добро можеш да вземеш. И аз доста се двоумях между т-40 и т-25 но в крайна сметка се спрях на по ефтиния вариант
                    gsm - 0899388807

                    Коментар


                    • #11
                      От: T-40 мнения за и против

                      Управлението се променя и проблемите са до там с него.
                      В една от темите обсъждахме това.

                      Коментар


                      • #12
                        От: T-40 мнения за и против

                        Започнахме да притягаме трактора с брат ми и започнахме от хидравликата. Отворихме я и се натъкнахме на счупен зъб на оста задвижваща буталото. Купихме ос от приятел втора ръка запазена и занесохме хидравликата в Агромашина - Благоевград. Там я отремонтираха и регулираха на стенд.

                        Коментар


                        • #13
                          От: T-40 мнения за и против

                          Още един плюс за този трактор.

                          Карал съм такъв за малко, но бях очарован-върши същата работа която върши и ЮМЗ но пък е с двойно. А това си е плюс.

                          Имам спечелен бас-за каса бира от шефа, че този трактор може да се запали и като се дърпа назад-като се включи реверса, но онзи така и не посмя да пробва, запалихме го напред и после като му показах лоста и го изпробва само каза-б@х маа му...

                          Бира нанайси...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: T-40 мнения за и против

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Още един плюс за този трактор.

                            Карал съм такъв за малко, но бях очарован-върши същата работа която върши и ЮМЗ но пък е с двойно. А това си е плюс.

                            Имам спечелен бас-за каса бира от шефа, че този трактор може да се запали и като се дърпа назад-като се включи реверса, но онзи така и не посмя да пробва, запалихме го напред и после като му показах лоста и го изпробва само каза-б@х маа му...

                            Бира нанайси...
                            Кольо не го приема като закачка или бъзик с умз-то,но и га.а да си скъса това ЮМЗ нема да върши работа колкото Т-то.Карах такова 7-8 години и по време на тез години карах и ЮМЗ и да ти кажа разликата е от земята до небето.

                            Коментар


                            • #15
                              От: T-40 мнения за и против

                              Да де-нали и аз това казвам. Задвижването 4х4 дава сериозно предимство на тракторчето. Това се вижда и при МТЗ-тези с двойно предаване се усещат като, че ли с 20 коня по-мощни...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X