Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъгито на Таро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Бъгито на Таро

    блокиран,заваряват се малките зъбни колелца вътре в диференциала и въртят и двете колела в една посока-

    Коментар


    • #92
      До: Бъгито на Таро

      Здравейте!
      Искаш да ми кажеш,че демек деференциала е изчезнал,а на негово място е цялата задна ос?
      Като се заварят сателитите и планетите изчезва действието на деференциала и се получава цяла ос в кожуха на деференциала.
      Искам да питам "Таро" така завива ли по-трудно или не?
      Усеща ли се разлика между деференциал и "цяла ос"?
      Поздрави!

      Коментар


      • #93
        До: Бъгито на Таро

        да,вече няма диференциал,може да се сложи цяла ос ама и така пак е същото.Май само блокажа в предния мост затруднява завиването.

        Коментар


        • #94
          До: Бъгито на Таро

          [quote=ludau;582277]Здравейте!
          Искаш да ми кажеш,че демек деференциала е изчезнал,а на негово място е цялата задна ос?
          Като се заварят сателитите и планетите изчезва действието на деференциала и се получава цяла ос в кожуха на деференциала.
          Искам да питам "Таро" така завива ли по-трудно или не?
          Усеща ли се разлика между деференциал и "цяла ос"?
          Поздрави![/q


          Така определено не може да се кара добре.Много е непредсказуемо,един завой е добре друк може избщо да не го вземеш.Трябва само с газ и поднасяне иначе,бавно!Това го направих не защото така ми харесва как се кара,а защото някаде за около 600/700км счупих 2 диференцяла.Преницата ми е 2 пъти по-лека от задницата и затова не завива,а цялото е 620.Има и други минуси от това ама този е най.А ако си е с дифа не дава да му пипнеш волана,веднага завива няма значение дали е на пясък или не

          Коментар


          • #95
            До: Бъгито на Таро

            Първоначално публикуван от ludau Преглед на мнение
            Здравейте!
            Какво ще каже заварен деференциал?
            Поздрави!
            Тва е като твойта цяла задна ос.Слагай я и не се притеснявай..
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #96
              До: Бъгито на Таро

              [quote=taro79;582317]
              Първоначално публикуван от ludau Преглед на мнение
              Здравейте!
              Искаш да ми кажеш,че демек деференциала е изчезнал,а на негово място е цялата задна ос?
              Като се заварят сателитите и планетите изчезва действието на деференциала и се получава цяла ос в кожуха на деференциала.
              Искам да питам "Таро" така завива ли по-трудно или не?
              Усеща ли се разлика между деференциал и "цяла ос"?
              Поздрави![/q


              Така определено не може да се кара добре.Много е непредсказуемо,един завой е добре друк може избщо да не го вземеш.Трябва само с газ и поднасяне иначе,бавно!Това го направих не защото така ми харесва как се кара,а защото някаде за около 600/700км счупих 2 диференцяла.Преницата ми е 2 пъти по-лека от задницата и затова не завива,а цялото е 620.Има и други минуси от това ама този е най.А ако си е с дифа не дава да му пипнеш волана,веднага завива няма значение дали е на пясък или не
              Ако мога да попитам какво имап под предвид бълно?
              Аз съм карал Картинг и ако не отпусна газта преди завоя немога да завия,а щом завия и дам газ се изнася задницата в противоположната посока на завоя.
              Поздрави!

              Коментар


              • #97
                До: Бъгито на Таро

                Здравей!

                Поздравления за машината - изглежда страхотно! Правя една конструкция с подобно окачване и бих желал да питам от каква машина е ресьора за предното окачване и имаш ли представа горе-долу колко тежи?

                Коментар


                • #98
                  До: Бъгито на Таро

                  ресьора го е писал,че е от трабант,не вервам да тежи повече от 5-10кила..

                  Коментар


                  • #99
                    От: Бъгито на Таро

                    Много ми хареса бъгито което си направил, може ли някакви размери да пробвам и аз да си направЯ едно.
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • От: Бъгито на Таро

                      Първоначално публикуван от djaro Преглед на мнение
                      Много ми хареса бъгито което си направил, може ли някакви размери да пробвам и аз да си направЯ едно.
                      Поздрави.
                      Колега взимаш под внимание твоите размери и започваш.Успех.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X