Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъгито на Кольо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бъгито на Кольо

    За мен беше удоволствие да ви посрещна, и повозя из полигона.
    И много се радвам, че ви хареса, ако се организирате друг път-пак заповядайте.
    Ама жените как готино пищят по баирите
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • До: Бъгито на Кольо

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ама жените как готино пищят по баирите
      Мда.....следващия път ще натоваря един ТИР жени и ще ти ги докарам. Може да си направим кастинг коя пищи по-силно, по-пронизително, по-дълго и т.н. Място за изява да искаш.

      Коментар


      • До: Бъгито на Кольо

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        Мда.....следващия път ще натоваря един ТИР жени и ще ти ги докарам. Може да си направим кастинг коя пищи по-силно, по-пронизително, по-дълго и т.н. Място за изява да искаш.
        Ако имате нужда от помощ там с жените нещо жури ала бала идваме.

        Коментар


        • До: Бъгито на Кольо

          Това го пускам от клубната тема, че не знам дали всички могат да го видят там. Съжалявам за дублирането.
          http://www.youtube.com/watch?v=w_YiYsIssqw
          http://www.youtube.com/watch?v=gZTzqCldj5w
          http://www.youtube.com/watch?v=MvJpBNF_C8Y
          http://www.youtube.com/watch?v=z7mZqgeX5l4
          http://www.youtube.com/watch?v=HRchGWGPVyU

          Коментар


          • До: Бъгито на Кольо

            Колеги сори за спама но така "http:.." не е интересно





            така мисля че е по-лесно за гледане
            Some call it a hobby, we call it a way of life!
            Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

            Коментар


            • До: Бъгито на Кольо

              Ако всички Българи бяха толкова изобретателни като чичо Кольо щяхме да сме по напред от японците ама... иначе браво са проекта уникален е с здраве да си го кара. И един въпрос само колко пари ти излезе направата на това чудо

              Коментар


              • До: Бъгито на Кольо

                Онзи ден, както почти всяка събота пак седнахме в бъгитата, и ги поразтрихме из полигона.
                И нали ни хапе щъркела(и то доста яко), досегашните препятствия вече не ни доставят такова удововолствие, и потърсихме нови.
                И както Данчо каза: Полигона е като форума-необятен, и естествено бързо-бързо новите екстремчета бяха намерени.
                Ша ма извинявате много за извънредно лошото качество на клипчетата, но не носехме никаква техника за снимане, и видеото е от телефона на брат ми.

                Най-напред опитахме изкачване на най-стръмният участък. Този, който досега само го спускахме. Гадното е, че в началото му има две бабуни, и те пречат на засилката, но след няколко опита заветната височина беше преодоляна.
                Ето и видеото:



                Следващото видео показва Данчо в летеж. Новото изкачване е с остро било на върха, и ако не се превземе със скок вероятността да заседнем горе е голяма. Е, не, че това е сериозен проблем, но все пак...



                И накрая малко от карането из един тесен овраг. Качеството наистина е много лошо, но поне се вижда за какво става дума.



                Като усвоим и тези препятствия, преминаваме на следващите. Само бъгитата да вървят

                И да отговоря на въпроса за парите-не съм правил точна сметка, но мисля нещо към 300-400-500 лева. Но с уговорката, че колата за донор си я имах, нея не я слагам в сметките.
                Последно редактирано от Кольо; 22-09-09, 19:21.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: Бъгито на Кольо

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ...Най-напред опитахме изкачване на най-стръмният участък. Този, който досега само го спускахме. Гадното е, че в началото му има две бабуни, и те пречат на засилката, но след няколко опита заветната височина беше преодоляна....
                  Еееее браво на тебе ,мене само ме пусна от там ,а сега се качвате
                  Да го похваля и аз Кольо! Направил е нещо мнОООго яко.Миналата седмица ме повози на бъгито на ПОЛИГОНА ,после и аз покарах ....преживяването е СУПЕР.Тъй като от март месец нямам Жипка се изкефих максимално .... и пак ме прихванаха лудите
                  Поздравявам го Кольо за ентусиазма и желанието с което е сътворил бъгито Иначе и цвета си му го бива жълто-черно ,защо ли направих аналогия с опасни насекоми ,стършели да речем
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • До: Бъгито на Кольо

                    Ето го и моето напредване
                    Прикачени файлове
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • До: Бъгито на Кольо

                      А това е на моя приятел творението
                      Прикачени файлове
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • До: Бъгито на Кольо

                        Интересно е, а какви са тези гуми?

                        Коментар


                        • До: Бъгито на Кольо

                          Кои гуми?
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • До: Бъгито на Кольо

                            Явно става въпрос за гумите на фиатчето...
                            Както виждам-от АТВ, само там съм виждал подобни шарки.


                            Христо-браво, добре се е получило, по-добро е от моето, със сигурност. Само вертикалните тръби отпред не ми харесват-с цел визия слагаш едни допълнителни килограми...
                            Иначе визията си я докарал-отпред го докарва на Wrangler
                            Дай някое клипче, не може да не си го пробвал по баирите...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Бъгито на Кольо

                              Да извинявам се забравил съм да уточня за Фиатчето става въпрос.

                              Коментар


                              • До: Бъгито на Кольо

                                Както каза Кольо гумите са от АТВ 12 цола а джантите са правени от две една. Моето още не съм го подкарал. Докато не му направя спирачките никакво палене. Много ми харесва окачването му. Би трябвало да не усеща дупките, но ще си покаже
                                GSM 0877 08 99 19
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X