Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за работа в гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Машина за работа в гората

    Първоначално публикуван от panjeto71 Преглед на мнение
    Колега....а да кажеш нещо,като застане на(кантар)и въртят две коляленца......Аз имах такава машинка " МУРГАШ " без блукаш....та.ак работа На преслава раздатката не е от ГАЗ 66....а от "МОЛОТОВКА" Един савет от мен тори му гуми 10.00 х 18 от "молотовка" ефекта е по голям.....
    То тва не е чак толкова голям проблем след като разполага с лебетка,стига да не е пълен с дърва
    АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

    Коментар


    • #47
      До: Машина за работа в гората

      Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
      Колега това м 10д м16д и разни други български масла са пълен боклук.Най много да си расипеш двигателя Те нямат никакъв визкозитет;когато са студени са като грес а когато загреят са като водаТака по миналата зима си прецаках двигателя на камиона ИФА л60 в студа въздух вдига масло неще
      Да беше ми казал преди две години,аз вече го разсипах,но сега му слагам нов и това м10д освен за веригата на резачката за друго няма да го ползвам.Ти какво масло ми препоръчваш.

      Коментар


      • #48
        До: Машина за работа в гората

        OMW 15*40 дизел.Аз поне такова карам.наливно по 4 лева беше последно миналата година.Тогава купих 25 литра и още имам
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #49
          До: Машина за работа в гората

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Да беше ми казал преди две години,аз вече го разсипах,но сега му слагам нов и това м10д освен за веригата на резачката за друго няма да го ползвам.Ти какво масло ми препоръчваш.
          Правилно че м10д освен за веригата на резачката май за друго не ставаСлед този случай сложих ALPINE минерално 15/40 и съм много доволенСамо че е малко по скъпо около 7 и нещо мисля ако не се лъжа
          0887632135-Краси

          Коментар


          • #50
            До: Машина за работа в гората

            Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
            Колега това м 10д м16д и разни други български масла са пълен боклук.Най много да си расипеш двигателя Те нямат никакъв визкозитет;когато са студени са като грес а когато загреят са като водаТака по миналата зима си прецаках двигателя на камиона ИФА л60 в студа въздух вдига масло неще
            Има едно руско с графит в него,не му знам точно името.Пробвали ли сте го за мен е добро.
            Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

            Коментар


            • #51
              До: Машина за работа в гората

              Aбе м..ка им защо го правят толкова гадно.Никога повече ама никога.Сега имам нов двигател всичко ново бутала, ризи, всичко и ще си го гледам като детенце защото повече не ми се прави.
              Последно редактирано от Станислав_; 11-03-08, 07:37. Причина: Малка цензура

              Коментар


              • #52
                До: Машина за работа в гората

                Тураш хубаво масло задължително всичко останало на заден план И ПАК ЩЕ ГОВОРИМЕ
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #53
                  До: Машина за работа в гората

                  Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                  Тураш хубаво масло задължително всичко останало на заден план И ПАК ЩЕ ГОВОРИМЕ
                  +1
                  0887632135-Краси

                  Коментар


                  • #54
                    До: Машина за работа в гората

                    Няма две мнения по въпроса.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Машина за работа в гората

                      здр,
                      направил съм вече няколко бъгита за работа в гората,и основният проблем според мен е усукването на шасито . започвам да събирам пак бъги но не мога да реша този проблем,за сега разбира се.имам няколко идеи но.........

                      Коментар


                      • #56
                        До: Машина за работа в гората

                        здр,
                        трупи работиш ли.????????????
                        колега

                        Коментар


                        • #57
                          До: Машина за работа в гората

                          Първоначално публикуван от dobri34 Преглед на мнение
                          здр,
                          направил съм вече няколко бъгита за работа в гората,и основният проблем според мен е усукването на шасито . започвам да събирам пак бъги но не мога да реша този проблем,за сега разбира се.имам няколко идеи но.........
                          Това е проблем които мн трудно можеш да решиш,при положение че правиш самоделка(доколкото разбрах).Ще има много карпене по шасито,поне при мен е така.
                          Поздрави
                          АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Машина за работа в гората

                            Първоначално публикуван от vasko_gaz 66 Преглед на мнение
                            Това е проблем които мн трудно можеш да решиш,при положение че правиш самоделка(доколкото разбрах).Ще има много карпене по шасито,поне при мен е така.
                            Поздрави
                            А пробвали ли сте с шаси от ифаТова е вазможно най еластичното шаси,което подлежи на усукване и огъване
                            0887632135-Краси

                            Коментар


                            • #59
                              До: Машина за работа в гората

                              Първоначално публикуван от dobri34 Преглед на мнение
                              здр,
                              трупи работиш ли.????????????
                              колега
                              Да и трупи и дърва за огрев.
                              Повече дърва.Сега почвам за тази година.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Машина за работа в гората

                                Малко преснинки по темата.Старото двигателче отиде в пенсия и на негово място новичко.


                                И пенсоинера ветеран отива на задължителна и заслужена почивка до зимата когато ще му се сложат нови ризи,бутала ,сегменти и всичко необходимо.



                                Ще се похваля после след като го запаля.Дано всичко да е наред.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X