Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за работа в гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Машина за работа в гората

    Въпроса ми малко не е за тука Газ-53 не е ли само с заден диф.И няма предно.А ГАЗ-63 и 66 са си с двойно?

    Коментар


    • До: Машина за работа в гората

      Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
      Щом си напълнил дюшекавиж дали си подравнил пачките да не те обиваДа не си решил да правиш някоя друга машина по съвършенна?Върти ми се една идея да сложа на една ГАЗ 53 раздатъчна кутия от Виетнамка та да имам и бавни.Влизам натварен с 5-6 тона на много лоши места и трябват много маневри.Ако има бавни ше ми е по леко.И няма да мъча колата.Не знам дали ще издържи диференциала и дали идеята ми не е много налудничава
      Не си товари камиончето колега,няма смисъл.Като не можеш да вземеш товара на един път се върни и го вземи на два.Няма смисъл да се троши техниката.Особенно ако работиш на друг.Аз им вземам на курс и ако искат.Като вземеш да правиш ремонти никой не идва да те пита кое колко струва.Виетнамката я карам с осем кубика дърва,но само когато са за мен или ги продавам,на превоз повече от 6 не слагам.

      Коментар


      • До: Машина за работа в гората

        Хората си плащат.Въпроса ми е да имам бавни не да карам на тях а само за трудни маневри .Примерно вкарване на задна по нанагорно с десен завой теснотия никаква видимост.Трябва да изсилиш иначе гасне като изсилиш не може да завиеш толкова бързо абе ......й.Та ако има бавни леко и внимателно да си караш без много газ.Ти караш Виетнамка престави си тая маневра без предното да е включено.Като имаш предвид че аз съм с газков диференциал.Поздрави
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • До: Машина за работа в гората

          Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
          Хората си плащат.Въпроса ми е да имам бавни не да карам на тях а само за трудни маневри .Примерно вкарване на задна по нанагорно с десен завой теснотия никаква видимост.Трябва да изсилиш иначе гасне като изсилиш не може да завиеш толкова бързо абе ......й.Та ако има бавни леко и внимателно да си караш без много газ.Ти караш Виетнамка престави си тая маневра без предното да е включено.Като имаш предвид че аз съм с газков диференциал.Поздрави
          Щом ти се прави я прави.Слагаш една раздатка от Молотовка или от Виетнамка,но трябва да преработваш всичките кардани.За случая стават два.Не би имало според мен поразяващ ефект.По добре си купи и Виетнамка.Той камиона без двойно няма да бъде проходим имам впредвид че за да върви в гората ще иска скорост и изсилка,а ти като му включищ бавни веднага ще започне да буксува.

          Коментар


          • До: Машина за работа в гората

            Вчера се търкалях под една Виетнамка да разучавам.Ше премера разстоянията между скоростите и диферинциала.Мене ми трябва нещо като мини татричка 5-6 тонна
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • До: Машина за работа в гората

              Вече твърдо съм решил да си продавам самоделката,ако има някой интерес да пише ЛС ще му дам пълна информация.

              Коментар


              • До: Машина за работа в гората

                Не ти ли е жал да я продадеш?Дано намеря време да мина да я разгледам преди да си я продал
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • До: Машина за работа в гората

                  Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                  Не ти ли е жал да я продадеш?Дано намеря време да мина да я разгледам преди да си я продал
                  Няма работа в Габрово,пък и аз взех да сдавам багажа.В гората си е за млади и яки хора.Нямам и мерак вече.Машинката си работи без ядове,иска 4 нови гуми и газ.Ако попадне в ръцете на кадърен човек за два месеца ще се изплати.

                  Коментар


                  • До: Машина за работа в гората

                    Колега това за работата май не само в Габрово няма,но и при нас вече нямаА относно машинката ти е добра.Пиши все пак някаква ЦЕНА.Успех с продажбата
                    0887632135-Краси

                    Коментар


                    • До: Машина за работа в гората

                      Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
                      Колега това за работата май не само в Габрово няма,но и при нас вече нямаА относно машинката ти е добра.Пиши все пак някаква ЦЕНА.Успех с продажбата
                      5000лв

                      Коментар


                      • До: Машина за работа в гората

                        Продадох си творението.Купи го едно момче което е голям мераклия и аз се радвам че е в ръцете на кадърен човек.Ще има преработка и освежаване и ще ви направя съпричасни при първа възможност.

                        Коментар


                        • До: Машина за работа в гората

                          колега,какво стана с машинката,имаш ли актуални снимки ?или новия собственик не дава се снима,виатнамката колко вози?

                          Коментар


                          • До: Машина за работа в гората

                            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                            колега,какво стана с машинката,имаш ли актуални снимки ?или новия собственик не дава се снима,виатнамката колко вози?
                            Сники няма но ще направим.Машинката си работи без проблем,човека и сложи нови гуми и дере земята с тях.Той има ферма и я ползва за вътрешни работи и е много доволен от нея.

                            Коментар


                            • От: До: Машина за работа в гората

                              Колега djartov
                              Изчетох темата ти с интерес, понеже аз има АВИА ПРЕСЛАВ със същия ПЕРКИНС... имам обаче един въпрос
                              Написал си, че я караш с 95Ah акумолатор, той не е ли малко слаб зимата, защото доколкото съм запознат аз препоръчителния е 165Ah
                              Питам понеже стана един проблем с електрото и... май ще се наложи да купувам акумолатор

                              Коментар


                              • От: До: Машина за работа в гората

                                Първоначално публикуван от petrashkov Преглед на мнение
                                Колега djartov
                                Изчетох темата ти с интерес, понеже аз има АВИА ПРЕСЛАВ със същия ПЕРКИНС... имам обаче един въпрос
                                Написал си, че я караш с 95Ah акумолатор, той не е ли малко слаб зимата, защото доколкото съм запознат аз препоръчителния е 165Ah
                                Питам понеже стана един проблем с електрото и... май ще се наложи да купувам акумолатор
                                Извинявам се,че въпросът не е към мен но:
                                -За перкинса по-голям акомулатор,по-лесно палене зимата.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X